Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Душко, язе имам чувството, че казанова изпитва комплекси за туй :D
Иначе, аз си знам , че си ми верно момиче и сладуранка :|
Да, ма Уни е много по-борбен и не се отказва и фръцва, като колегата Ивайло при първото затруднение.:wink:
Размерът на перископа няма значение - само честотата на употреба и правилното боравене с уреда.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Кулегата Бурнекс мисли от Дъблин как да ме обиди - и него май ще го дисквалифицираме.:wink:
Значи има интимни чувства към теб. Доста бурни връзки са започвали с лошо...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ти дай мизенци, нал знайш чи пиинито е от мени, ама пофали са де, ного ли сложно беши туй писание

Ми ако се опитваш да срешиш некой чорляв дивак ше добиеш представа за сложността на писанието. Тоя текст беше писан в пристъп на лудост, по време на буря.:)

Сипи!
7.jpg
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, язе имам чувството, че казанова изпитва комплекси за туй :D
Иначе, аз си знам , че си ми верно момиче и сладуранка :|

Душе, Пури просто обича да ти натиска бутоните, както аз обичам да те пошляпвам - не се впрягай.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Значи има интимни чувства към теб. Доста бурни връзки са започвали с лошо...

Викаш, агресията ще се трансформира в бурен и страстен секс? А дано, ама надали...:( Подозирам, че се възбужда само от боко-тиквоко...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, дедо ша почерпи ли по една рикия :-o
Пък после да се бием :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ми ако се опитваш да срешиш некой чорляв дивак ше добиеш представа за сложността на писанието. Тоя текст беше писан в пристъп на лудост, по време на буря.:) Сипи!

Начи заслужаваш ти сипа ено отлежало уйски от мойто, па примера дет го даде сено за мен са отнася и моя къдрав твард косам, ае оши ено уйски от мени
 
От: Предприемачеко разпускане!

Викаш, агресията ще се трансформира в бурен и страстен секс? А дано, ама надали...:( Подозирам, че се възбужда само от боко-тиквоко...
По тая логика всички, пишещи в раздел "Политика", са или импотентни, или хомосексуални, или страдат от някакво друго подобно разстройство.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко, дедо ша почерпи ли по една рикия :-o
Пък после да се бием :rolleyes:
Ще сипе бе, душе - има от гроздовата.
Няма да се бием, ей - само аз тебе - лекинко.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Начи заслужаваш ти сипа ено отлежало уйски от мойто, па примера дет го даде сено за мен са отнася и моя къдрав твард косам, ае оши ено уйски от мени

Оуууу, аз от тия двете съм под масата - лед имаме ли?
Виде ли как те описАх, а? ..без да искам.mml.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

По тая логика всички, пишещи в раздел "Политика", са или импотентни, или хомосексуални, или страдат от някакво друго подобно разстройство.

Ааа не, по мойта логика тия, дето обиждат грубо жени и не отговарят на закачки са или импотентни или хомосексуални - не всички в политиката са толкова зле.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Оуууу, аз от тия двете съм под масата - лед имаме ли?
Виде ли как те описАх, а? ..без да искам.Виж файлът 10479

Само няма са плашиш, ко немой да носиш яз шта носа до лиглото и шта завия дажи,,, шото сам женталмен, па мог да остана и за сутрешно кафе с мекици ко искаш
 
От: Предприемачеко разпускане!

Само няма са плашиш, ко немой да носиш яз шта носа до лиглото и шта завия дажи,,, шото сам женталмен, па мог да остана и за сутрешно кафе с мекици ко искаш

С кво ш'ма завийш, че малко влажно и задушно тия нощи - да не ма припутиш ногу и да настина?:wink:
Мекичките ти ли ще ги правиш, че аз не ги умея многу? Кафе мога да направя, обаче - еКспресо - с ей такъв каймак.0816.jpg Мога да ти нарисувам тайната вечеря отгоре или коне на водопой ако искаш.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ааа не, по мойта логика тия, дето обиждат грубо жени и не отговарят на закачки са или импотентни или хомосексуални - не всички в политиката са толкова зле.
Толкова добре ли сте се опознали там?
smiley-love025.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Толкова добре ли сте се опознали там?
smiley-love025.gif

Пообиждахме се доволно и се поопознахме, да.:)
Яко емотиконче имаш!yahoo.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

С кво ш'ма завийш, че малко влажно и задушно тия нощи - да не ма припутиш ногу и да настина?:wink:
Мекичките ти ли ще ги правиш, че аз не ги умея многу? Кафе мога да направя, обаче - еКспресо - с ей такъв каймак.Виж файлът 10481 Мога да ти нарисувам тайната вечеря отгоре или коне на водопой ако искаш.
Мчи то ко нета припутя за кво да бъхтя та нося,,, ма нестрахуйся и кафето шии каймаклия и мекичките шиса бухнали, я не знаю
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко лека, и да не кръшкаш много. Допивам ракията с дедо и после те чакам. :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мчи то ко нета припутя за кво да бъхтя та нося,,, ма нестрахуйся и кафето шии каймаклия и мекичките шиса бухнали, я не знаю

Май ти ше се припутиш повече от мене, ма здраве да е само - да не настинем. Па, щом ще надуеш мекичките и кафето ще бъде експресно - кво реши да нарисувам на каймака на твойто - пейзаж или портрет - ко искаш автопортрета на Ван Гог с отрязанато ухо - кръвта леко ще капе в каймака.tooth.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душко лека, и да не кръшкаш много. Допивам ракията с дедо и после те чакам. :beer:

Душе, пак рано ме оставяш - изморен ли си? Айде, лягай - идвам след малко.whip.gif
 
От: Предприемачеко разпускане!

Май ти ше се припутиш повече от мене, ма здраве да е само - да не настинем. Па, щом ще надуеш мекичките и кафето ще бъде експресно - кво реши да нарисувам на каймака на твойто - пейзаж или портрет - ко искаш автопортрета на Ван Гог с отрязанато ухо - кръвта леко ще капе в каймака.Виж файлът 10483
Ми шом си голема художницка нарисувай цици, да бъде като кафе с млеко - леко да капи в каймака
attachment.php
 

Горе