Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Никаква мърша не може да ме изкуши, вуйче - като ми замирише ми е неприятно даже.:)
Викаш бластера набра двойниците, изтрови народа и сега се укрива? Мошеник е бластера, знаех си аз.
Тоя коктейл (между нас да си остане) леко ме отказА, заради млЕкото, дето го сипа, иначе звучеше добре, даже и с леда. Мразя прясно мляко.:)
Ще ви казвам леканощ, да не би и вие да стоите будни, като бластера - не е лягал от вчера, щото забравих снощи да му кажа - завалишкия.:)

Ийй вуйче какво ти е на правИла толкова тая мърша и тва млеко та си ги намразила? То може и без млЕко - black russian. Ще ти измисля друг коктейл с този ударихме гредата явно.
Лека. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Копраити, распускатили ил са разпуснахти вечи кат пардизански отряд след 9ти,,, гледам темата шизпадне от класацията вовтопика
[video=youtube;wL9nWJrzVeg]http://www.youtube.com/watch?v=wL9nWJrzVeg[/video]
Наздрави вуйчита и душки,,, ина Лилиту и Нандиту съшо:beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Наздраве бластер, ма Лилиту я няма - много оцъствия натрупа напоследък. Викам да направим родителска среща вече..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ей дани мие сардита нешо на мени,,, шии саизвиня форумно сено селти на единия си краиник впоза шпиц
Амчи де са другите фурии Митето и той несаи вясвал данеи спукал гума неиде в ингилизките дебри и от камион да го разжалват на количка
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нямам представа, Бластер - никой от никъде не се обажда. Всички са в дълбока нелегалност. Даже и бащицата на темата - Уни изчезна. Последно се оплака, че е повръщал от някаква супа, па ние с вуйчето решихме, че супата е била гъбена от гъбите, дето ти си ги брал и всички са яли от нея. Нали разпознаваш отровните, ей?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Яз съм квалифициран офчар ипри мени няма грешки, поне досега самги познавал, можи унито дае консумирал някои първомаиска примоция и даизвикал ганстера на помош, я незнаю
 
От: Предприемачеко разпускане!

Яз съм квалифициран офчар ипри мени няма грешки, поне досега самги познавал, можи унито дае консумирал някои първомаиска примоция и даизвикал ганстера на помош, я незнаю

Оооо, верно, че там имаше разни промоции на френски услуги - къ забравИх. Може Уни да е счупил касичката и сега да се възползва от намалението, па ако е взел и вуйчето на помош - още по-добре.:)
Отровните гъби са много коварни, бластер - некои са 1:1 с оригинала и смъртта е мъчителна.:-o Питай ги първо: ''познаваме ли се?'' и после бери.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма са плашиш можи да отидем заедно за гъби да видиш чиняма страшно ишта върна жива издрава почти като нова
 
От: Предприемачеко разпускане!

Here I am...кво става, хораа и Бластер..Аз съм затрупан с работа просто и нямам време за лаф моабет много. Как я карате?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма са плашиш можи да отидем заедно за гъби да видиш чиняма страшно ишта върна жива издрава почти като нова

Може да берем и билки ако не намерим не-отровни гъби - важното е да идем на похот.:wink:

Дани, стига бачка - и утре е ден. Ти не блокираш ли в един момент, бе? Аз понякога стигам до степен да се държа за главата и да не мога да измисля нищо.:) Коя ти е музата и има ли си мъжки вариант - ако може телефончето на тоя муз?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Here I am...кво става, хораа и Бластер..Аз съм затрупан с работа просто и нямам време за лаф моабет много. Как я карате?
Ми карам офроуд повичи ама шото сам на село и нямам ядове, ядиене и пииние и някои комшиика коса обади спешно
Ти па дея намери таз работа, ако сия търсил,, тисиси виновен и няма са оплакваш
 
От: Предприемачеко разпускане!

Може да берем и билки ако не намерим не-отровни гъби - важното е да идем на похот.:wink:
С мени нямаш провлеми, връшам та почти като нова но разработена планинарка, кома разбираш
 
От: Предприемачеко разпускане!

С мени нямаш провлеми, връшам та почти като нова но разработена планинарка, кома разбираш

Разбирам те напълно и направо отивам за раницата и анорака, кома разбираш и ти.:wink:
Тоя път ще ти кажа леканош, че оная вечер забравих и ти не си лягал от тогава, а? Нещо ме хвана сънната болест, па не ме е хапала мухата цеце. Е, едно бившо гадже беше Цецо, ма не цветанов, а и не помня да ме е хапал..та, леканоош.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Paper is motivating me :D Не, просто днес през деня го карах айляшката, та още малко и съм готов. Доволен съм днес, успях да се разцепя на 15 парчета.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Леканош ама само планински похот шита избави от съната болес и есената летаргия,, Та чакам ли горе дами додиш
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добър дйен! Да ви черпя по едно виртуално кафе. :)

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • Coffee-Time.jpg
    Coffee-Time.jpg
    117.6 KB · Преглеждания: 6
От: Предприемачеко разпускане!

Уф, че добре изглежда туй кайве, вуйче - чак ми се допи, а аз следобед кайве не пия. Тва пръчки канела ли са или ванилия?
Вуйче, довършвай работа и да ходим до Първомай да видим Уни жив ли е, че никакОв го нема тия дни. Чак ми се насълзиха очите от мъка по него.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Язе викам да минавам на ричия вече :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Жив съм душе жив, лежъ и пъшкам и женки тръшкам :-o :rolleyes:
 

Горе