Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Мръсници викаш :) Освен да станем дистрибуторки на вафли, че да намажем и ние :) Аз пък нищо не спечелих от Карелията :)

Да, и аз от игрите на Булгартабак ударих голямото зеро - те даваха кеш - 1000 мисля, че бяха. Дистрибутора все казваше ''как бе, във Варна има трима спечелили, в Своге една жена даже почерпи.. дрън-дрън'' - сайта им беше хитлеристка германия в най-строгия период - все едно не е правен за клиенти, а за убийци рецидивисти.:lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Щом ще ги третираш подобаващо, брой ме като обект за... третиране :lol:

Айде, ако има ефект и аз ще се подложа. Само дано не вдигне цената на услугата до тогава нашата фройлайн.:rolleyes:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

...' - сайта им беше хитлеристка германия в най-строгия период - все едно не е правен за клиенти, а за убийци рецидивисти.:lol:
Моля? :) Нали знаеш, че съм чувствителна на тая тема.

Айде, ако има ефект и аз ще се подложа. Само дано не вдигне цената на услугата до тогава нашата фройлайн.:rolleyes:
Е сега, цената е чисто и просто връщане на услугата :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Айде, ако има ефект и аз ще се подложа. Само дано не вдигне цената на услугата до тогава нашата фройлайн.:rolleyes:

Е сега, цената е чисто и просто връщане на услугата :)

Дали ще успее да ни обслужи и двете нашата "фройланд"? :D
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Дали ще успее да ни обслужи и двете нашата "фройланд"? :D
Мислех, че трите едновременно и взаимно ще се обслужваме :) Но ако искате да играете двете "срещу" мен, пак ще ми е интересно :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Моля? :) Нали знаеш, че съм чувствителна на тая тема.

Извинявай миличка - хич не съобразих..Всъщност, ти си прекалено мила и затова забравям, че си свързана с фашистка Германия. Виж булгартабак мисля, че се управялва от д-р Менгеле или поне PR-отдела им.
Е сега, цената е чисто и просто връщане на услугата
Тая оферта ме устройва напълно.:) Как хубаво си се забаляваме по женски, обаче.:D

Дали ще успее да ни обслужи и двете нашата "фройланд"?

Аз повече се притеснявам как ще издържи, като почнем и двете да и връщаме услугата.:-o
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Мислех, че трите едновременно и взаимно ще се обслужваме :) Но ако искате да играете двете "срещу" мен, пак ще ми е интересно :)

Мила, за едновременно обслужване сигурно ще ни трябва регулировчик на движението :D
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз повече се притеснявам как ще издържи, като почнем и двете да и връщаме услугата.:-o
Че защо да не издържа - какво ще ми стане? То има доста материал за мачкане :)

Мила, за едновременно обслужване сигурно ще ни трябва регулировчик на движението :D
Ти сега да не си представяш някакъв равностранен триъгълник и ние - в трите му ъгли? :) По-добре си мисли за някоя по-динамична картинка :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Че защо да не издържа - какво ще ми стане? То има доста материал за мачкане :)


Ти сега да не си представяш някакъв равностранен триъгълник и ние - в трите му ъгли? :) По-добре си мисли за някоя по-динамична картинка :)

Мисля, ама много се разконцентрирам май с повече хора на едно място :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ти сега да не си представяш някакъв равностранен триъгълник и ние - в трите му ъгли? :) По-добре си мисли за някоя по-динамична картинка :)

Аз лично си представих молекулите по време на кипене на водата.:-o Май прекалих с динамиката..
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Мисля, ама много се разконцентрирам май с повече хора на едно място :)

Опитваш се да ме избишкаш, нали?busted.gif
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Чакай, че се притесних, добре че колегата редрум не чете темата. Че вече излязохме заклети последователки на Сафо :)
По-скоро опипвателки на Сафо. Само трябва да я намерим въпросната дама, че да я включим в купона :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Чакай, че се притесних, добре че колегата редрум не чете темата. Че вече излязохме заклети последователки на Сафо :)

Той, както повечето мъже не би реагирал чак толкова остро на женска любов, предполагам. Най-много пак да се похвали, че не може да си кръстосва краката, та белким ни вкара в правия път.:wink: А и ние най-вече козметични процедури правим - нищо лошо, всъщност.:rolleyes:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Той, както повечето мъже не би реагирал чак толкова остро на женска любов, предполагам. Най-много пак да се похвали, че не може да си кръстосва краката, та белким ни вкара в правия път.:wink: А и ние най-вече козметични процедури правим - нищо лошо, всъщност.:rolleyes:

Е, много ясно, че козметични процедури - едно скромно ДД-размерче на чашката само може да ни е от полза :lol:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е, много ясно, че козметични процедури - едно скромно ДД-размерче на чашката само може да ни е от полза :lol:

Аха, даже може да не признаваме, че ни е приятно, та да не комплексираме мъжете още повече, че в тоя форум забелязвам много комплексирани има.:wink:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аха, даже може да не признаваме, че ни е приятно, та да не комплексираме мъжете още повече, че в тоя форум забелязвам много комплексирани има.:wink:

Изобщо няма да ни е приятно, но все пак красотата (пълната пазва) иска жертви :lol:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Изобщо няма да ни е приятно, но все пак красотата (пълната пазва) иска жертви :lol:

И да е ясно - за мъжете го правим, не за нас самите.:wink: Пък за удоволствие не може и дума да става... Фройлайн дали не отиде да си тренира ръцете?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Не ми се иска да пускам отделна тема и видеото не е разпускащо, но ума ми не я побира ТАЗИ мъжка олигофрения или не знам как да нарека подобно деяние.

Видеото не го гледах, избягвам да гледам гадни работи по принцип. Достатъчно ми беше да прочета, че въпросния кретен дори не чувства вина.
 
Последно редактирано:

Горе