Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Аааа, тва е от продавалника - ние сме гнусливи и искаме неупотребявани. Знам, че звучи, като каприз в тая криза и че сме крайно нуждаещи се, ама все пак..
 
От: Предприемачеко разпускане!


Това повече на македонска наденица ми прилича и то ползвана.

То туй като брачно свидетелство, чак тръпки ме побиха, що не кажеш къде да ти пусна лептата

Още не сме оправили този въпрос.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Абе мина ми, някои казват че минава до седмата година пък при мене май минава много по бързо
Зависи - минава за половината време на това, в което си бил влюбен. Ако са били 3 дни, за ден и половина си готов !
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аааа, тва е от продавалника - ние сме гнусливи и искаме неупотребявани. Знам, че звучи, като каприз в тая криза и че сме крайно нуждаещи се, ама все пак..

Е пише неупотребяван, отварян само за проба, нали те беше страх от токов удар :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Това повече на македонска наденица ми прилича и то ползвана.
Ползвана наденица !:lol: Явно не е ползвана по предназначение, щом все още има форма..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Е пише неупотребяван, отварян само за проба, нали те беше страх от токов удар :)
Електротехник ли я е пробвал ?:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аа чакай. Тоя договор не е много баш.
Дефакто задължава всеки надарител индивидуално към ВСЯКА надарена.
Много ангажиращо ми се чини.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Твой лий че го предлагаш, тази тема стана не за разпускане а за бизнес с вибратори, няма лошо ама променете заглавието да го ева
Нормално е да ревнуваш, сред хората нямаш голяма конкуренция, ама сред уредите за бита..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аа чакай. Тоя договор не е много баш.
Дефакто задължава всеки надарител индивидуално към ВСЯКА надарена.
Много ангажиращо ми се чини.
Не към всяка, а само към недоволните, ама ти много се дърпаш и май ще те освободим.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не към всяка, а само към недоволните, ама ти много се дърпаш и май ще те освободим.

Ок, допълваме - ще сложим допълнителна алинея, ако не цял член, че в случай на недоволство по чл.2, Надарителите могат да се споразумеят доброволно и помежду си кой точно ще обслужи Надарените, стига накрая всички да останат доволни.
 
От: Предприемачеко разпускане!

С 18 санта ква конкуренция, пък и има и други тънкости да не зачесвам
Наденицата е 18 (не че е малко), ама има и други модели, дето ще те отвеят по магистралата, барабар с тънкостите
 
От: Предприемачеко разпускане!

Как ще остана доволен като съм предоставил вибратор на жена, трябва да се уточни как ще ни направите доволни
В договора пише: предоставяш кофти продукт и трябва да го заместиш. Сега, някои колеги да не злоупотребяват и верно да ни пребие тока.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да се добави в профила ми, че мога да си изкарвам парите с езика но не владея чужди езици а само моя :rolleyes: Дано да дръпна напред с точките
 
От: Предприемачеко разпускане!

В договора пише: предоставяш кофти продукт и трябва да го заместиш. Сега, някои колеги да не злоупотребяват и верно да ни пребие тока.

А аз като надарен надарител как ще ме направите доволен
 
От: Предприемачеко разпускане!

blaster:


1. Пере – чак, когато дрехите започнат да стоят прави: (-5) Нанди: Може и майка му да го пере по-често (3т.)
2. Готви – налага се все пак да поддържа наднорменото си тегло, разбрах, че няма кака, която да му готви: (1) Нанди: Категорично отрече даже ябълка да бели (-1)
3. Забърсва прах – чак когато се наслои минимум 2 пръста: (-5) Нанди: И пак не е сигурно. (-1т.)
4. Пуши – да (5) Нанди: Ураа (5т.)
5. Пие - да (-3) Нанди: Ако не налита на бой, а става любвеобвилен, може (3т.)
6. Носи на бой – да (5) Нанди: Абе корав го дава, ама дали ? (5т.)
7. Скромен – не, но много лъже, а доказателствен материал не предоставя: (-5) Нанди: Добре е, че е нескромен, но щом не показва (-1)
8. Бие – така ще излезе: (-5) Нанди: Каза, че само пошляпва. Ако след това целува удареното (3т.)
9. Любима поза – кучешката, много мъже с ниско самочувствие я предпочитат: (3) Нанди: Ще се възползва от ''протягащо се куче'' - може ! (5т.)
10. Свенлив – не, на моменти даже вулгарен: (-3) Нанди: Истински българин (3т.)
11. Безсрамен – да: (1) Нанди: Това значи уверен (5т.)
12. Тяло – едро и с наднормено тегло: (-5) Нанди: Харесвам, стига да не се отпуска много при мисионерската. (5т.)
13. Чувство за хумор – има: (5) Нанди: Малко лаконичен за моя вкус, но по-добре от нищо (4)
14. Окосмяване – да, задръства редовно сифоните в банята: (-3) Нанди: Дано аватара му, не е паспортна снимка (-3)
15. Деца – доколкото знае - не: (3) Нанди: Справя с контрацепцията (5)
16. Женен – още търси перфектната жертва: (3) Нанди: А тя бяга и се крие, но той продължава да я търси..и ако я намери къв бой ш'и хвърли (3)
17. Гъвкавост – колкото да си завърже обувките сам: (0) Нанди: Ходи с джапанки и през зимата, та да не се налага да завръзва обувки (1)
18. Издържлив – само се хвали: (0) Нанди: Издържа на пиене - все е нещо (2т.)
19. Владее езици – начално ниво: (1) Нанди: Владее собствения си език, до степен да се препитава, чрез орални услуги (5+)
20. Години- 49: (-5) Нанди: Зрял и обигран (5т.)
21. Фобии – страх от миене на чинии и пускане на пералнята: (-5) Нанди: С тоя поглед пералнята я е страх от него, но има фобия от срещи на кафе (-5т.)
 
От: Предприемачеко разпускане!

ДОГОВОР ЗА ДАРЕНИЕ (последен вариант засега)

Днес, 18 май 2014 г., във форума www.predpriemach.com, се сключи настоящият договор за дарение между:

надарения предприемач (попълнете трите имена или никнейм), наричан за краткост НАДАРИТЕЛ, от една страна, и,
пишман-предприемачките Лили Гагарин, nandibandi,.... (ако има друга кандидатка с явна нужда, да си попълни данните), наричани за краткост НАДАРЕНИ, от друга страна.

Страните се споразумяха за следното:

1. Надарителите отстъпват безвъзмездно и веднага на Надарените:
Парична сума в избран от Надарителите размер, необходима за закупуването на задоволяващи вибриращи артикули.

2. Ако някоя от Надарените не е доволна от ефекта на вибриращите артикули, един от Надарителите може доброволно да задоволи лично въпросната Надарена, стига и Надарената да има желание за това.

3. Надарените приемат с благодарност направеното дарение.

За неуредените в договора въпроси се прилагат разпоредбите на гражданското законодателство на Република България.

Настоящият договор се състави и подписа в .... еднообразни екземпляра - по един за всяка от страните.

НАДАРИТЕЛ: ..................................... НАДАРЕНА: ....................................
 
От: Предприемачеко разпускане!

И на плюс ли съм или на минус, не сте сметнали точките трябва да вадя сметалото
 

Горе