Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Има попадения Булгаков :)

Аз не съм му фен също, но явно е познавал някои, страдащи от логорея съфорумци.
 
От: Предприемачеко разпускане!

каква хубава дума - логорея :)
допълвам си листата с ипохонричните ми проблясъци :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Че и на една дата сме родени :-o

Сетих се така, един друг Овен как се изненада, че е роден на една дата с човек, който е от ЦСКА, а той самият от Левски!
Беше забавно.
Вероятно зодия Овен е "широко скроена" :|
 
От: Предприемачеко разпускане!

Каси, доколкото те познавам, ако някой те разбере правилно, ще изпаднеш в шок:)

Какво старание :) ... да ме "познаеШ/познаваш", че и цял цитат от Миша :) Чувствам се специална. Мерси. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Догодина ще се налюркаме заедно тогава :D
Да :-o:-o:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

каква хубава дума - логорея :)
допълвам си листата с ипохонричните ми проблясъци :D

Ми не ми се ползваха по-грозни думи, като ''словесна диария'', които по-точно биха описали ситуацията, на която сме свидетели днес.
 
От: Предприемачеко разпускане!

:) А всъщност хубавите неща ставали леко небрежно, а?

Добре. Нека заслугата е твоя, а не моята предубеденост за зодиите :)
Но с "на`ще" винаги си се разбираме ;) така че рано или късно, небрежно или целенасочено все щеше да се получи хубаво :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ми не ми се ползваха по-грозни думи, като ''словесна диария'' , които по-точно биха описали ситуацията, на която сме свидетели днес.

Алоу, къде ти избега укротителят бре? Свирката му да не изхаби? :cry:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Алоу, къде ти избега укротителят бре? Свирката му да не изхаби? :cry:

Надявам се за последен път да ми се налага да комуникирам с теб пряко: Не се обръщай директно към мен и не се опитвай да ме заговаряш никога вече ! Айде, мерси предварително..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Започна се..
th_popcorncat.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Надявам се за последен път да ми се налага да комуникирам с теб пряко: Не се обръщай директно към мен и не се опитвай да ме заговаряш никога вече ! Айде, мерси предварително..

А дано, ама надали.

Знаеш ли, че си изключително нахална?! Отблъскващо досадна и ... въобще мога да изброявам още триста страници.
Крайно невъзпитана. Като някакъв "автомат", който пуска ли пуска. Без копче за изключване. Уморително е.
Ми огледай се малко де. Хората влизат за по половин-един час, пък излязат (с изключение на днес), а ти все едно си вградена в този форум.
Ако те питам коя дата сме и кой месец сме ще се замислиш. Жалка картинка просто.
И не ми благодари за нищо. Толкова да съжалявам за появата ти въобще, че ми идва да си направя сепуко от чувство за вина, баси!
 
От: Предприемачеко разпускане!

За последен път ти забранявам да ми говориш ! Не е в твой интерес изобщо.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Касиопея, шефът ти няма ли да ти направи забележка, че си изхабила няколко часа от работния си ден за писане у форуми? Знам, че чакаш по-нататъшни инструкции за тройката с Муни, но не бъди толкова нетърпелива. Той в момента е на плаж.
 
От: Предприемачеко разпускане!

момичета, като ви слушам, веднага се сетих за:

[video=youtube;6z72ZT5B7ZI]http://www.youtube.com/watch?v=6z72ZT5B7ZI[/video]

същото, а?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

За последен път ти забранявам да ми говориш ! Не е в твой интерес изобщо.

А ти коя беше?
Може да забраняваш на ... вибратора си, ако искаш и на баща ти да слуша рап, но на мен малко трудно ще ми забраниш.
Нищо не можеш да ми направиш ... малка мижава мушичка- цвък! тя пък взе че се смачка :twisted:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Касиопея, шефът ти няма ли да ти направи забележка, че си изхабила няколко часа от работния си ден за писане у форуми? Знам, че чакаш по-нататъшни инструкции за тройката с Муни, но не бъди толкова нетърпелива. Той в момента е на плаж.

Лили, ти нещо се размечта, или ... просто си пишеш за удоволствие?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Лили, ти нещо се размечта, или ... просто си пишеш за удоволствие?

Че аз винаги си пиша за удоволствие. Просто реших да ти помогна да не прахосваш така работното си време в чатене и чакане на появата на Амун. Ако си беше напрегнала двете мозъчни клетки, щеше да си разбрала, че поканата, която си получила, е неособено реалистична. Не харесвам дърти мажоретки, не съм Муньов тип и, ако въобще имам някакви мераци за потенциална интимност, то те не са насочени към теб или Амун.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тука било партито, а аз си губя времето да бачкам :-o
 

Горе