Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Аз така, шото съм жентълмен и да не се сърди с основание уни-то, спряф са навреме само до предложението. Ама може пак да ударим едно орце после само на приказки, щом си навита :rolleyes:
Па аз не знаех, че и ти искаш да оправиш конфютора, ти заспа още преди да си казал ''идвай''. А крейзи само предложи да играем хора и ръченици - та да фане по-добре инсталацията, нищо повече.:rolleyes: Глей сега как ми петниш доброто име с тия подозрения, душе...
 
От: Предприемачеко разпускане!

На приказки и аз идвам, щом дядо ще праща рикиджос. :)
Аз така, шото съм жентълмен и да не се сърди с основание уни-то, спряф са навреме само до предложението. Ама може пак да ударим едно орце после само на приказки, щом си навита :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Какъв е отговорът на гатанката "Йедно са бута, две са клатят що е то?", че не можах да разбера :)
Да не се бутаме после и Нандито да е в средата :beer:
На приказки и аз идвам, щом дядо ще праща рикиджос. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Пръстенът и обиците :D
Какъв е отговорът на гатанката "Йедно са бута, две са клатят що е то?", че не можах да разбера :)
Да не се бутаме после и Нандито да е в средата :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Пръстенът и обиците :D

Аааа, на мен моя отговор за пияните в редичка ми хареса повече.:lol:
Пичове, отивам да си ударя един студен душ, че ми се запали главата - тия в БАН затва си говорят сами, а овчарите са в кондиция.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, няма проблем душко, ако искаш ще дойда да ти изтъркам гърба.
Мен пак ми се бламира проект, не е лесно хем да правиш бизнес хем да имаш мнение. Имам много "приятели" в нета.
Обаче, и те пък не знаят нищо, обаче вече заключва устата за всичко и за всеки. :)
Аааа, на мен моя отговор за пияните в редичка ми хареса повече.:lol:
Пичове, отивам да си ударя един студен душ, че ми се запали главата - тия в БАН затва си говорят сами, а овчарите са в кондиция.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, няма проблем душко, ако искаш ще дойда да ти изтъркам гърба.
Мен пак ми се бламира проект, не е лесно хем да правиш бизнес хем да имаш мнение. Имам много "приятели" в нета.
Обаче, и те пък не знаят нищо, обаче вече заключва устата за всичко и за всеки. :)

Правилно душе, не си издавай нещата, щото конкуренцията не спи.
Изкъпах се, хапнах и май ще поработим още, че днес не съм доволна от себе си.
Къде е народа, обаче? Подозирам, че Лилето и бластера са отишли на море без мене - скриха ми се. Срдита съм им.28.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, аз конкуренция не съм и имал, имал съм цял живот доброжелатели, ама ей на все крадът идеи и сриват останалите.
Майната им, поне това де ми е в главата никой не може да ми го вземе като изключим някои хора.
Правилно душе, не си издавай нещата, щото конкуренцията не спи.
Изкъпах се, хапнах и май ще поработим още, че днес не съм доволна от себе си.
Къде е народа, обаче? Подозирам, че Лилето и бластера са отишли на море без мене - скриха ми се. Срдита съм им.Виж файлът 10515
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, аз конкуренция не съм и имал, имал съм цял живот доброжелатели, ама ей на все крадът идеи и сриват останалите.
Майната им, поне това де ми е в главата никой не може да ми го вземе като изключим някои хора.

Не се ядосвай, душе - винаги има и по-зле. :)
Много ми съклетисано - хем искам да свърша работа, хем не знам как да я подхвана и само се въртя, като краставо магаре, а времето си лети... Май ще оставя за утре писането, та да ми се избистри леко главата, че в момента е миш-маша на крейзи от зимата.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Е душко стига де, нима до тук ми беше малко?
Съвет не обсъждай работата си с никой, освен с поръчителя. Не обсъждай идеите си с никой, щото крадът яко. Не се карай като мен по форумите, шото сриват яко. ;)

Сега тегля филм и лягам и ще чакам шамари, не че малко ги получих за много време.

А, и душко, не плюй никога по "пифффффффффффф" , че не се знае какво може да те сполети.

На колегата в другата тема ще му говоря, но не сега.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Е душко стига де, нима до тук ми беше малко?
Съвет не обсъждай работата си с никой, освен с поръчителя. Не обсъждай идеите си с никой, щото крадът яко. Не се карай като мен по форумите, шото сриват яко. ;)

Сега тегля филм и лягам и ще чакам шамари, не че малко ги получих за много време.

А, и душко, не плюй никога по "пифффффффффффф" , че не се знае какво може да те сполети.

На колегата в другата тема ще му говоря, но не сега.

Мерси душе, ще се опитам да спазвам тия ценни съвети.:)
Карам се само ако ме предизвикат - предимно избягвам.
Не плюя по пифффф, ма кой е тоя изобщо?:-o
Почини си душе - ще дойда да те нашляпам после с терапевтичен ефект.:wink:
Аз все пак се хванах да пиша.- идиот ли съм или да?:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нещо опустяло - ваканцуват ли 'ората? Аз па съм се заринал с работа до нова година не мога я свърша - ше си отвися на тос комп. :(

[video=youtube;OYHX8GRQuQo]http://www.youtube.com/watch?v=OYHX8GRQuQo[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Предстои ми пътуване тази седмица, а има вероятност и една пратка от Китай да пристигне. Знаете ли колко време БГ пощите съхраняват пратките ? Най-много 2 работни дни няма да мога да я взема.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Предстои ми пътуване тази седмица, а има вероятност и една пратка от Китай да пристигне. Знаете ли колко време БГ пощите съхраняват пратките ? Най-много 2 работни дни няма да мога да я взема.

В сайта им пише:

магазинаж на колетна пратка 0.30 лв За всеки ден след деветия ден от доставяне на поканата

За подадено писменно заявление за удължаване срока на съхранение (с изключение на пратки с бързоразвалящо се съдържание) 1.00 лв до 15 дни над установения срок

http://www.bgpost.bg/?cid=208&NewsId=372

за една седмица никакъв проблем не би трябвало да имаш
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ще си я вземеш, споко. Мисля, че поне 20 календарни дни престоява в пощата..
Предстои ми пътуване тази седмица, а има вероятност и една пратка от Китай да пристигне. Знаете ли колко време БГ пощите съхраняват пратките ? Най-много 2 работни дни няма да мога да я взема.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Миналата седмица пак ядох от него... Щом го помниш, ти е причинило някаква травма изгледа на ястието :lol:
За съжаление пак ми го сервираха в гадната дуралексова чиния и се размина новата фотосесия..
Не се ядосвай, душе - винаги има и по-зле. :)
Много ми съклетисано - хем искам да свърша работа, хем не знам как да я подхвана и само се въртя, като краставо магаре, а времето си лети... Май ще оставя за утре писането, та да ми се избистри леко главата, че в момента е миш-маша на крейзи от зимата.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Миналата седмица пак ядох от него... Щом го помниш, ти е причинило някаква травма изгледа на ястието :lol:
За съжаление пак ми го сервираха в гадната дуралексова чиния и се размина новата фотосесия..

Ооо, на мене не - Амуня възропта тогава.:) Миш-маша е от малкото неща с такава консистенция, които мога да ям, но предпочитам да си го направя аз, че майка ми го прави на бъркоч. Аз режа на две (почти) и само леко задушавам, а сиренето за да не се разтича го слагам след като е готова манджата или в чинията и изсипвам задушените зеленчуци отгоре.:)
Крейзи, от кво ще печеш ракия, като няма плодове тая година? При нас само грозде има - сливите никакви ги няма.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Нещо опустяло - ваканцуват ли 'ората? Аз па съм се заринал с работа до нова година не мога я свърша - ше си отвися на тос комп.

Ако някой ваканцува, тва са Лилето и бластера - а обещаха да ходим заедно.:(
Гангстер, ти па си за утрепване - как може морето да ти до задните части и да седиш на компа?
И аз бачкам, ма поне за половин час ходя да се пекна малко на терасата.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

В сайта им пише:

магазинаж на колетна пратка 0.30 лв За всеки ден след деветия ден от доставяне на поканата

За подадено писменно заявление за удължаване срока на съхранение (с изключение на пратки с бързоразвалящо се съдържание) 1.00 лв до 15 дни над установения срок

http://www.bgpost.bg/?cid=208&NewsId=372

за една седмица никакъв проблем не би трябвало да имаш

Аморе, много си запознат с пощите ? Питай ги дали намериха чехълчетата на Гого, че ме изкара мошеник и ще тръгне, като ъп-хирото по темите да предупреждава хората да си нямат работа с мене.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ако някой ваканцува, тва са Лилето и бластера - а обещаха да ходим заедно.:(
Гангстер, ти па си за утрепване - как може морето да ти до задните части и да седиш на компа?
И аз бачкам, ма поне за половин час ходя да се пекна малко на терасата.

Работоалкохолик съм ко да правиш па Лилето ме преметна, че ще запознае с 20 годишна хакерка, можеше тя да помага ама на... Някой трябва да я свърши за да има пачки по стотачки. Не справедлива е съдбата някой си пекат трибуквието с мацки ние нещастниците бачкаме . :)
 

Горе