Предприемачеко разпускане!

От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Ша додя на ристоранте, особено щом има халюцигенни гъбки. Оная нощ сънувах много дзмии и не знам защо трябваше да извадя точно две от кюпа, ма много бяха - имаше един питон с щампи на ягодки.:lol: Който успее да го разтълкува го признавам за наследник на чичко Фройд.
Иначе тва за Герб-а ти се получИ - нема се плашиш.:)

Начи харесАла си си един с голям питон ама фактически, де факто и де юре ти не знаеш, че го харесваш затова е покрит с ягоди - под прикритие е. Обаче освен теб цял кюп дзмии му се точат на питоня, но само две от тях са ти конкуренция затова ги махаш от кюпа останалите на вързано куче хляб не могат да дадат. И като изходим от факта, че има един с голям питон излиза, че тайно си влюбена в Митю Пищова! :-o

PS: Аз стигнах до 11 епизод на този The Strain ама гледам още 2 епизода и ще свършва.

Supernatural гледате ли(той не излязъл още де)?
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Абе душе ти си ми хвърли един бой, пък после и секса и града си гледкай , аз ще си се згуша, ще кротувам. :rolleyes:
Ади, лека Ви, че днес лудница. :)
Душе, предлагай, ама ти гледаш много зомбаджийски истории, а мене ме е шубе от такива. Ще си гледам мойте, само да намеря временце.:)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Абе душе ти си ми хвърли един бой, пък после и секса и града си гледкай , аз ще си се згуша, ще кротувам. :rolleyes:
Ади, лека Ви, че днес лудница. :)

Ти много примерен си станал след Сънчо взе да си лягаш. :mrgreen:
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Начи харесАла си си един с голям питон ама фактически, де факто и де юре ти не знаеш, че го харесваш затова е покрит с ягоди - под прикритие е. Обаче освен теб цял кюп дзмии му се точат на питоня, но само две от тях са ти конкуренция затова ги махаш от кюпа останалите на вързано куче хляб не могат да дадат. И като изходим от факта, че има един с голям питон излиза, че тайно си влюбена в Митю Пищова! :-o

PS: Аз стигнах до 11 епизод на този The Strain ама гледам още 2 епизода и ще свършва.

Supernatural гледате ли(той не излязъл още де)?

Вуйче, сега чак установих, че подсъзнателно верно съм била влюбена в пищака - да ти викам ли Зигмунд вече?:-o Обаче ми хареса какъв анализ с разбивки ми направи на съня. Само малка корекция - питоня беше щампован с ягодки, щото Митьо ги рани с ягодки и ги пои с шампанско в жакузито - после ги корми, като риби...
Аз пък си гледам Анатомията на Грей и добрата съпруга, чакам да пуснат и shameless - велико сериалче.

Душе, лека щом си умореничък. Смятай, че съм те набила яко.:)
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Вуйче, сега чак установих, че подсъзнателно верно съм била влюбена в пищака - да ти викам ли Зигмунд вече?:-o Обаче ми хареса какъв анализ с разбивки ми направи на съня. Само малка корекция - питоня беше щампован с ягодки, щото Митьо ги рани с ягодки и ги пои с шампанско в жакузито - после ги корми, като риби...
Аз пък си гледам Анатомията на Грей и добрата съпруга, чакам да пуснат и shameless - велико сериалче.

Душе, лека щом си умореничък. Смятай, че съм те набила яко.:)

А нема да ми отива това Зигмунд - като немски дедо на златните ми звучи. :)

Не знаех, че ги рани с ягоди, сега се наместват нещата така като каза. Ще си признаеш ти, вуйче, че го харесваш питоня ама трябва да сънуваш налудничави работи за да се усетиш. :mrgreen:

От тези двата сериала ни един не съм гледал то няма ли зомбита, вампири и караконджули рядко се хващам да ги гледам. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

На всички ви пиша порицание и забележка + предупреждение до родителите. :evil: Как може така да зарежете каузата за кебапчетата :-o
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ма каузата за кебапчета ли е била? Баси, аз за кво се пънАх тогава? Приемам порицанията, но няма начин при мен - много кофти ситуация. Дано поне вие сте добре.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Няма душе за теб вегетариански порцион, ама порицанието си го има, че ще ни обвинят в конфликт на интереси инак :rolleyes:
Ма каузата за кебапчета ли е била? Баси, аз за кво се пънАх тогава? Приемам порицанията, но няма начин при мен - много кофти ситуация. Дано поне вие сте добре.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

То в кебапчетата няма кой знае колко месо :)

Е, аз сланината и копитата на животните също ги броя за месо.:) Аз ще играя за гарнитурата, та да има и за вас.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, аз ще апна и твоите, па ако не си пийнеш биричката и нея ще допия (да не става зян де) :rolleyes:
Е, аз сланината и копитата на животните също ги броя за месо.:) Аз ще играя за гарнитурата, та да има и за вас.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, аз ще апна и твоите, па ако не си пийнеш биричката и нея ще допия (да не става зян де) :rolleyes:

Имаш ги душичка. Биричката няма да ти я дам всичката, ма кебапите - с радост.:) Между другото какво е състезанието? Аз бях останала с впечатлението, че Блинки чака стр. 1000 та да си направи бебе.:D Още малко ни остана, тогава.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Брееееее, то тогава двойна черпилка ще да е , хем бебе хем 1000 страници тема :D
Имаш ги душичка. Биричката няма да ти я дам всичката, ма кебапите - с радост.:) Между другото какво е състезанието? Аз бях останала с впечатлението, че Блинки чака стр. 1000 та да си направи бебе.:D Още малко ни остана, тогава.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да, Блинки е обещал, че ще кръсти детето Разпускане - независимо от пола. :)

Леканош от мен - рано рано, ама ще ставам по тъмно..
 
От: Предприемачеко разпускане!

И няма бой :( Лека душко.
Да, Блинки е обещал, че ще кръсти детето Разпускане - независимо от пола. :)

Леканош от мен - рано рано, ама ще ставам по тъмно..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Говори като сигенин :lol:
[video=youtube;9-glMeQ-hSM]https://www.youtube.com/watch?v=9-glMeQ-hSM[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душкоооооо, слагай шортите и да теренираме. Трябва да ги набием тея, ако не аз ще ям бой :rolleyes:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душе, кой ще бием, щото аз съм за Реал, въпреки че няма да гледам мача.:) За шорти трябва много да подгрееш атмосферата, щото съм дзмийъ и все ми е студено, а ако не ми е топло верно ще ядеш бой..
 
От: Предприемачеко разпускане!

Начи всичко е в моя полза ще ям здрав бой, ама ще те стопля душе аз съм като печка. :)
Душе, кой ще бием, щото аз съм за Реал, въпреки че няма да гледам мача.:) За шорти трябва много да подгрееш атмосферата, щото съм дзмийъ и все ми е студено, а ако не ми е топло верно ще ядеш бой..
 

Горе