Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Ми имами разминавание в броиението и ши пофторим за да е по академично

По-академично ще е да не обървате дупките, че така стават грешките в броенето.tooth.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

О, и питаш?! Не ти ли бяха достатъчни селтитата, дето ти пратих, за да добиеш представа какво е :)

Ноке, пак си в палаво настроение - секси аватар си сложил :) Ще се скубем ли :)
О, това ли било?
Не подозирах че тая толкова тривиално-звучаща дума носи такъв еротичен товар :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тетки, метки важното е да сте без гащи
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нидей тъй шото сам шампион в таз дисциплина

Знаем го това. В гуглето, като напишеш ''шпиц'' и само твои снимки изскачат с купата.:wink: Готов си за йогата, ма с тия дупки не мога да те фана..
 
От: Предприемачеко разпускане!

В някои области така наричат на дечицата лелите. Ноке! Не вярвам на ушите си, че си тук.:lol:
Мерси за пояснението :)
И аз се радвам че сте в пълен състав :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тетки, метки важното е да сте без гащи

Винаги сме така в тая тема. Това е задължително условие тук. Ти още ли не си ги махнал?:-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тетки, метки важното е да сте без гащи

Ама ти веднага - още не си се разспамил като хората, а вече за без гащи пускаш намеци. Ще настинем, променливо е времето, пък на нашата преклонна възраст е опасно да ходим често без гащи.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Коя дума - тетка или скубане? :)
За тетка май беше думата.
Ама и от скубането имам хубави спомени :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Винаги сме така в тая тема. Това е задължително условие тук. Ти още ли не си ги махнал?:-o

Аз винаги съм без гащи кога съм онлайн!!
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

По-академично ще е да не обървате дупките, че така стават грешките в броенето.Виж файлът 10540
Мчи то аз сам рководител на проекта коиискаш стеби ши напраим проверка за на окончателните резултати
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ама ти веднага - още не си се разспамил като хората, а вече за без гащи пускаш намеци. Ще настинем, променливо е времето, пък на нашата преклонна възраст е опасно да ходим често без гащи.

Трябва да синхронизираме изказванията, че объркваме младите.:wink:
Аз казах, че тук задължително сме без гащи.. тцтцтц сега ще се чуди коя лъже...
 
От: Предприемачеко разпускане!

За тетка май беше думата.
Ама и от скубането имам хубави спомени :)

Радвам се, че ти се е сторил еротичен товарът :) И аз имам хубави спомени, ама да не загубим детската аудитория :)

Трябва да синхронизираме изказванията, че объркваме младите.:wink:
Аз казах, че тук задължително сме без гащи.. тцтцтц сега ще се чуди коя лъже...

Ок, синхронизираме се. Значи двете общо сме полубез гащи. Щото ти си без, а аз съм със :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Мчи то аз сам рководител на проекта коиискаш стеби ши напраим проверка за на окончателните резултати

А кумшийката да не се сърди? Или по-лошо - да налети да ме бие, че съм много бъзлива.:-o
Иначе съм ''за'', щом е за науката - аз какво ще правя? Ще хващам лалугера и ще му броя дупките или обратно?:rolleyes:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз винаги съм без гащи кога съм онлайн!!

Добре. Вписваш се в колектива - приет си.:)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А кумшийката да не се сърди? Или по-лошо - да налети да ме бие, че съм много бъзлива.:-o
Иначе съм ''за'', щом е за науката - аз какво ще правя? Ще хващам лалугера и ще му броя дупките или обратно?:rolleyes:
Нема са плашиш само трява са концентрираш в бройениито
 
От: Предприемачеко разпускане!

То ияз свалям гашите кат шиси лягами,,, да ги свалям ли

Ма още ли не си? Ооооо и не спазваш член първи.... Веднага ги сваляй и дай селти да видя, че си доказан мошеник и не ти вярвам вече. И тебе ще те издирваме, чрез Явор Колев май..
 

Горе