Предприемачеко разпускане!

От: От: От: Предприемачеко разпускане!

О, поддържаш се във форма значи :) Щом съм единствената, дето те е отрязвала два пъти, явно си ценен кадър :)

Дам, заел съм се да държа форма - напълни се с тюфлеци па аз обичам да съм различен. Минал съм аз покрай ценните кадри ама не съм закачил. :mrgreen:

Ти още ли си ощастливена като емнайси страници назад? :)

Аз обичам и кюфтенца от тиквички, а на времето, преди да откажа и кашкавала правех едни страхотни - кашкавалени, обаче тия пусти лещени явно са си ''мишън импосибъл'', щом и кулинар, като Лилето се е провалила с тях.
Вуйче, некои хора викат, че се хранят със слънчева енергия, ма то и слънце няма, та съвсем ''глад мори добитъка''. Сервитьорката сигурно също е била слънчояд, ма айде да не се подигравам, че сестра ми днеска ме нарече ''Освиенцим''

Какво му е на кашкавала, че го отказа, вуйче -той не е от мляко и без това. Ти накрая верно ще минеш на фотосинтеза с твоето отказване. :)

Не се и учудвам, че те е нарекла така ти ще умориш хората от глад с твоите лещени кюфтенца. :D

Ела аз да ти направя барбекю ще проядеш кифтета агейн. :wink:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз обичам и кюфтенца от тиквички, а на времето, преди да откажа и кашкавала правех едни страхотни - кашкавалени, обаче тия пусти лещени явно са си ''мишън импосибъл'', щом и кулинар, като Лилето се е провалила с тях.
Вуйче, некои хора викат, че се хранят със слънчева енергия, ма то и слънце няма, та съвсем ''глад мори добитъка''. Сервитьорката сигурно също е била слънчояд, ма айде да не се подигравам, че сестра ми днеска ме нарече ''Освиенцим'':)

Аз картофени кюфтета много обичам :) За лещените кюфтенца - причината вероятно е в мен основно, тъй като вчера успях да объркам дори пълнени чушки с яйца и сирене - такъв кулинар съм :( При теб се надявам на добри новини, за да се успокоиш и да си възвърнеш апетитните форми :)

Дам, заел съм се да държа форма - напълни се с тюфлеци па аз обичам да съм различен. Минал съм аз покрай ценните кадри ама не съм закачил. :mrgreen:

Ти още ли си ощастливена като емнайси страници назад? :)

Браво на теб - хубаво е да си различен :) Ами, не са ме зарязали още, значи съм ощастливена :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Браво на теб - хубаво е да си различен :) Ами, не са ме зарязали още, значи съм ощастливена :)

Че кой оставя засукана мацка, Лиле(не ти вервам не си прави труда да отричаш)? :)

Браво, браво щом си ощастливена все още и да продължаваш да бъдеш, че иначе се хващало главоболие, раздразнителност. :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Че кой оставя засукана мацка, Лиле(не ти вервам не си прави труда да отричаш)? :)

Браво, браво щом си ощастливена все още и да продължаваш да бъдеш, че иначе се хващало главоболие, раздразнителност. :)

Не съм засукана, около мен са само такива мацки, пък и аз гледам да съм различна :lol: Надявам се и аз да ме ощастливяват, че главоболието не е шега работа - може да се наложи да идвам при теб да ме лекуваш :)
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не съм засукана, около мен са само такива мацки, пък и аз гледам да съм различна :lol: Надявам се и аз да ме ощастливяват, че главоболието не е шега работа - може да се наложи да идвам при теб да ме лекуваш :)

Ей как сме се прецакали значи - засукани мацки около теб, тюфлеци около мен. :lol:

Ще те лекувам ако се наложи, нали си ми приятелка няма да те оставя, я. Обаче идваш с документ за развод, че женени и заети не лекувам - бай Стамат Коцкара така ми е казал. :mrgreen:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аууууууу, живнахте ли бре :D
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Веднъж, вуйче попаднах на един мазен кашкавал, та реших, че има животинска мазнина ( ма не от млякото) в него и го спрях.
Па кифтета и на времето не обичах, а сега ми предизвиква рефлукс само мислата за кифтета от кайма, та тцъ - не щъ. Глей да има саладка, че как няма и слънци...
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Душе, жив ли си бре? Как е при тебе?
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Веднъж, вуйче попаднах на един мазен кашкавал, та реших, че има животинска мазнина ( ма не от млякото) в него и го спрях.

Не е узрял за това е бил така аз обикновено вземам от пита дето са нарязаните. :)

Па кифтета и на времето не обичах, а сега ми предизвиква рефлукс само мислата за кифтета от кайма, та тцъ - не щъ. Глей да има саладка, че как няма и слънци...

Ийй ГЕРБ-аджика ставаш ама кифте не ядваш - Гастроезофагеална рефлуксна болест (ГЕРБ). :lol: Не е майтап така се казва.
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ми как бе душко такава гат като мн мре ли лесно :D
Ей до сега писах едни кодове и правих едни истории на фотошопя. :) , но сега си сложих една ракийка с салатка от Първомайски чучки :-o
Душе, жив ли си бре? Как е при тебе?
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Душе, ти много се скатаваш тези дни :p

Да нме кръшкаш с некой по-млад предприемач :-o
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Не е узрял за това е бил така аз обикновено вземам от пита дето са нарязаните. :)



Ийй ГЕРБ-аджика ставаш ама кифте не ядваш - Гастроезофагеална рефлуксна болест (ГЕРБ). :lol: Не е майтап така се казва.

Знам за герб-а, вуйче, тате го има от години. Не щъ кифтета, ма мерси за готовността..:)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Душе, ти много се скатаваш тези дни :p

Да нме кръшкаш с некой по-млад предприемач :-o

Никогиш, душе! Изникнаха гадости и все не остава време. Много ми липсвате всичките, иначе и щом намеря време веднага отскачам да видя дали сте писали. Отивам да хапна салатка от зеле и лещени кифтаци - все някой трябва да ги яде.:)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Знам за герб-а, вуйче, тате го има от години. Не щъ кифтета, ма мерси за готовността..:)

Тъпа шега значи се получи, вуйче аз не знаех и го свързах с тикви и кратуни.

Ще те заведа на вегетарианския щом не ми щеш кифтетата, че зор ще те отцеля какво ядеш. А ако ядеш гъби ще те заведа на един китайски ресторант (ако го намеря де беше по-нататък в мнението ще разбереш защо) има едно нещо не помня как се казваше на китайски с емнайси вида гъби. Обаче после може да започнеш да виждаш розови слончета. :lol:

ПП: Малко да развратя темата. Как се спасява мацка:

[video=youtube;t6w6CFcOwfo]http://www.youtube.com/watch?v=t6w6CFcOwfo[/video]
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ей това е мъжка приказка :beer:
Хапни душе, аз цъкам ракинджос и чепкам у нетя, днес ми писна от работа, а данонеата които са излезли да не са лоши.
Никогиш, душе! Изникнаха гадости и все не остава време. Много ми липсвате всичките, иначе и щом намеря време веднага отскачам да видя дали сте писали. Отивам да хапна салатка от зеле и лещени кифтаци - все някой трябва да ги яде.:)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Тъпа шега значи се получи, вуйче аз не знаех и го свързах с тикви и кратуни.

Ще те заведа на вегетарианския щом не ми щеш кифтетата, че зор ще те отцеля какво ядеш. А ако ядеш гъби ще те заведа на един китайски ресторант (ако го намеря де беше по-нататък в мнението ще разбереш защо) има едно нещо не помня как се казваше на китайски с емнайси вида гъби. Обаче после може да започнеш да виждаш розови слончета. :lol:

ПП: Малко да развратя темата. Как се спасява мацка:

Ша додя на ристоранте, особено щом има халюцигенни гъбки. Оная нощ сънувах много дзмии и не знам защо трябваше да извадя точно две от кюпа, ма много бяха - имаше един питон с щампи на ягодки.:lol: Който успее да го разтълкува го признавам за наследник на чичко Фройд.
Иначе тва за Герб-а ти се получИ - нема се плашиш.:)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ши мачкаш конкуренцията, ама единият от тях дето е, донякъде си му симпатизираш, гледаш го в влюбени очи, ще ти се да те поръси с ягодки и сметана, ама в крайна сметка всичко е бизнес и става въпрос само за пари... :lol:
Ша додя на ристоранте, особено щом има халюцигенни гъбки. Оная нощ сънувах много дзмии и не знам защо трябваше да извадя точно две от кюпа, ма много бяха - имаше един питон с щампи на ягодки.:lol: Който успее да го разтълкува го признавам за наследник на чичко Фройд.
Иначе тва за Герб-а ти се получИ - нема се плашиш.:)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ши мачкаш конкуренцията, ама единият от тях дето е, донякъде си му симпатизираш, гледаш го в влюбени очи, ще ти се да те поръси с ягодки и сметана, ама в крайна сметка всичко е бизнес и става въпрос само за пари... :lol:

Много добър опит, крейзи. Някой друг да опита? Питон с щампи на ягодки - давай народе.:)

Душе, наздраве и на теб. Свалила съм новите серии на мойте си сериалчета, ма за сега няма време и чакат.
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Душе, аз и други съм готов да предложа, аз не пропускам почти всяка вечер по една серийка от някой :)
Много добър опит, крейзи. Някой друг да опита? Питон с щампи на ягодки - давай народе.:)

Душе, наздраве и на теб. Свалила съм новите серии на мойте си сериалчета, ма за сега няма време и чакат.
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Душе, аз и други съм готов да предложа, аз не пропускам почти всяка вечер по една серийка от някой :)

Душе, предлагай, ама ти гледаш много зомбаджийски истории, а мене ме е шубе от такива. Ще си гледам мойте, само да намеря временце.:)
 

Горе