Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Преди час даваха една серия "Съдби на кръстопът", където двама са плющели една девойка по горе долу едно и също време и тя ражда двуяйчни близнаци, т.е. на лице е една майка с двама бащи - едното дете е на единият, другото - на другият.
Та горе долу чакаме с котенцата да се случи нещо подобно.. Всички шибат една и съща мома и накрая се раждат 5 шарени котенца.

И аз малко им изпуснах нишката - кой с кого.

Ти па много внимателно си ги следил ? Аз им изгубих дирите на втората минута, само оня търкалящия ми хареса. Той сигурно от нетърпение така.. от радост, че му идва ред.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Гого, зарадва ли ученичките?



Аз малко се позачудих кой си е играл да ги снима - никакъв ентусиазъм не показаха някои от участниците в котешката оргия.
Ми може да са семейство от дълги години и за тва така без ентусиазъм..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Преди час даваха една серия "Съдби на кръстопът", където двама са плющели една девойка по горе долу едно и също време и тя ражда двуяйчни близнаци, т.е. на лице е една майка с двама бащи - едното дете е на единият, другото - на другият.
Та горе долу чакаме с котенцата да се случи нещо подобно.. Всички шибат една и съща мома и накрая се раждат 5 шарени котенца.

Все се каня да го гледам някой път това предаване, както и "Съдебен спор", ама все забравям. Интересни работи дават.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не сми гледали телевизия ако питаш само изпрахме и изпушихме по ена цигара

Ена двамата ли ? Да не от тия веселите цигари ? Умекотител турихте ли, бре?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да ни та мислим значи - добре та е изпрала комшийката.

Тя май го е и проснала да съхне, ама да не питаме..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Размятали са гащите :))

Бива, бива - и комшийката заситена със шпек и Бластера изпран - приказка със щастлив край.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

О, сигурно 3 пъти е имало щастлив край за бластера.

Минимум 3, а комшийката сигурно още не може да ходи.:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ааааааааа, така ли било :) Ама моя умрял заек виж как те впечатли. Котенца много имат :)

Хич не ми го фали твоя заек нали го видях не стига чи умрел и не мърда ами и нож си му извадила :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Страотна пералня върти и лашка без странични шумове и изпълнява всички програми

Доволен си викаш ? Пак ще переш там.. ама съвсем безшумна ли е, бе - така е малко.. скучно.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хич не ми го фали твоя заек нали го видях не стига чи умрел ами и нож си му извадила :wink:

Това беши намек - да покажа, че съм добра с хладните оръжия, ако не става на моето...

Някъде наблизо пушат трева.
 
От: Предприемачеко разпускане!

На центрофугата на големите обороти са обажда ама ено такова мазно

А, викаш приятно такова - не вие, като линейка..:rolleyes:
 

Горе