Предприемачеко разпускане!

От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Вербувай, вербувай и казвай кой влак да хващам или да идвам с авдито, че по да хвана окото. Е кво сака да рече, че се возил на самолет ли, че не съм чел всички интриги?:)

Ми с авдито, че къ?
Понеже с Уни го подигравахме, че лъже че е ит специалист и работи в чужбина и решил да се доказва човека със снимка.:lol:
А на лс ми пуснал линк към темата и понеже му се подигравах, че не знае английски и въпрос ''сега вярваш ли, че знам английски?'' - аз му писах, че по снимките не мога да преценя и да пусне клипче.:D
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ми с авдито, че къ?
Понеже с Уни го подигравахме, че лъже че е ит специалист и работи в чужбина и решил да се доказва човека със снимка.:lol:
А на лс ми пуснал линк към темата и понеже му се подигравах, че не знае английски и въпрос ''сега вярваш ли, че знам английски?'' - аз му писах, че по снимките не мога да преценя и да пусне клипче.:D

То хубаво ама това, че летял с самолет къ точно го прави ИТ специалист? И ние сме хвърчали с самолет ама ИТ специалисти не сме станАли к'ът ша кажеш. :)
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

То хубаво ама това, че летял с самолет къ точно го прави ИТ специалист? И ние сме хвърчали с самолет ама ИТ специалисти не сме станАли к'ът ша кажеш. :)

Пратил ми е клипче от хотелската стая, ма пак без доказателство, че говори английски. Само доказва, че следи темата, щото лаптопа му беше отворен на нея и пак показа бележката ''за Уни и Нанка''.:) Голем майтап с тоя бърньо, язък, че Уни си легна.:lol:
Айде лека от мен, че утре пак ще пъна единствената мозъчна гънка.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да изпием един кафе и да се разбачкваме.
attachment.php
 

Прикачени файлове

  • coffee-drink-smiley.gif
    coffee-drink-smiley.gif
    14.1 KB · Преглеждания: 47
От: От: Предприемачеко разпускане!

Да изпием един кафе и да се разбачкваме.
attachment.php

Оппа, ти пак си навивАл рутера. Сега ли ставаш, бе сине майчин?
Я кажи как мога да си гепя едно емотиконче от замунда, например и да го плесна туканката?
Добрютро!
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Оппа, ти пак си навивАл рутера. Сега ли ставаш, бе сине майчин?
Я кажи как мога да си гепя едно емотиконче от замунда, например и да го плесна туканката?
Добрютро!

Не бре в 8 саата съм се изръгал ся се прибирам и нали пия по 2 кафета те така. Ама утри нема да ставам сабахлем и ще спа до 5 часа. :D

Цъкаш върху маймунката -> Copy Image Location -> цъкаш тука на картинката insert image -> from URL
attachment.php
 

Прикачени файлове

  • fczamunda.gif
    fczamunda.gif
    12 KB · Преглеждания: 48
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не бре в 8 саата съм се изръгал ся се прибирам и нали пия по 2 кафета те така. Ама утри нема да ставам сабахлем и ще спа до 5 часа. :D

Цъкаш върху маймунката -> Copy Image Location -> цъкаш тука на картинката insert image -> from
Мерси, айде да почерпя за консултацията. Тва ще ти влезе с кафенцето:cocktails36.jpg
mml.gif Е, тва ми е любимото емотиконче.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

А измамника и той бил тука.

Що да е измамник? Щото лъже, че децата на фрилансърите гладуват?:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Що да е измамник? Щото лъже, че децата на фрилансърите гладуват?:)
Не, тоя е баш селски тарикат.
Имаше фишинг сайт като фейса и още таквиз мизерни.
Абе да си нямаш работа с него.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не, тоя е баш селски тарикат.
Имаше фишинг сайт като фейса и още таквиз мизерни.
Абе да си нямаш работа с него.

Мерси, ще внимавам.:) Тук рядко правим бизнес, та не знам на какво дължим честта да ни посети - може пък да иска да разпусне ? Животът на мошениците е изпълнен със стрес.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нандиманди я прати една снимка да те видя.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нандиманди я прати една снимка да те видя.

Добре, каква я искаш - по бански,топлес, дибидюс?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

С дрехи в цял ръст.

Защо пък с дрехи? Интересуваш се от стила ми на обличане? Този на събличане ми е по-интересен.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нандиманди я прати една снимка да те видя.

Аз съм менажер на Нандибанди. Опитвам се да я шитна на някоя по-добра партия от уни-леб. Кажи си данните - ASL за да преценя дали ставаш.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Защо пък с дрехи? Интересуваш се от стила ми на обличане? Този на събличане ми е по-интересен.:wink:
Остави.
Аз съм менажер на Нандибанди. Опитвам се да я шитна на някоя по-добра партия от уни-леб. Кажи си данните - ASL за да преценя дали ставаш.

За кви пари говорим и демо можеш ли да ми покажеш?
Дай и начин за плащане.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

За кви пари говорим и демо можеш ли да ми покажеш?
Дай и начин за плащане.

Тя е хубава заклевам се. И без пари ще ти я шитна - само докажи че си по-добре от уни-леб. Не вярвам да ти е трудно :)

Локейшъна го видех къде ти е, предполагам че си мъж. Остава само години да кажеш, ръст, женен ли си, любовница имаш ли...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Тоя ибаси сводника тоя казанова, краде жените и ги продава. :-o
Па душко само да ми видиш гърба за малко и веднага предлагаш разголени селфита. :(
 

Горе