Предприемачеко разпускане!

От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Нема са плашиш само трява са концентрираш в бройениито

Ти щото беше много концентриран, та затва сега трябва пак, нали.:wink: Ще внимавам, ма лалугера нали не хапе? :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ок, синхронизираме се. Значи двете общо сме полубез гащи. Щото ти си без, а аз съм със :)

:roll:И ти нарушваш член първи, ма сега няма да се наказваме - другия път: напълно без гащи - пълен синхрон.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

:roll:И ти нарушваш член първи, ма сега няма да се наказваме - другия път: напълно без гащи - пълен синхрон.


А, аз имам страх да седя без гащи в тая тема. Току-виж някой решил и мен да пляска. Да не отнемаме ролята на Уни все пак :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

:-o :-o :-o Душко ей това е достоен заместник събрала си ги всички у темата. :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

:-o :-o :-o Душко ей това е достоен заместник събрала си ги всички у темата. :D

Душе, нямам принос, ама се радвам, че се посъбрахме.:) Как е кръчмаря от денонощния, че не му знам името ? Снощи с гангстера мислехме да го посетим, че ти спеше..
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ти щото беше много концентриран, та затва сега трябва пак, нали.:wink: Ще внимавам, ма лалугера нали не хапе? :-o

Еми то втуй са састои рабатата да са провири сички дупки далса налице коши салажем нема сми профисоналисти и нема нужда да ходим на баира евентуално
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

А, аз имам страх да седя без гащи в тая тема. Току-виж някой решил и мен да пляска. Да не отнемаме ролята на Уни все пак :)

Няма бе, тука пляскат само дамите (аз и гестапо) и то по изрично настояване на жертвата.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Няма душко не съм го виждал днес имам гости и им обърнах внимание. :)
Душе, нямам принос, ама се радвам, че се посъбрахме.:) Как е кръчмаря от денонощния, че не му знам името ? Снощи с гангстера мислехме да го посетим, че ти спеше..
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Няма душко не съм го виждал днес имам гости и им обърнах внимание. :)

А, добре. Реших, че си отишъл да видиш как са примоциите..
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Еми то втуй са састои рабатата да са провири сички дупки далса налице коши салажем нема сми профисоналисти и нема нужда да ходим на баира евентуално

А ако някоя дупка липсва или не е на лице-то как процедираме?:-o
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аааааа, искаш пак да ме ушамариш, че съм одил до него начи :rolleyes:
А, добре. Реших, че си отишъл да видиш как са примоциите..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вижте сега, глупости не ми се четат. Ако има,някоя разгонена и необвързана (не е задължително) да ми прати едно селфи
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вижте сега, глупости не ми се четат. Ако има,някоя разгромена и необвързаност (не е задължително) да ми прати едно селфи

Ами тука това се прави - пишат се и се четат глупости. Селфитата са в едни други сайтове - тука не ги даваме, само ги обещаваме.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вижте сега, глупости не ми се четат. Ако има,някоя разгромена и необвързаност (не е задължително) да ми прати едно селфи

Е, много жалко, ние пък пишем в тази тема именно защото е за глупости :)

п.п. Това за разгромената не го разбрах.
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аааааа, искаш пак да ме ушамариш, че съм одил до него начи :rolleyes:

Търся си повод, да - готов ли си?
 
От: Предприемачеко разпускане!

п.п. Това за разгромената не го разбрах.

И аз, особено поднесено, като: ''някоя разгромена и необвързаност (не е задължително)'':lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Вижте сега, глупости не ми се четат. Ако има,някоя разгонена и необвързана (не е задължително) да ми прати едно селфи
И мени не ми са четат глупости шото имам сериозна задача да преброя дупките на лулугерите и немам време за разпускание и спан
 

Горе