Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Абе, точка 2 придоби вид на покана за групов секс и малко ме плаши, ама подписвам с надеждата да попадна на дообри надарители.
 
От: Предприемачеко разпускане!

ДОГОВОР ЗА ДАРЕНИЕ (последен вариант засега)

Днес, 18 май 2014 г., във форума www.predpriemach.com, се сключи настоящият договор за дарение между:

надарения предприемач (попълнете трите имена или никнейм), наричан за краткост НАДАРИТЕЛ, от една страна, и,
пишман-предприемачките Лили Гагарин, nandibandi,.... (ако има друга кандидатка с явна нужда, да си попълни данните), наричани за краткост НАДАРЕНИ, от друга страна.

Страните се споразумяха за следното:

1. Надарителите отстъпват безвъзмездно и веднага на Надарените:
Парична сума в избран от Надарителите размер, необходима за закупуването на задоволяващи вибриращи артикули.

2. Ако някоя от Надарените не е доволна от ефекта на вибриращите артикули, един или повече от Надарителите може доброволно да задоволи лично въпросната Надарена, стига и двете (или повече) засегнати страни по договора да имат желание за това.

3. Надарените приемат с благодарност направеното дарение.

За неуредените в договора въпроси се прилагат разпоредбите на гражданското законодателство на Република България.

Настоящият договор се състави и подписа в .... еднообразни екземпляра - по един за всяка от страните.

НАДАРИТЕЛ: ..................................... НАДАРЕНА: ....................................
ПС
Променям си мнението, заради точка 2
 
От: Предприемачеко разпускане!

Абе, точка 2 придоби вид на покана за групов секс и малко ме плаши, ама подписвам с надеждата да попадна на дообри надарители.

Ами, махам го това с повечето тогава, не съобразих :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

И на плюс ли съм или на минус, не сте сметнали точките трябва да вадя сметалото
При мен си 59 положителни/10 на минус. Ако не си доволен...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами, махам го това с повечето тогава, не съобразих :D
А, недей, така ще остане възможност от 10 страхливи, поне един да се престраши.
 
От: Предприемачеко разпускане!

То хубу, ама как ще прайм тройка с Лилето като ме е занулила

Е, нали стигнахме до консенсус, че само по двойки. Аз ще ти дам бонус +100 за размера и ще наваксаш с минусите.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Е, нали стигнахме до консенсус, че само по двойки. Аз ще ти дам бонус +100 за размера и ще наваксаш с минусите.
Тогава, в името на феър плея и соломоновите закони :)lol:) и другите профилирани и кандидати за профил да казват размерите, за да не се окаже, че Бластера печели несправедливо.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тогава, в името на феър плея и соломоновите закони :)lol:) и другите профилирани и кандидати за профил да казват размерите, за да не се окаже, че Бластера печели несправедливо.

В името на феърплея и на соломоновите закони, разбира се :D, ще приемем, че щом даден предприемач е решил да дари, значи е достатъчно надарен по презумпция и заслужава +100 точки.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Абе какви фантазии имате, питам Лилето и Нанди, пък що не и кака Каси да се обади, пък и други женки
 
От: Предприемачеко разпускане!

фуу, пак си представих тройка, едната пържи яйцата, пък аз мажа филиите на другата
 
От: Предприемачеко разпускане!

Абе какви фантазии имате, ... кака Каси да се обади, пък и други женки

Да правя секс в пространство без гравитация. В космически кораб ... или скачайки с парашути :clap:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Баси, само като споменах за секс фантазии и всички легнаха и се разфантазираха :rolleyes:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ето и профила на dnc. Търпи корекции, а някои точки ИЗИСКВАТ информация!

1. Пере – сигурно пуска пералня, изглежда чисто момче. - 5т.
2. Готви – все една салата може да нареже. -5т
3. Забърсва прах – от бедрата на привлекателни жени, сигурно. -5т.
4. Пуши –n/a
5. Пие - n/a
6. Носи на бой – не, дребен е -1т.
7. Скромен – прекалено даже -4т.
8. Бие – неее, не вярвам ! -5т.
9. Любима поза – предполагам всички – изглежда добър човек. - 5т.
10. Свенлив – по един много секси начин. - 5т.
11. Безсрамен – за съжаление, май не. - 3т.
12. Тяло – дребно, но надявам се жилаво. - 4т.
13. Чувство за хумор – ооо, да. - 5т.
14. Окосмяване – лицево-видимо, интимно-едва ли. Момчето е европейче. - 5т.
15. Деца – n/a
16. Женен –n/a
17. Гъвкавост – щом е дребен ще е мъжа-каучук. - 5т.
18. Издържлив – щом нас ни издържа е направо стоик. - 5т.
19. Владее езици – със сигурност, въпроса е чии ? – 5т.
20. Години- 28-30 – вписва се в графа ‘’агнешко’’ – 5т.
21. Фобии – страх от домакинска посуда/черпаци -3т.

Нанди, сигурно имаш шесто чувство или просто се познаваме, ( ако е първото - евала, ако второто - кажи си ). Ще карам точка по точка:

1. Да, пера
2. до тук приключвам с готвенето, салата и край - предпочитам ресторанти.
3. да - чистник съм.
4. да - 7 години в тютюневия бранш, неизбежно е...
5. да - умерено с цел приспиване....
6. носи - дребен ама жилав
7. много
8. на младини и никога не почвам пръв
9. всички - тук не скучая
10. благодаря
11. имам граница
12. да, здравичък съм за ръста си
13. има с правилните хора
14. да, права си
15. не
16. не, сложно е - подробности на ЛС
17. подвижен
18. много
19. 2-3 на прилично ниво, но с моя съм направо безобразно добър
20. 30-35 - близо си, изглеждам младолик
21. да, щото не готвя ( още не сам ял черпака )
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добрютро на всички надарители, надарени и скатавки ! Захващайте се за работа, щото дарението само няма да се дари ! Лека, спорна и мнооого доходна, от мен !:|
p.s. dnc, Не си първия, който се впечатлява от паранормалните ми способности - имам ги, факт! Мисля да почна бизнес по телефона или скайп, като предлаганите услуги ще бъдат: 1. Пълен отчет за миналото (на кой ли му е притрябвало?) - с цел доказване на своите способности. 2.Прогноза за бъдещето с конкретика-сексуален живот и дарения. 3. Лечение от дистанция на еректилна дисфункция и преждевременна еякулация, с тясна насоченост - преапизъм (там съм най-добра).4. Допълнителна екстра: Енергизиране на обикновени напитки и превръщането им в енергийни, като същевременно стават полезни за здравето, за разлика от редбули и други були.... Последното става по следния начин: Поставяте чашата до компютъра и след банков превод, към вас потича (на талази) моята позитивна енергия. Заинтригуваните да се обаждат.
 

Горе