Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Ай да приключим с драмите а?
Мир и покой!!
Отивайте да вадите пари сте сте се занимавали с глупости.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ай да приключим с драмите а?
Мир и покой!!
Отивайте да вадите пари сте сте се занимавали с глупости.

Аз ги извадих още тази нощ, докато ти си пиеше кафето и внимаваше за .....:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, душко Бърни и норта може и да се циклим в политиките, ама пак са си хора.
Ще спра само, ако ме набиеш инак няма стоп :rolleyes:
Стига вече. Спрете и двамата. Нямаше нужда да се случва така и няма смисъл пак да го дъвчеме.
Лиле, ти си видяла колко добре посрещнах тъпирото в тая тема и никога до снощи не съм си позволила обиден епитет към него. Съжалявам, че се налага понякога да ползвам такъв език, но с някои хора по друг начин не става, Никога не го използвам първа - никога, но е факт, че и Норт и тъпиро и бърни спряха да ме нападат, след като изпростях дотам. Не ми харесва, но се налага.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ами аз, до сега вадих стига толкова от 6 съм само бачкам малко и релакс трябва....
Ай да приключим с драмите а?
Мир и покой!!
Отивайте да вадите пари сте сте се занимавали с глупости.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Станалото преди дни го бях забравила? Защо ли? Ами защото не ми е важно. че да го помня :lol: Кой какво ми казал, ми е все тая. Ако искате вярвайте. Аз съм от тези, които не се впрягат от форумни дрънканици и не вземам нещата толкова навътре, че да си изгубя съня и апетита :lol:

Че и ние не сме си ги изгубили, даже отивам да хапна след малко, но има неща, като справедливост, на които аз лично държа и не мога да махам с ръка и да подминавам безкрайно. За мен темата е приключила, но когато утре пак някой се изяви, като анадолски мурсузин пак ще отварям голямата уста с просташките думи, пък кой както иска да го приема.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

А, душко Бърни и норта може и да се циклим в политиките, ама пак са си хора.
Ще спра само, ако ме набиеш инак няма стоп :rolleyes:

Спираме по тая тема вече. Отивам да се изкъпя и да хапна, па после ще видим кой ще яде бой и с кой ще викаме наздраве.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Айде да приключим вече с тия неща и да се върнем към нормално общуване. Мислех, че сме приключили дебатите и не знам защо пак ги връщаме. Всеки си има гледна точка, още повече някои сме участници, а други са само наблюдатели и усещането е различно в тия две ситуации. Всички сме различни и реагираме различно, така че да си даваме рецепти за поведение е безпредметно.
Нека сме приятели и никой не се кара повече в тая тема.
Препирнята се дублира тук просто щото сте поне двамца дето имате навика да си изливате негативните емоции от други теми в настоящата тема, дето е уж за разпускане и приятна комуникация.

Като мерна нещо дето ме дразни над определен праг, пиша коментар. Толкоз е просто. Ако искате темата да остане чиста, най-лесното е да се въздържате от разпускания тип "на оня дебил аз мамичката му ший....". Щот дискусията е публична и оня дебил, както и много други (с мнение) виждат. Има си съответните теми, има си и лични бележки.

Форумът е подходящо място човек да се поскара дори с приятели щото комуникацията е доста по-свободна.
Който не иска такива работи, просто да се държи по подобаващ начин.
Ама ако се мисли за нещо специално или държи все да е прав, да си зашие гащите и да се готви за съответното отношение.
Не казвам че е лошо - аз самият съм конфликтен, ама всичко си има цена.
 
От: Предприемачеко разпускане!

С мен, с мен :rolleyes:
Спираме по тая тема вече. Отивам да се изкъпя и да хапна, па после ще видим кой ще яде бой и с кой ще викаме наздраве.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Кой почна брат?
Препирнята се дублира тук просто щото сте поне двамца дето имате навика да си изливате негативните емоции от други теми в настоящата тема, дето е уж за разпускане и приятна комуникация.

Като мерна нещо дето ме дразни над определен праг, пиша коментар. Толкоз е просто. Ако искате темата да остане чиста, най-лесното е да се въздържате от разпускания тип "на оня дебил аз мамичката му ший....". Щот дискусията е публична и оня дебил, както и много други (с мнение) виждат. Има си съответните теми, има си и лични бележки.

Форумът е подходящо място човек да се поскара дори с приятели щото комуникацията е доста по-свободна.
Който не иска такива работи, просто да се държи по подобаващ начин.
Ама ако се мисли за нещо специално или държи все да е прав, да си зашие гащите и да се готви за съответното отношение.
Не казвам че е лошо - аз самият съм конфликтен, ама всичко си има цена.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Разбирам, че има пристрастност, но и при мен я има...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Спрях да обръщам внимание на такива получовеци и си гледам работата.
Недоклатени, мрънкаяи, гейове тем подобни боклуци да не пишат за мен.
И аз няма да пишат за мен и аз няма да пиша за тях.
И уни малко по-мъжката брат ;)
Препирнята се дублира тук просто щото сте поне двамца дето имате навика да си изливате негативните емоции от други теми в настоящата тема, дето е уж за разпускане и приятна комуникация.

Като мерна нещо дето ме дразни над определен праг, пиша коментар. Толкоз е просто. Ако искате темата да остане чиста, най-лесното е да се въздържате от разпускания тип "на оня дебил аз мамичката му ший....". Щот дискусията е публична и оня дебил, както и много други (с мнение) виждат. Има си съответните теми, има си и лични бележки.

Форумът е подходящо място човек да се поскара дори с приятели щото комуникацията е доста по-свободна.
Който не иска такива работи, просто да се държи по подобаващ начин.
Ама ако се мисли за нещо специално или държи все да е прав, да си зашие гащите и да се готви за съответното отношение.
Не казвам че е лошо - аз самият съм конфликтен, ама всичко си има цена.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Препирнята се дублира тук просто щото сте поне двамца дето имате навика да си изливате негативните емоции от други теми в настоящата тема, дето е уж за разпускане и приятна комуникация.

Като мерна нещо дето ме дразни над определен праг, пиша коментар. Толкоз е просто. Ако искате темата да остане чиста, най-лесното е да се въздържате от разпускания тип "на оня дебил аз мамичката му ший....". Щот дискусията е публична и оня дебил, както и много други (с мнение) виждат. Има си съответните теми, има си и лични бележки.

Форумът е подходящо място човек да се поскара дори с приятели щото комуникацията е доста по-свободна.
Който не иска такива работи, просто да се държи по подобаващ начин.
Ама ако се мисли за нещо специално или държи все да е прав, да си зашие гащите и да се готви за съответното отношение.
Не казвам че е лошо - аз самият съм конфликтен, ама всичко си има цена.

Ноке, спирам по тая тема, но колкото и да се опитваш, не ми звучиш безпристрастен.
Грубият тон, за който ме упрекваш никога не е дошъл първо от мен и не съм аз първата, която пренася отношението си от една тема или образ в други теми, но и това са бели кахъри..
Аз нямам проблем със споровете и обидите, но когато им отвръщам реципрочно получавам критика, каквато не виждам да е отправена към този който ме е предизвикал.
Аз не съм конфликта - нека бъде ясно, но когато ме настъпят не съм дзен будист - и това трябва да е ясно.:)
И последно, не разбах - аз мрънкач - жертва ли съм или простакеса, дето обижда добрите невинни дечица?:rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

С мен, с мен :rolleyes:

Разбира се, наздраве душе!:beer:
Изпих една бира на вечеря, щото имахме гости и ако допускам правописни грешки го отдавам на нея.:)
Вуйче, не вади дрегера и спринцовката, че тоя път улетех.:lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Човека гледам примирие е обявил па вие продължавате с безсмислени спорове - засрамети съ. :)

О, Лиле днес нема ли опера?:)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Човека гледам примирие е обявил па вие продължавате с безсмислени спорове - засрамети съ. :)

Да, след което използва думата ''боклуци и получовеци'', с което визира мен.:lol:
Споровете възникнаха от ненавременната нова критика към нас - ние само се защитвахме. Иначе наистина ми се ще тоя спор да спре, колкото и интерсни да са драмите по принцип.
 
От: Предприемачеко разпускане!

На бира, чичката може почерпи нещо. :D
Дшко да не заспиш кат снощи начи без шмари си останах :(
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Човека гледам примирие е обявил па вие продължавате с безсмислени спорове - засрамети съ. :)

О, Лиле днес нема ли опера?:)

Хилоу, гангстер :) Малко почивка и от операта трябва :)) Ти как си?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Хилоу, гангстер :) Малко почивка и от операта трябва :)) Ти как си?

Резнах летата за край на работния ден едни линкове остана да донаглася ама и утре е ден. Инак бивам ама тва да бачкаш голяма скука.:) Ровя тука в замундата някой сериал да си дръпна ама те от тъпи по-тъпи.

Е почивка кой бяга от опера? На сватба ще ни поканиш ли или като Блинки ще разберем след 1 година? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

На бира, чичката може почерпи нещо. :D
Дшко да не заспиш кат снощи начи без шмари си останах :(

Та аз си заспах много постепенно, даже леканош казАх, бре душе. :wink:
Боя го спестих щото реших, че нямаш нужда, ма щом трябва ще те пердаша после.
 

Горе