Предприемачеко разпускане!

От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Значи нахранихме Уни, понеже не е тъп и го приемаме насериозно, а оня дебил го оставяме да дерибейства, понеже е тъпанар - желязна логика, но противоречи на мойте принципи и виждане за нещата. Темата беше затворена по настояване на Ани, защото отнесе сума обиди и репове за нея, а колко мъжки го е понесла е неоспорим факт. Всеки от великите мъжаги тук на нейно място щеше да ореве света, ма здраве - не ми се дъвче повече тая тема.
"Оня дебил" не сме го "оставили". Просто ролята на форумен милиционер не ми е интересна. Пък и той не ми е интересен, както споменах.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Скоро май не си барала котето?

Хората, които заслужават уважение не мислят така. Ти като караш на мастурбация защо си толкова злобен?
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

"Оня дебил" не сме го "оставили". Просто ролята на форумен милиционер не ми е интересна. Пък и той не ми е интересен, както споменах.

Да, тая на лична охрана ти харесва повече - забелязах. Няма значение..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добре вървите, натисниии...:)

Язе имам една работа тука да свърша и после ще намина да видя панаирот не си отивайте. :)

Уни не се впечатлявай, баце да си тровиш нервите от писаниците на разни хора - само им правиш услуга. Бъди нагъл! :wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нанди, Пламен иска да танцува. Ето репортаж за НЕГО

Знам, Аничка - много се надявам момчето да успее, наистина. Просто думите ''мечта'' и ''бг-певци'' са ми малко...хммм Но се възхищавам на хора със силен дух, защото аз съм ужасна лигла.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Понеже обещах на вуйчето да спра да свалям високото ниво на форума, ш'се направа малко на невинна: За какво говорите? Какъв шпек?:rolleyes:

Айдонтноу ма сте фанали сички шпека отпуснете малко нал темата е за разпускание,,, чушки сакашли
 
От: Предприемачеко разпускане!

uphero обеща да спами, Така че очаквайте по 200 включвания на минута :lol::lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Айдонтноу ма сте фанали сички шпека отпуснете малко нал темата е за разпускание,,, чушки сакашли

Ти ли ше ги пълниш, ако е така - давай айде.
Вуйче, за еденье говорим, не свалям нивото.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Всеки трябва да се защитава сам. Намирате виртуални камъни, дървета, мятате по противника :lol: Като стане 2 ч. през нощта си лягате в леглото и на другия ден все едно нищо не е било :lol:
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Защо пък форумна охрана?

Защо пък не? Който трябва ме е разбрал.:wink:
Разпусни, като си дошъл - недей само да любопитстваш.:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ти ли ше ги пълниш, ако е така - давай айде.
Вуйче, за еденье говорим, не свалям нивото.:wink:

Шиги напълна чушкити даже ис една рака мога, ама ти ши напраиш салатата иши обелиш краставицата,,, аиди че на морето вече са напиха
 
От: Предприемачеко разпускане!

Всеки трябва да се защитава сам. Намирате виртуални камъни, дървета, мятате по противника :lol: Като стане 2 ч. през нощта си лягате в леглото и на другия ден все едно нищо не е било :lol:

Много ясно, ма винаги е приятно да видиш, че приятел (макар и само виртуален) се притичва на помощ. Аз го правя или поне се опитвам, когато мога..
 
От: Предприемачеко разпускане!

То и аз се притичвам на помощ. Даже ако някой закачи Каса и нея ще я защитя...мхм Но няма да ви кажа защо :lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Шиги напълна чушкити даже ис една рака мога, ама ти ши напраиш салатата иши обелиш краставицата,,, аиди че на морето вече са напиха

Ще я обеля, ъфкорс - на ивички или на вълнички предпочиташ?:lol: Бързо да се напием и ние, че нещо ме избива на бой, па като пийна даже и тъпиро-то може да ми стане симпатичен.:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

То и аз се притичвам на помощ. Даже ако някой закачи Каса и нея ще я защитя...мхм Но няма да ви кажа защо :lol:

Така е Ани - знаеш ли колко сутрини съм чела твоята среднощна защитна пледоария (изпълнена с цветисти епитети) и съм се просълзявала от умиление.:lol:
 

Горе