Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Аз пилци нища душоуууууу кокошки искам :D
Мене ме брой днеска, че утре нищо не се знае. Пилците се броят на есен, викат хората, ма кокошките може всеки ден - що па не? ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аз пилци нища душоуууууу кокошки искам :D

Уцелихме се най-после, душоууу. Бластера иска да го черпищ ракия - може да доведе кокошки ако го поканиш, той ни е вървежен. ;)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Теби та превроих вечи, ко сакаш са отпишеш пиши на ярменскио поп

На омбудсманката Мая не може ли, че арменския поп ми е непознат?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Сбора на есен, а официалния на първи май много ясно :)
На първи май, ако почерпиш, да търся оферта за Първомай, ама и да не почерпиш, пак ще търся, щото не съм бил там
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

На първи май, ако почерпиш, да търся оферта за Първомай, ама и да не почерпиш, пак ще търся, щото не съм бил там
На кокошките трябва да им се е скъсал задника вече от яйца, защото се пада Великден. Тъкмо ще се чукаме групово :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

На кокошките трябва да им се е скъсал задника вече от яйца, защото се пада Великден. Тъкмо ще се чукаме групово :)

И ти ли ще дойдеш, да напрайм по голема резервация с остъпка
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оуууу, чи даже и млечна салатка има :beer: Уцелихме се не, ами се уцелихме сига ще идосаме съфорумците. :lol:
Уцелихме се най-после, душоууу. Бластера иска да го черпищ ракия - може да доведе кокошки ако го поканиш, той ни е вървежен. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ааааа звезди много, ама теб само една кат ти дам и свършила та е. :lol:
Па язе търсим пет звизди къде има в Първомай
 
От: Предприемачеко разпускане!

А тя ни са дава, тя тя направо те взема. :D Само да се постопли и всяка вечер дебне долу до денонощния пред нас. ЗА ЖЕРТВИ :shock:
И туй са думи от приятел,,, ае дай я тази звезда,,, ши са жертвам за приятелството :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ейййй минахме на мъжки разговор и нандито избяга. :p
 
От: Предприемачеко разпускане!

А тя ни са дава, тя тя направо те взема. :D Само да се постопли и всяка вечер дебне долу до денонощния пред нас. ЗА ЖЕРТВИ :shock:

Нема да ма уставиш жертва, нали и ще ми помогнеш
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аааааааа не аз съм верно дите и само идна жина идна душа, идно сърце. :-o
Нема да ма уставиш жертва, нали и ще ми помогнеш
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аааааааа не аз съм верно дите и само идна жина идна душа, идно сърце. :-o
Довре сиго казал като за интервю по турска тиливизия, ама ного скучно,,, да го ева
Язе живота ми е по нтересен от твоя филм, па можим го ускрасим иоше,,, само да сакаш
 
От: Предприемачеко разпускане!

Докато само Бластера пишеше така се оправях, ама почнахте всички и се изгубих в преводъ. Субтитри ко може некой да пусне, барем.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Докато само Бластера пишеше така се оправях, ама почнахте всички и се изгубих в преводъ. Субтитри ко може некой да пусне, барем.

Ще ходим на първомайска дегустациа, но местата са ограничени и за туй са дърлим по първомайски :wink:
 

Горе