Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Идвам душичке, няма проблеми. За теб винаги.
Не те обвинявам душко, теб никога за нищо не бих те обвинил. :)

Ма няма проблем, бе душе - аз нося на обвинения.:rolleyes:
Айде идвай, приготвила съм масажното масло.:wink: Тая вечер май няма да има спан, та ще изгледаме някой филм и по леглата, а? Ма няма да казваш по сериозните теми на Блинки на какво прилича леглото после, ей.mml.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добре душко избирай нещо аз се натичвам. Нищо няма да им казвам вече, че ша ни пуснат приказка, че мачкаме чаршафите само :-o Виж файлът 10495
Ма няма проблем, бе душе - аз нося на обвинения.:rolleyes:
Айде идвай, приготвила съм масажното масло.:wink: Тая вечер май няма да има спан, та ще изгледаме някой филм и по леглата, а? Ма няма да казваш по сериозните теми на Блинки на какво прилича леглото после, ей.Виж файлът 10495
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добре душко избирай нещо аз се натичвам. Нищо няма да им казвам вече, че ша ни пуснат приказка, че мачкаме чаршафите само :-o Виж файлът 10495

Па нека си мислят хората - трябва да сложат и репутация за извънработна дейност - да видиш как ще ми скочи рейтинга изведнъж.:rolleyes:
Пуснах едно сериалче, дето скоро го загледах, ти кво гледаш: добри момчета?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Лоши душко, ама после ще избирам нещо, той към края вече. :)
Да си мислят вярно си е :)
Па нека си мислят хората - трябва да сложат и репутация за извънработна дейност - да видиш как ще ми скочи рейтинга изведнъж.:rolleyes:
Пуснах едно сериалче, дето скоро го загледах, ти кво гледаш: добри момчета?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Лоши душко, ама после ще избирам нещо, той към края вече. :)
Да си мислят вярно си е :)

хахаа лоши/добри - момчетата са си задници, гледАли сме го тоя филм.:lol:
Ти нещо с кървища ще избереш после, а? Аз гледам за едно семейство, дето си изневеряват, ма иначе много се обичат.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аааааа, душко таквиз изневери не мога аз, съм си верно момче.
Па що да сме задници душко. То не, че си нямаме задници и кусури, ама то няма човек дето да ги няма. :)
хахаа лоши/добри - момчетата са си задници, гледАли сме го тоя филм.:lol:
Ти нещо с кървища ще избереш после, а? Аз гледам за едно семейство, дето си изневеряват, ма иначе много се обичат.:wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аааааа, душко таквиз изневери не мога аз, съм си верно момче.
Па що да сме задници душко. То не, че си нямаме задници и кусури, ама то няма човек дето да ги няма. :)

Така е лафа, душе, знали знаеш: ''всички мъже са задници, а всички жени са кучки'' - кусурки разни...:wink:
Иначе всички си имаме задници, да.:)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А, душко те да си летят лафовете, аз да си се пригушкам пък майната им на тях. :)
Малии душко почнах да се прозявам :)
Така е лафа, душе, знали знаеш: ''всички мъже са задници, а всички жени са кучки'' - кусурки разни...:wink:
Иначе всички си имаме задници, да.:)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А, душко те да си летят лафовете, аз да си се пригушкам пък майната им на тях. :)
Малии душко почнах да се прозявам :)

И аз се одрямах вече, май рано ще се гътнем тая вечер...
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Тоз на емотиконка ли са го направили? Виж файлът 10495

Нали, виж колко яко емотиконче - още съм ти благодарна, гангстер.
А тука танца на люцерната е подобрен - тва на по-бързата част от песента. yahoo.gif
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Нали, виж колко яко емотиконче - още съм ти благодарна, гангстер.
А тука танца на люцерната е подобрен - тва на по-бързата част от песента. Виж файлът 10496

Coolice ще ни избеси той нарочно не слага шарени емотикончета да имат по бизнес вид постовете. Иначе като го видя и се сетих за Бобито и умрях да се смея.

Аре аз ще пущам нещо за гледане, че нали съм станал работоалкохолик и се преработих за днес. :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Coolice ще ни избеси той нарочно не слага шарени емотикончета да имат по бизнес вид постовете. Иначе като го видя и се сетих за Бобито и умрях да се смея.

Аре аз ще пущам нещо за гледане, че нали съм станал работоалкохолик и се преработих за днес. :)

Аз изгледах за днес и мисля да се отправям към уни с камшикаwhip.gif
Качили са ми новия сезон на любимия The Killing и имам 6 серии да гледам, ама ''когаааа?''- както вика мис меринджей.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Миличка Нандибанди върнах са. Нидей да биеш толкува тоз уни-леб по трибуквието че ште пулучи хюмуроиди :(
 
От: Предприемачеко разпускане!

Миличка Нандибанди върнах са. Нидей да биеш толкува тоз уни-леб по трибуквието че ште пулучи хюмуроиди :(

Ма ние тях лекуваме, бе аморе.tooth.gif Даже си имаме емотиконче за тая дейност, виж:spank.gif

Радвам се, че се върна, къде ходи - хубаво ли беше?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аааааа, нека си ме пляска нямам против Виж файлът 10495
Миличка Нандибанди върнах са. Нидей да биеш толкува тоз уни-леб по трибуквието че ште пулучи хюмуроиди :(
 
От: Предприемачеко разпускане!

:-o :-o :-o Душко недей показвай сега толкова явно :rolleyes:
Ма ние тях лекуваме, бе аморе.Виж файлът 10501 Даже си имаме емотиконче за тая дейност, виж:Виж файлът 10502

Радвам се, че се върна, къде ходи - хубаво ли беше?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ма ние тях лекуваме, бе аморе.Виж файлът 10501 Даже си имаме емотиконче за тая дейност, виж:Виж файлът 10502

Радвам се, че се върна, къде ходи - хубаво ли беше?

Фантастико съм кара миа. С ина претприймачка имах срештъ. Начи лекуваш сичко от главуболие до хюмуроиди. Да не ревнувам от уни-леб штом саму гу лекуваш.
Бтв, расте ми един мъдрец и боли. Аку имаш време да ми го излекуваш може да миниш през Люлин :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Фантастико съм кара миа. С ина претприймачка имах срештъ. Начи лекуваш сичко от главуболие до хюмуроиди. Да не ревнувам от уни-леб штом саму гу лекуваш.
Бтв, расте ми един мъдрец и боли. Аку имаш време да ми го излекуваш може да миниш през Люлин :)

Оууу аморе, тва е гадно. На мен един ми расте в продължение на 10 години поне и периодично става кофти - лигавиш се, като професор Вучков, не можеш да си оваряш устата, като хората, а венеца е възпален и боли. На мен ми помагаше да избутвам венеца в страни от зъба(да го открие) с клечка за уши, напоена в йод, но ако не се е показал зъба можеш само да мажеш с течен аналгин. помага за кратко, но пак е нещо. Ако трябва ще дойда лично, разбира се... :rolleyes:
Коя предприймачка беше - оная със свирката, дето ти я предложих аз, нали? Добра ли беше..с теб?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оууу аморе, тва е гадно. На мен един ми расте в продължение на 10 години поне и периодично става кофти - лигавиш се, като професор Вучков, не можеш да си оваряш устата, като хората, а венеца е възпален и боли. На мен ми помагаше да избутвам венеца в страни от зъба(да го открие) с клечка за уши, напоена в йод, но ако не се е показал зъба можеш само да мажеш с течен аналгин. помага за кратко, но пак е нещо. Ако трябва ще дойда лично, разбира се... :rolleyes:
Коя предприймачка беше - оная със свирката, дето ти я предложих аз, нали? Добра ли беше..с теб?:wink:
Ни са е пуказал от венеца аморе миа и така боли като го натисна че не смятам да го ръчкам. Мажа с гел с лидокаин и пия аулин :(

Със сфирката беше миличка но ина друга куяту е още по квълифицирана даже в сивито като софт скилс присъстваше умението да сфири :) Ни беши нищу усобено убаче :)
 

Горе