Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Голям си буквалист начи :( плющи мастиките, крехкото го ... прикотквай ;) така съм чувала де, иначе се плашат и бягат :twisted: аз щото си ми приятелче, да те светна ;) и Кака естествено.

КотИ нямам, имам куче 8) който си има котИта, да си ги храни.
Да се пофаля казваш ... може ли? Вървя си аз и близо до един тротоар виждам как паркира едно страаааахотно BMW, управлявано от страааааахотен пич!
Той хубаво паркира но на тротоара "цъфнали" едни бетонни топки, които няма как да види, и аха-аха задната броня. Аз спирам успоредно на него и едва ли не ужасена вдигам ръце и правя физиономия- Какво правиш по дяволите???- той се разсмива много сладко, дава малко напред и после бавно избягва препятствието! Ако беше Мерцедес щях да подмина. 8)

Те сички женки кът видът трите букви и хукват дъ помагат пък аз с МЛа викаш щеш да мъ остайш си чупа бронята хубу чи имам партроникс

ПС нямаш коте тъй ли амчи тогъз нахрани ли кучката да не лай през нощъ
 
От: Предприемачеко разпускане!

Те сички женки кът видът трите букви и хукват дъ помагат пък аз с МЛа викаш щеш да мъ остайш си чупа бронята хубу чи имам партроникс
Бласър на диалект ли пишеш та не моа да вдена ко си написал 20 минути се блеща да схвана смисъла:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бласър на диалект ли пишеш та не моа да вдена ко си написал 20 минути се блеща да схвана смисъла:lol:

...аз уж разбрах упрекът, но този "партроникс" ме озадачи! Не смеех да чекна в Гугъла, защото знам, че тук ще ми го обясните по-образно и ясно :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

...аз уж разбрах упрекът, но този "партроникс" ме озадачи! Не смеех да чекна в Гугъла, защото знам, че тук ще ми го обясните по-образно и ясно :)

Ей объркъл съм с тъз клавитура имах превид патроникс щот имъм застраховка патрон пълнукаску
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ей объркъл съм с тъз клавитура имах превид патроникс щот имъм застраховка патрон пълнукаску

Ъм! Застраховка. Аз си мислех, че е някаква джаджа където "вижда" или "усеща" без помощ от публиката. А то, докато се разправяш със застрахователите като я цапнеш, по-добре си купи едно BMW и мацки да ти помагат косвено преди щетата ;)
Не може уважаващ себе си овчар, да не прежали няколко овце за каузата :twisted:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Светле, какво ще ме посъветваш? Да отговоря или да не отговоря? Нали си моята зодия :)

Отговори с цитат:)

Не, шегувам се, аз бих напълнила възглавница с пух и бих я била през лицето до пълна капитулация.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ъм! Застраховка. Аз си мислех, че е някаква джаджа където "вижда" или "усеща" без помощ от публиката. А то, докато се разправяш със застрахователите като я цапнеш, по-добре си купи едно BMW и мацки да ти помагат косвено преди щетата ;)
Не може уважаващ себе си овчар, да не прежали няколко овце за каузата :twisted:

Даа ама то щом ши ми махаш от прозореца къф ши мий келепира или та зимам за ена сикретарка че цеенни съвети даваш
 
От: Предприемачеко разпускане!

Отговори с цитат:)

Не, шегувам се, аз бих напълнила възглавница с пух и бих я била през лицето до пълна капитулация.

Мерси :)

Това е интересен метод, тип от "Анализирай това", само, ако имах и пистолет :twisted:
Но ми мина. Обмислих плюсовете и минусите на "отговор" vs. "мълчание" и прецених, че второто е за ... умните ;)

Малко е ... въпреки природата ми, но понякога се справям и без възглавница.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Даа ама то щом ши ми махаш от прозореца къф ши мий келепира или та зимам за ена сикретарка че цеенни съвети даваш

Е! сега. Много си импулсивен. Ти няма как да знаеш каква ... рецидивистка съм в действителност и с колко присъди съм за ... изтощени шофьори, които се отблагодаряват 8)

Айде аз се оттеглям на заслужена почивка. Лека ви :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Отговори с цитат:)

Не, шегувам се, аз бих напълнила възглавница с пух и бих я била през лицето до пълна капитулация.

Охо бой с възглавници и пижамено парти и един мечок може би
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мерси :)

Това е интересен метод, тип от "Анализирай това", само, ако имах и пистолет :twisted:
Но ми мина. Обмислих плюсовете и минусите на "отговор" vs. "мълчание" и прецених, че второто е за ... умните ;)

Малко е ... въпреки природата ми, но понякога се справям и без възглавница.

Ей такъв ви е казусът:
[video]http://vbox7.com/play:83691c25[/video]

само че след 1-вата минута трябва да се гледа...
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Е! сега. Много си импулсивен. Ти няма как да знаеш каква ... рецидивистка съм в действителност и с колко присъди съм за ... изтощени шофьори, които се отблагодаряват 8)

Айде аз се оттеглям на заслужена почивка. Лека ви :beer:
Аха подготвила си си презентацията, ши я разгледам и утре ща препитам
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ей такъв ви е казусът:
[video]http://vbox7.com/play:83691c25[/video]

Повтаряш ме от сутринта, но ти благодаря, че го акцентираш, за който не го е гледал ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аха подготвила си си презентацията, ши я разгледам и утре ща препитам

Умно момче! Ще се постарая да не те разочаровам 8)
 

Горе