Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Ще ходим на първомайска дегустациа, но местата са ограничени и за туй са дърлим по първомайски :wink:

Благодаръ за превода, сега ако удариш и един жестомимичен за глухо-неми щ'ти викам една филия с първомайска лютница, като идем на сбора.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ко немате пари за банкет, кво прайте тука ве,,, спистявати ли
Па ко сте суетни си напрайте прическите, да го ева,,, на един първомай ли нема се напийм :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Блистере направи събитие във фейсбука, така изглежда несериозно! Бъди по социологичен.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Все си мисля, че докато не се заеме Евгени Минчев с организацията, няма да го бъде туй светско-социално събитие. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Кво дава излъжа неска,,,, най ного Нанди да ми върже :wink:

Добрютру, Бластер! Уни каза, че е направил резервации за нас в първомайския Хилтън за празника на градъ. За теби - президентския апартамент! ;)

Ха честит ден на лъжата и шегата на всички.

Спорна и лека работа... и тежка надница, разбира се. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аа нишо ново, тва вечи гознам,,, вчера бех у Пъромай иса видях с Уни,,, ама ми каза, чеси била доста палава кътси му ходила на гости станка,,, я незнаю
:rolleyes:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аа нишо ново, тва вечи гознам,,, вчера бех у Пъромай иса видях с Уни,,, ама ми каза, чеси била доста палава кътси му ходила на гости станка,,, я незнаю
:rolleyes:

хехехе! Долна лъжа и инсинуация! :rolleyes: Нали не ти е казал Уни как се бихме с оная, дето причаква хората пред денонощния магазин? И това не е верно....

Ти по къф повод ходи до Първомай? Да огледаш президентския партамент?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ко нема ибеше срам шях та пуканя в президенскио партамент, ама нали неска е празник и данеби дама земеш несириозно, кома развираш,,,, затуй ши чекам ти дама пуканиш :wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ко нема ибеше срам шях та пуканя в президенскио партамент, ама нали неска е празник и данеби дама земеш несириозно, кома развираш,,,, затуй ши чекам ти дама пуканиш :wink:

По повод първи април та каня да ма пуканиш в президентскио партамент. ;) Няма да та зема несериозно, обещавам - ш'се отнасям към теб като към инфаркт, кома развираш. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Предупреждавам та, че ако си ного настоятелна, можи и та пуканя на некой първи април,,, но ако забрая, ми напомни такнично, дане са усетя :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Предупреждавам та, че ако си ного настоятелна, можи и та пуканя на некой първи април,,, но ако забрая, ми напомни такнично, дане са усетя :wink:

Ок, да та сръчкам или да та настъпя, та да ти напомня тактично? И за кой първи април става въпрос, че да знам кога да ръчкам, че той деня мина?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аве Станке той първи април ще мине, закво даса лажем, кат ма знайш чиши та заведа на къра,,, ама и ти даси доволна, я незнаю :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хехехе, мушеник си ти - знам та. Ма днеска ти е професионален празник, та ти прощавам. ;)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хилоу еврибади
Едно бомбонче за всички с ризервации в първомайския хилтън :rolleyes:
[video=youtube;cedoBlUvBlI]https://www.youtube.com/watch?v=cedoBlUvBlI[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нанди, шо така не ми хареса посдрава ли,,, па язе та чеках душо ити посдраф да ми пуснеш поне веднъж :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нанди, шо така не ми хареса посдрава ли,,, па язе та чеках душо ити посдраф да ми пуснеш поне веднъж :wink:

Оууу, сорка душо - не знаех, че е лично към мене тоя поздрав. Викам Уни ще откликне тоя път, понеже той е направил резервациите, ма не - мене си ме чака.

Пускам по-здраф спициално за тебе - Shalom, Buenos Dias

[video=youtube;emG3YhU9Efg]https://www.youtube.com/watch?v=emG3YhU9Efg[/video]
 

Горе