Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Интернет е голямо изобретение. Благодарение на него, можем да се псуваме с хора от други градове :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Интернет е голямо изобретение. Благодарение на него, можем да се псуваме с хора от други градове :lol:

По-якото е, че можеш да си викаш с тях ''наздраве'' с компот от вишни и да те обвинят, че си се направил на щайга.:lol:
Добрютро Ани. Как си, сваляш ли нивото на форума, а ?:D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Гуд дей!
attachment.php


Как е сваляте ли нивото на форума? :mrgreen:
 

Прикачени файлове

  • smileys-coffee-578570.gif
    smileys-coffee-578570.gif
    2.4 KB · Преглеждания: 18
От: Предприемачеко разпускане!

Сваляме, разбра се. Самото ни присъствие в този извисен клуб на галантни жентълмени е предпоставка за понижаване на неговото ниво.:lol:
Вуйче, специално ФнимавАх за правописни грешки, че ще ми пуснеш приказка, че закусвам с бира и шкембе.:-o
Добрютро!
 
От: Предприемачеко разпускане!

Сваляме, разбра се. Самото ни присъствие в този извисен клуб на галантни жентълмени е предпоставка за понижаване на неговото ниво.:lol:
Вуйче, специално ФнимавАх за правописни грешки, че ще ми пуснеш приказка, че закусвам с бира и шкембе.:-o
Добрютро!

Къ ще си помисля такова нещо, вуйче. Ние тук сме се събрали само културтрегери закусваме английски чай с бисквитки и слушаме Лучано Павароти. :mrgreen:

Отивам да поработя, че мен ме чака.
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е, какво лошо казах за мъжете, което не е вярно? Погледнете ги 19-20 годишните момчета, бъдещи мъже с оскубаните вежди, смъкнати гащи, да се виждат боксерите на смърфове....да висят по кафетата от сутрин до вечер и да чакат на мама, татко, баба и дядо да им дадат 10 лв за цигарки и кафе. Това мъжко ли е? Отнася се и за момичетата. Аз съм чувала такива глупости от устата на 22 г момиче, че и каруцар ще се засрами

Колкото до бг мама, там никоя няма да напишв коментар, да кажем : Нанди, хващай си педалите и вървете в Предприемач.

А там има и мъже, ако не знаете и никой не ги подценява, не ги гони и обижда

В 21 век сме все пак и да се делят нещата на мъжки и женски е тъпо

Аз я видях темата, когато беше вече заключена. За мен е прекалено тенденциозна и невярна поради своята генерализация. След като и 20-годишните момичета са на същото дередже (твое твърдение), надали деградацията на "младото поколение" се дължи на липсата на благотворното влияние на казармата. Освен ако въпросното благотворно влияние по онуй време не се е предавало по полов път и на жените. Има достатъчно лузъри сред 30-40-годишните, които са ходили в казарма...
Колкото до бг-мама, и там напоследък има едни форумни герои като Ванко89 и херкулес, които пускат еквивалентни на твоята тема в стил "Къде изчезнаха свестните жени?" и доста обиди и нападки отнасят, и то с основание, щото подобна тема в женски форум няма как да не породи спорове.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

И каква е точно разликата в ''реването'' на Уни и тва на тъпиро-то, дето орева света, че не мразя руснаците, колкото него? О, да - той нарича жените курви, значи е силен, а Уни ги защити, значи е слаб женчо. Ясно!
Как всички, дето видяха, че реве не успяха да видят за какво всъщност реве? Даже цитат беше сложил, ма кой ти гледа - важното е да нахраним Уни, понеже не ни харесва, нали - па тъпирото нека се изживява, като че сайта му е бащиния и да пъди и обижда.
Да има има цензура във форума и тя е от страна на разни комплексарчета, които не позволяват на едно момиче да пусне тема, понеже сваля нивото на форума, докато в същото време и ти сам казваш, че тук простотията се вихри отдавна, обаче не го казваш на тия, заради, които е така.
Няма да се съглася с отношението към Уни и тая простотия към темата на Ани вчера, колкото и на пръв поглед смислени аргументи да изтъкваш. Щях да приема, че мнението ти се гради на сериозни принципи ако беше казал същото и на комплексарите от Анадола, дотогава за мен всичко казано е просто опит да ме убедиш, че черното е бяло, на което няма да се вържа.
Ако претърпя корабокрушение искам да се окажа със слаб човек, като Уни, който ще направи всичко възможно да ми помогне, а не със силен и принципен човек, който ще ме изяде при първата проява на слабост.

Аз видях за какво всъщност реве Уни - за привличане на внимание. Ако толкова го беше грижа за бг-мамите, нямаше да пише един куп имена/никове, които май-май не са изказвали някакво мнение против "мамите". По-скоро ми изглеждаше като търсене на леко по-благороден мотив за справяне с форумните му противници.
Второ, вие за бг-крави и бг-хурви ли се смятате, че се засягате? Щото аз не се смятам за такава и не мисля, че при това положение имам нужда от защита. Просто поредното тъпо мнение на някой си, което бих игнорирала.
Трето, админите няма как да вземат отношение при диалози, при които двете страни се обръщат една към друга с "миндил" и "дебил". Това се смятат за лични отношения между двама души и не е уместно да се взима страна от екипа. Ако едната страна не отговаря на обидите, а просто репортва тези на опонента, тогава има основание да се изтрият обидите, които са едностранни. По същия начин, ако Уни не обиждаше, щеше да има основание за репорт, ако някой го обиди. Но да хленчи все едно е абсолютно невинен при това положение, няма как да стане. Админите няма как да си затворят очите, че не е чист като сълза.
Вярвам, че абсолютно всеки, който се държи по този начин - прекалено търсене на внимание, излишни мелодрами и пр., би получил поне същото отношение. Държанието му напоследък не е много по-различно от това на Касиопея, за съжаление.

Няма да кажа, че спирам да пиша тук, но като цяло напоследък форумът започна да съперничи по драматизъм на турско-индийска копродукция с елементи на Розамунде Пилхер и излишно натоварва.
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Психоаналитичната се включи? Другите не ти ли обръщат внимание днес, та почна мен да анализираш?

И не не съм ревал, просто тиквеници като оня и оная прекалиха, а вместо да бъдат санкционирани блинки мушна темата в коша.

Не се обаждай неподготвена, защото много бъркаш, и който е чел темата наистина знае за какво става на въпрос.

Да до пълня, не си мисли, че с няколко разговора с мен ме познаваш...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Психоаналитичната се включи? Другите не ти ли обръщат внимание днес, та почна мен да анализираш?

И не не съм ревал, просто тиквеници като оня и оная прекалиха, а вместо да бъдат санкционирани блинки мушна темата в коша.

Не се обаждай неподготвена, защото много бъркаш, и който е чел темата наистина знае за какво става на въпрос.

Да до пълня, не си мисли, че с няколко разговора с мен ме познаваш...

Включих се, да. Проблемче? С какво повече са заслужавали санкция от теб?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз видях за какво всъщност реве Уни - за привличане на внимание. Ако толкова го беше грижа за бг-мамите, нямаше да пише един куп имена/никове, които май-май не са изказвали някакво мнение против "мамите". По-скоро ми изглеждаше като търсене на леко по-благороден мотив за справяне с форумните му противници.
Второ, вие за бг-крави и бг-хурви ли се смятате, че се засягате? Щото аз не се смятам за такава и не мисля, че при това положение имам нужда от защита. Просто поредното тъпо мнение на някой си, което бих игнорирала.
Трето, админите няма как да вземат отношение при диалози, при които двете страни се обръщат една към друга с "миндил" и "дебил". Това се смятат за лични отношения между двама души и не е уместно да се взима страна от екипа. Ако едната страна не отговаря на обидите, а просто репортва тези на опонента, тогава има основание да се изтрият обидите, които са едностранни. По същия начин, ако Уни не обиждаше, щеше да има основание за репорт, ако някой го обиди. Но да хленчи все едно е абсолютно невинен при това положение, няма как да стане. Админите няма как да си затворят очите, че не е чист като сълза.
Вярвам, че абсолютно всеки, който се държи по този начин - прекалено търсене на внимание, излишни мелодрами и пр., би получил поне същото отношение. Държанието му напоследък не е много по-различно от това на Касиопея, за съжаление.

Няма да кажа, че спирам да пиша тук, но като цяло напоследък форумът започна да съперничи по драматизъм на турско-индийска коопродукция с елементи на Розамунде Пилхер и излишно натоварва.

Сори, обаче не мога да се съглася, Лиле.
Първо: ''дебила'' го репортнах за ''миндила'', преди да го репортна за курвите и кравите - още си стои там - факт. Веднъж казваш, ''като те нападнат се отбранявай, а не реви'', после: ''мълчи си и се скатавай - то не се отнася за теб ако не се смяташ за такъв''. Ако тъпирото не се мисли за дебил - значи не съм го обидила, но е факт, че се кротна, след като приех неговия тон и спрях да се правя на луда и да подминавам.
Изобщо, след като случая е приключен защо пак връщаме тая тема?
Не мисля, че сме преиграли и не мисля, че Ани нямаше право да пусне тая тема и не съм съгласна да се спират теми по презумпция, че ще засегнат някой чувствителен метро-момък. Темата можеше да създаде дебат, но това се случва сред интелигентни хора - тук няма как да се получи.
И последно: Уни изброява хора, които не са участвали в конкретната тема, не от реваншизъм, а като пример за това, че тези персонажи имат право на мнение, а разни ''мами, курви и крави'' - не. Темата на Уни нямаше да предизвика такива реакции ако беше пусната от някой друг, но здраве да е.. Реагирали сме адекватно, (поне аз), като сме приели нещата прекалено навътре, защото се раздаваха репи и предложения всички ''мами'' да получат бан за една седмица, та да се научат. Ако се беше включила в темата, щеше да се почувстваш по същия начин, така че нека не си държим назидателен тон, на база - хипотези кой как би реагирал.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мхм, що не ти харесва, че има ли? С какво заслужават да си си прочела темата няма да се обяснявам. ;)
Нещо много си нервна от 14-ти април насам?
Включих се, да. Проблемче? С какво повече са заслужавали санкция от теб?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Сори, обаче не мога да се съглася, Лиле.
Първо: ''дебила'' го репортнах за ''миндила'', преди да го репортна за курвите и кравите - още си стои там - факт. Веднъж казваш, ''като те нападнат се отбранявай, а не реви'', после: ''мълчи си и се скатавай - то не се отнася за теб ако не се смяташ за такъв''. Ако тъпирото не се мисли за дебил - значи не съм го обидила, но е факт, че се кротна, след като приех неговия тон и спрях да се правя на луда и да подминавам.
Изобщо, след като случая е приключен защо пак връщаме тая тема?
Не мисля, че сме преиграли и не мисля, че Ани нямаше право да пусне тая тема и не съм съгласна да се спират теми по презумпция, че ще засегнат някой чувствителен метро-момък. Темата можеше да създаде дебат, но това се случва сред интелигентни хора - тук няма как да се получи.
И последно: Уни изброява хора, които не са участвали в конкретната тема, не от реваншизъм, а като пример за това, че тези персонажи имат право на мнение, а разни ''мами, курви и крави'' - не. Темата на Уни нямаше да предизвика такива реакции ако беше пусната от някой друг, но здраве да е.. Реагирали сме адекватно, (поне аз), като сме приели нещата прекалено навътре, защото се раздаваха репи и предложения всички ''мами'' да получат бан за една седмица, та да се научат. Ако се беше включила в темата, щеше да се почувстваш по същия начин, така че нека не си държим назидателен тон, на база - хипотези кой как би реагирал.:)

Ако смяташ, че те нападат, си в пълното си право да се отбраняваш, разбира се. След като се отбраняваш обаче по-пиперливо, нямаш много основание да правиш забележки за "бон тон" и да искаш санкции за неща, които са дело и на двете страни. На уферо/ъпхироу му гледах коментарите, такъв си е по принцип, явно има ефект адекватно на неговото държане, но не и хленчене, защото само излишно се амбицира. Може би леко специално внимание ти отвръща, което напомня на случаите, когато момченцата дърпат на момиченцата плитките.

Ани имаше пълно право да пусне каквато и да е тема и тази тема щеше да си стои, ако не беше заключена по нейно желание. Друг е въпросът какъв точно дебат щеше да породи въпросната тема при подобно "интелигентно" и "вярно" твърдение.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Никой, няма право да слага всички под един знаменател душко, а онези двамката + оня тиквеник пурито, бърнито е като злато пред тях.
Сори, обаче не мога да се съглася, Лиле.
Първо: ''дебила'' го репортнах за ''миндила'', преди да го репортна за курвите и кравите - още си стои там - факт. Веднъж казваш, ''като те нападнат се отбранявай, а не реви'', после: ''мълчи си и се скатавай - то не се отнася за теб ако не се смяташ за такъв''. Ако тъпирото не се мисли за дебил - значи не съм го обидила, но е факт, че се кротна, след като приех неговия тон и спрях да се правя на луда и да подминавам.
Изобщо, след като случая е приключен защо пак връщаме тая тема?
Не мисля, че сме преиграли и не мисля, че Ани нямаше право да пусне тая тема и не съм съгласна да се спират теми по презумпция, че ще засегнат някой чувствителен метро-момък. Темата можеше да създаде дебат, но това се случва сред интелигентни хора - тук няма как да се получи.
И последно: Уни изброява хора, които не са участвали в конкретната тема, не от реваншизъм, а като пример за това, че тези персонажи имат право на мнение, а разни ''мами, курви и крави'' - не. Темата на Уни нямаше да предизвика такива реакции ако беше пусната от някой друг, но здраве да е.. Реагирали сме адекватно, (поне аз), като сме приели нещата прекалено навътре, защото се раздаваха репи и предложения всички ''мами'' да получат бан за една седмица, та да се научат. Ако се беше включила в темата, щеше да се почувстваш по същия начин, така че нека не си държим назидателен тон, на база - хипотези кой как би реагирал.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Айде да приключим вече с тия неща и да се върнем към нормално общуване. Мислех, че сме приключили дебатите и не знам защо пак ги връщаме. Всеки си има гледна точка, още повече някои сме участници, а други са само наблюдатели и усещането е различно в тия две ситуации. Всички сме различни и реагираме различно, така че да си даваме рецепти за поведение е безпредметно.
Нека сме приятели и никой не се кара повече в тая тема.
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Темата се изкриви при моята намеса, толкова ли е неочеизбождащо, че някои хора просто ме дебнат само и само за да се дерат с мен, ако не се бях обадил в темата, всичко щеше да отмине, но аз не мога да си търпя току така да нагрубяват и обиждат хора които уважавам и ценя. Колкото до двамката които започнаха цирка оня казановата, и гестапото, те явно са си с тази цел регнати тук, а и много им е кофти и завиждат за всичко.
Явно не си прочела всичко тръгна от предния ден, в съвсем друга тема. ;)
Ако смяташ, че те нападат, си в пълното си право да се отбраняваш, разбира се. След като се отбраняваш обаче по-пиперливо, нямаш много основание да правиш забележки за "бон тон" и да искаш санкции за неща, които са дело и на двете страни. На уферо/ъпхироу му гледах коментарите, такъв си е по принцип, явно има ефект адекватно на неговото държане, но не и хленчене, защото само излишно се амбицира. Може би леко специално внимание ти отвръща, което напомня на случаите, когато момченцата дърпат на момиченцата плитките.

Ани имаше пълно право да пусне каквато и да е тема и тази тема щеше да си стои, ако не беше заключена по нейно желание. Друг е въпросът какъв точно дебат щеше да породи въпросната тема при подобно "интелигентно" и "вярно" твърдение.
 
От: Предприемачеко разпускане!

kamentk "......Само лилито май излезе с услуга....."

Този коментар е от прочутата ми тема и от него излиза. че ти Лили си им направила услуга като доброволно си напуснала форума, без да се налага да ти пращат репи с чували и да те банват, едва ли не

Не разбрах защо подхвана тема, която бяхме забравили?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Стига вече. Спрете и двамата. Нямаше нужда да се случва така и няма смисъл пак да го дъвчеме.
Лиле, ти си видяла колко добре посрещнах тъпирото в тая тема и никога до снощи не съм си позволила обиден епитет към него. Съжалявам, че се налага понякога да ползвам такъв език, но с някои хора по друг начин не става, Никога не го използвам първа - никога, но е факт, че и Норт и тъпиро и бърни спряха да ме нападат, след като изпростях дотам. Не ми харесва, но се налага.
 
От: Предприемачеко разпускане!

kamentk "......Само лилито май излезе с услуга....."

Този коментар е от прочутата ми тема и от него излиза. че ти Лили си им направила услуга като доброволно си напуснала форума, без да се налага да ти пращат репи с чували и да те банват, едва ли не

Не разбрах защо подхвана тема, която бяхме забравили?

Така ли излизало от този коментар? Че доброволно съм напуснала форума :lol:

Коментирах коментар в темата, който днес видях. Можеше и по-рано да го коментирам, ако го бях видяла. Ако не желаете нещо да се коментира, просто не го пишете :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Станалото преди дни го бях забравила? Защо ли? Ами защото не ми е важно. че да го помня :lol: Кой какво ми казал, ми е все тая. Ако искате вярвайте. Аз съм от тези, които не се впрягат от форумни дрънканици и не вземам нещата толкова навътре, че да си изгубя съня и апетита :lol:
 

Горе