Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

И ние теб душа, за мен няма се притесняваш аз си денся и хич не ми пука на суджука:

[video=youtube;-tJZ5Tvy_kM]https://www.youtube.com/watch?v=-tJZ5Tvy_kM[/video]

Влизам периодично да ви видя, че наистина ми липсвате и вие и сладките приказки в темичката. Жалко, че така поголовно се разбягахме, защото влизахме да се разпуснем малко. Все пак ще намирам време да следя, ама айде и вие по-активно де.:)
Искам да ви кажа, че много ви обичам всичките и страшно ми липсвате.
Душе, считай, че съм те напердашила, че много занемарихме тая лечебна процедура, ама много такива ми се струпаха напоследък.
 
От: Re: Предприемачеко разпускане!

Ей сега като нападат листата, темата ще разцъфти отново и ще чакаме коледните кюфтета за 1к стр. :D
Абе хора, ще ударите ли 1000 страници? :) Нещо около 700 е малко цикъл гледам.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Браво, душе - само така. Денс еври боди!:)
Крейзи, дано има и гарнитура към тия кюфтаци, че ме обричаш на глад и мизерия.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

За гарнитура ще добавим естествено кебапчета, но да видим чий ще са.. Ще трябва да пуснем състезание за Фи и дължина на включилите се участници ;)
Браво, душе - само така. Денс еври боди!:)
Крейзи, дано има и гарнитура към тия кюфтаци, че ме обричаш на глад и мизерия.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Хайде наздраве, то не може само работа, трябва да се смесва работата с удоволствието. :beer:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Наздраве и от мен - със сок от ябълка.:)
Душе, има ли весели крачета или се умориха от лунната походка?
Крейзи, все пак няма ли да се яде? Хората казват рънътъ праи борбътъ, най-подир...
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ех, Нанди.. Толкоз кюфтета и кебапчета за дъвкане ще има, ще гълташ и сока.. от ябълка, а гладна се притесняваш да не останеш. :)
То покрай Коледа може и кисело зелИ да има за гарнитура с парени морковчИта.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ех, Крейзи... много фриволно го раздаваш - изненадА ме. Да чакам туршийката, викаш, иначе само дъвкане, без реална консумация..:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мараба, както казват по най-гледаните сериали в БГ! :)

Поз-дръвче, от онази дето рита 'ора:

[video=youtube;u3u22OYqFGo]http://www.youtube.com/watch?v=u3u22OYqFGo[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Добър дйен! :)

ma86yh.jpg

Нандито да не я уморихте с кифтета и ракия "Скоросмъртница" та не се чува и вижда?
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ха добър и от мене.
Не ме мислете, не съм гладна. Таман ще се науча да не ям и може да дам фира, обаче.:)
Вчера пак се пробвах с лещените кюфтета - пак не се получИха. Третия път (ако има такъв) може и да станат.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ха добър и от мене.
Не ме мислете, не съм гладна. Таман ще се науча да не ям и може да дам фира, обаче.:)
Вчера пак се пробвах с лещените кюфтета - пак не се получИха. Третия път (ако има такъв) може и да станат.:)

О, и аз ги пробвах лещените кюфтета веднъж и не ми се получиха. Може днес пак да пробвам :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Как да ви се получат като кюфтета се правят от месо и се пекат на барбекю с дървени въглища. :)

О, Лиле как е? ИзчезнА забравих те коя беше вече. :mrgreen:

Таман ще се науча да не ям и може да дам фира, обаче.:)

Аз по погрешка се набутАх в некво вегетарянско заведение и ми направи впечатление, че сервитьорка горката беше толкова кльощава, че ще се счупи още малко. Явно тя е овладяла изкуството да не яде. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Как да ви се получат като кюфтета се правят от месо и се пекат на барбекю с дървени въглища. :)

О, Лиле как е? ИзчезнА забравих те коя беше вече. :mrgreen:

Ау, обидих се леко :) Как може да ме забравиш :) Добре е :) Ти как си?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ау, обидих се леко :) Как може да ме забравиш :) Добре е :) Ти как си?

Лаф да става как ще те забравя ти си единствената дето ме е отрязвала два пъти. хаха :lol:

Бивам, потренирвувам леко, пусувам Гошо и те така. :mrgreen:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Лаф да става как ще те забравя ти си единствената дето ме е отрязвала два пъти. хаха :lol:

Бивам, потренирвувам леко, пусувам Гошо и те така. :mrgreen:

О, поддържаш се във форма значи :) Щом съм единствената, дето те е отрязвала два пъти, явно си ценен кадър :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Как да ви се получат като кюфтета се правят от месо и се пекат на барбекю с дървени въглища. :)

О, Лиле как е? ИзчезнА забравих те коя беше вече. :mrgreen:



Аз по погрешка се набутАх в некво вегетарянско заведение и ми направи впечатление, че сервитьорка горката беше толкова кльощава, че ще се счупи още малко. Явно тя е овладяла изкуството да не яде. :)

Аз обичам и кюфтенца от тиквички, а на времето, преди да откажа и кашкавала правех едни страхотни - кашкавалени, обаче тия пусти лещени явно са си ''мишън импосибъл'', щом и кулинар, като Лилето се е провалила с тях.
Вуйче, некои хора викат, че се хранят със слънчева енергия, ма то и слънце няма, та съвсем ''глад мори добитъка''. Сервитьорката сигурно също е била слънчояд, ма айде да не се подигравам, че сестра ми днеска ме нарече ''Освиенцим'':)
 

Горе