Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Минутка на предприемача:

Какво пазаруват жените по интернет най-често (списък плийз)?
3...2...1... Go!

Дрехи, предимно детски, щото от чуждите сайтове са по-евтини, отколкото у нас.
 
От: Re: От: Предприемачеко разпускане!

Козметика през интернет? Това все едно да чистиш цеф на заредено оръжие. :) Освен ако не се търси ефекта да изглеждат като Жолера. :)

Ммм, не си в час - има страшно много онлайн магазини и сайтове за козметика. Доста фирми производители на козметика също продават онлайн. И от сайтове като ягодката, златната рибка, айхерб и пр. можеш да си вземеш чуждестранна козметика много по-евтино, отколкото е в моловете. Да не говорим за ибей - в момента корейската козметика е хит.
 
Все си мисля, че не се базикате с тези неща и предпочитате да си ги вземете офлайн. Но може. Жените около мен не го правят. А не е като да не са кокони. :) И съм нон стоп в междучасие. ;)
 
От: Re: Предприемачеко разпускане!

Все си мисля, че не се базикате с тези неща и предпочитате да си ги вземете офлайн. Но може. Жените около мен не го правят. А не е като да не са кокони. :) И съм нон стоп в междучасие. ;)

Когато става дума за 2-3 пъти по-ниски цени или за марки, които нямат официален дистрибутор за България, онлайн е най-достъпният начин за покупка. Тъй или иначе, продуктите си имат срок на годност.
Може да ти се струва смешно, но има кутии като Пинкс бюти бокс и прити бокс, при които плащаш някаква опредлеена сума и всеки месец получаваш за тази сума някакви продукти, които и ти не знаеш преди това какви са (изненада е) и са доста популярни. Продуктите като цяло са на някакви квалитетни марки, но обикновено мостри.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Mерси на всички :) .
 
От: Предприемачеко разпускане!

Засега нищо, просто бързи проучвания.

Абе много комерсиална стана тая тема, дайте офтопик пак..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Кво стана с плъха и рибата :(
 
От: Предприемачеко разпускане!

Братле, на уни-то му Омрел плъха, но се чудим "кото кооотка ли е" или не...
Пък на друг му отиде рибата, егати разпускането :cry:
Цяла вечер се притеснявам за плъх и риба, тежко бреме.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нищо чудно да е блъф, все пак много малко хора гледат плъхове, а още по-малко риби си заминават.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Плъха на компа бре язе други плъхове не гледам :D
Братле, на уни-то му Омрел плъха, но се чудим "кото кооотка ли е" или не...
Пък на друг му отиде рибата, егати разпускането :cry:
Цяла вечер се притеснявам за плъх и риба, тежко бреме.
 

Горе