Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Малееее, човек да не ви зареже за малко и почнахте и тройки да правите. :shock::-o:lol:
Те нещата към групови занимания бяха тръгнали (и то чрез договор), ти за тройки се шашкаш.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Значи не се вписвам като гледам избирате по размера, а моя няма да го поствам никога :cry:
Те нещата към групови занимания бяха тръгнали (и то чрез договор), ти за тройки се шашкаш.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Значи не се вписвам като гледам избирате по размера, а моя няма да го поствам никога :cry:

Ти пък. Сякаш някой ще ти го проверява. Пиши там нещо между 18-21 и да не ти дреме.

Аз все още се опитвам да осъзная, че темата наистина се превърна в място за предлагане на сексиграчки ... нямам думи.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз все още се опитвам да осъзная, че темата наистина се превърна в място за предлагане на сексиграчки ... нямам думи.

...възмути се жената, която смята, че желанието да гълта при свирки, е едно от най-ценните й работни качества и трябва задължително да бъде записано в CV-то...
...възмути се жената, която счете за нужно да покаже снимка на краката си в предприемачески форум...
...възмути се жената, способна да роди следната мисла:

Не ти искам съветите какво и къде да разправям. Аз обичам да съм откровена. Самия бивш признава и пред нея самата как не може милата да ми се опре не на миглата на красивите ми очи, да не говорим на образованията ми и възпитанието ми. Така че по-добре ти, като нямаш база за сравнение, да не вадиш завистливи изводи, защото така за пореден път показваш, колко си зле откъм ... опит с мъже.
...

Трябвало е да се кръстиш Deep Blue.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

slap.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ноке, виждам, че и ти като мен си падаш по секси танцуващи мъже, затова поздрав с нещо старо:

[video=dailymotion;xai10q]http://www.dailymotion.com/video/xai10q_chris-farley-swayze-video-google-vi_fun[/video]

Гифчето е намек за женски бой може би.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оооо, изпуснала съм ''уместната'' (както винаги) намеса на Касиопейка ! Тая жена е толкова неадекватна, като мисъл и реакции, че даже ще ми липсва ако спре да се появява периодично с някоя изцепка.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Машинното масло е желателно да бъде специално за машина ''Сингер'' или поне за троен оверлог, щото иначе не е ефикасно ! - Важно е да се знае.
А, ако dnc днес има рожден ден, направо получава 100 бонус точки от мен, понеже ще се окаже телец, а това е най-добрата зодия ! Като се замисля, с телец не съм била... май само с телец не съм... както и да е....
Призовавам отново, в името на соломоновите закони, профилираните и проекто профилираните младежи (от всички възрасти) да посочват размери на достойнство в сантиметри. Не е желателно данните да са в инчове, версти и километри, защото ще ни е трудно да ги изчислим, осмислим и най-вече - обработим. Благодаря предварително.
п.с. Може да уточнят и зодиакалния си знак, което ще им донесе бонус- хороскоп за 2038г. Не мога за по-близък период, щото мятам много надалеч.


Нанди давай точките на 18 беше, ама не е лошо да кажеш ква зодия си. Вярно, че добра зодия, но моля те не си прави труда за хороскоп - бъдещето го предпочитам неясно.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Нанди давай точките на 18 беше, ама не е лошо да кажеш ква зодия си. Вярно, че добра зодия, но моля те не си прави труда за хороскоп - бъдещето го предпочитам неясно.

И нанди май е телец, защото скоро имаше рожден ден :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Нанди давай точките на 18 беше, ама не е лошо да кажеш ква зодия си. Вярно, че добра зодия, но моля те не си прави труда за хороскоп - бъдещето го предпочитам неясно.

Нанди беше на 12-ти. Ето обновената версия на профила на dnc:


1. Пере – сигурно пуска пералня, изглежда чисто момче. – (5т.)
2. Готви – все една салата може да нареже.( -5т)
3. Забърсва прах – от бедрата на привлекателни жени, сигурно. –(5т.)
4. Пуши –Да, браво на момчето (5т.)
5. Пие – умерено, колкото да заспи (5т)
6. Носи на бой – Да, дребен, ама жилав. (5т.)
7. Скромен – прекалено даже –( 4т.)
8. Бие – само ако го предизвикат. Жени – никога (надяваме се) (5т.)
9. Любима поза – всички, с него не се скучае ( 5т.)
10. Свенлив – по един много секси начин. ( 5т.)
11. Безсрамен – ограничено (- 5т.)
12. Тяло – дребно, но здрав за ръста си. (- 5т.)
13. Чувство за хумор – ооо, да. - 5т.
14. Окосмяване – лицево-видимо, интимно-едва ли. Момчето е европейче. - 5т.
15. Деца – не, разбира от контрацепция. (5т.)
16. Женен – не, но си има приятелка, на която е склонен да кръшне. (2т.)
17. Гъвкавост – щом е дребен ще е мъжа-каучук. И подвижен ( 5т.)
18. Издържлив – много (не уточнява на какво) ( 5т.)
19. Владее езици – най-важно – своя и то безобразно добре ( 5т.)
20. Години- 30-35 – визуално минава за‘’агнешко’’ (5т.)
21. Фобии – страх от домакинска посуда/черпаци (3т.)
22. Зодия Телец – Най-добрата – (100т.)
23.Привлекателни качества - обича бъдещето му да е неясно (5т.)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз съм ОВЕН : Най-Великата зодия!!!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Комуникацията вървяла гладко, защото сме от една порода - супер!:)
Комуникацията върви гладко, щото сме готини и комуникативни хора ! А Уни да не се бута, щото още не съм си променила мнението за мъжете овни !:p За телците-мъже още нищо лошо не мога да кажа. Била съм с най-много Близнаци (не и с двамата братя наведнъж, разбира се), но има още звездни знаци, които ми трябват, за да покрия зодиакалната карта.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Комуникацията върви гладко, щото сме готини и комуникативни хора ! А Уни да не се бута, щото още не съм си променила мнението за мъжете овни !:p За телците-мъже още нищо лошо не мога да кажа. Била съм с най-много Близнаци (не и с двамата братя наведнъж, разбира се), но има още звездни знаци, които ми трябват, за да покрия зодиакалната карта.

Спокойно, имаш време - те зодиите са 12, не е някаква непосилна бройка. Дори и да повториш или потретиш някой знак, пиши го в графата експириънс!!!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Овена може и да е властен, и когато реши изключително чувствителен, внимателен. Винаги обича с цялото си сърце. Верно, че не приема не за отговор ама такъв си ни е манталитета :p
Пък нали знаеш в всяко стадо си има и черни овни :D
Комуникацията върви гладко, щото сме готини и комуникативни хора ! А Уни да не се бута, щото още не съм си променила мнението за мъжете овни !:p За телците-мъже още нищо лошо не мога да кажа. Била съм с най-много Близнаци (не и с двамата братя наведнъж, разбира се), но има още звездни знаци, които ми трябват, за да покрия зодиакалната карта.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Спокойно, имаш време - те зодиите са 12, не е някаква непосилна бройка. Дори и да повториш или потретиш някой знак, пиши го в графата експириънс!!!

Да, само 12 са, после може да ги подкарам по номер на обувките, та да натрупам още експириънс.
Ти не каза нищо за обновения си профил - нещо корекции, допълнения, коментар по общата оценка ? До тук си водач в листата, въпреки 100-те бонус точки, които Лили даде на Бластера. Честито !
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ех, сега и Нокето, и Атис, ако се окажат телци, борбата ще стане безмилостно жестока.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хич, само дано имам време, че напоследък не ми се намира. :)
Ех, сега и Нокето, и Атис, ако се окажат телци, борбата ще стане безмилостно жестока.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ех, сега и Нокето, и Атис, ако се окажат телци, борбата ще стане безмилостно жестока.
A ти коя зодия си Лиле ? Ноке-то абдикира от ролята на профайлър, иначе можеше да актуализира малко и нашата база данни.. Откакто оплешивя, занемари работата по нашата кауза, с каската се справяше по-добре. Май ще се наложи сами да си я допълваме и да си даваме оценки.
 

Горе