Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Хилоу, май няма да има скоро селтита, както морно върви темата :)

Ми морно ще върви, като отсъстваш. Как си Лиле?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Супер съм :) Като се изключи, че малко скучая тази вечер :) Ти как си?

Дойде есента вече :(

Радвам се за тебе, дай боже всекиму. Да, дойде мамка му, така свикнах с балконинга, че хич не ми понася без него.
Не скучая, загледах едно много приятно филмче.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душкооооооо, как си липсвах ли ти :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Радвам се за тебе, дай боже всекиму. Да, дойде мамка му, така свикнах с балконинга, че хич не ми понася без него.
Не скучая, загледах едно много приятно филмче.

О, супер! Кое е филмчето?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душкооооооо, как си липсвах ли ти :rolleyes:

Да душе, разбира се. Как беше нагира имаше ли захарен памук?
 
От: Предприемачеко разпускане!

О, супер! Кое е филмчето?

Third Person с Лиам Нийсън, Оливия Уайлд, Мила Кунис, Ейдриън Броуди, Мария Бело, Ким Бейсингър - цяла тумба супер звезди и не е съвсем тъп, поне засега. Снощи го започнах, а сега го доглеждам
 
От: Предприемачеко разпускане!

Всичко имаше душе, памуци дюнери, баклави, лукуми и какво ли още не :)
То голям цирк тоз панаир. :)
Да душе, разбира се. Как беше нагира имаше ли захарен памук?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Всичко имаше душе, памуци дюнери, баклави, лукуми и какво ли още не :)
То голям цирк тоз панаир. :)

Така са панагирите, душе. Аз не ги обичам много - само памука и казанлъшките понички ми харесват.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Third Person с Лиам Нийсън, Оливия Уайлд, Мила Кунис, Ейдриън Броуди, Мария Бело, Ким Бейсингър - цяла тумба супер звезди и не е съвсем тъп, поне засега. Снощи го започнах, а сега го доглеждам

Ох, вчера го загледах и аз. Но някои хора като видяха, че е драма, че и романтик май имаше, и отказаха да го гледат :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

То и аз душе, но ми се наложи.
Лилито хич не ме отразява. :(
Така са панагирите, душе. Аз не ги обичам много - само памука и казанлъшките понички ми харесват.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ох, вчера го загледах и аз. Но някои хора като видяха, че е драма, че и романтик май имаше, и отказаха да го гледат :)

Ми не е бозава романтика, а по-скоро драма, така че някои хора да започват да го гледат.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

То и аз душе, но ми се наложи.
Лилито хич не ме отразява. :(

Така са панаирите душе, или ги търпиш или хващаш гората. В повечето случаи ги търпим.
Лилето няма много време да пише, душе - не се впрягай.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нищо Лилинце добре завърнала се , аз до сега гледах тея вип брадати, да измисля нещо за утре за збавните :D
Ох, виждам азз и отразявам, но наистина много се разсейвам и докато реагирам, станало късно :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нищо Лилинце добре завърнала се , аз до сега гледах тея вип брадати, да измисля нещо за утре за збавните :D

Аз пък си догледах филма - страхотен. Отдавна не бях гледала толкова хубаво направен филм.
Лека на всички душички.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Някой, знае ли де мога да гледам мача онлайн.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Алло, как сте?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Съдията е педал, ша му еба мамата, ако го пипна такъв бой ще яде бойко пасти да яде. :(

Как може такава глупост баси няма никво нарушение за нас сума и дизпи реални не даде сега в последната минута.

кУр упция типа гадинка долна.

Иначе браво на нашите много доби!!!
 

Горе