Предприемачеко разпускане!

От: От: Предприемачеко разпускане!

Тоя е римлянин брат'чет на Подлеций по майчина линия. :)

О, вуйче you are alive? :)

Мърдам, вуйче. Чак няма време за сладки приказки с убави ора. Липсвате ми, ей.:)
Ти си супер, нали?
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Мърдам, вуйче. Чак няма време за сладки приказки с убави ора. Липсвате ми, ей.:)
Ти си супер, нали?

Бивам, вуйче пак съм се разработИл - луд не омалявал...:mrgreen:
Изостави се темата малко и културтрегерите купон правят, че никой не им разваля нивото. :mrgreen:
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Бивам, вуйче пак съм се разработИл - луд не омалявал...:mrgreen:
Изостави се темата малко и културтрегерите купон правят, че никой не им разваля нивото. :mrgreen:

Стига с тая работа, че кокошките спряха да снасят :-o
 
От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Добър дйен! smileys-coffee-578570.gif

Стига с тая работа, че кокошките спряха да снасят :-o

А за кокошките аз съм невинен - не работа музикант и не лупам по барабани. :)

Малко остана да поработим още и после като гледам на къде отиват нещата ще заметнем лаптопа през терасата. :)

[video=youtube;1X8E3jfAqyE]http://www.youtube.com/watch?v=1X8E3jfAqyE[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мисля да организирам Кръчмарски срещи в една яка кръчма с 20% намаление за сайта :) възможно ли е според вас :) срещата де в София.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Мени ма мързи, душата вече ма не бие от толкова работа е уморена и нямам желание за срешки, иначе идеята е супер :beer:
Мисля да организирам Кръчмарски срещи в една яка кръчма с 20% намаление за сайта :) възможно ли е според вас :) срещата де в София.
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Добър дйен! Виж файлът 11088



А за кокошките аз съм невинен - не работа музикант и не лупам по барабани. :)

Малко остана да поработим още и после като гледам на къде отиват нещата ще заметнем лаптопа през терасата. :)

Айде, свърши ли работата :) Не го мятай лаптопа, просто си сложи някъде да ти краси интериора и беж да лекуваш главоболието на кандидат-доброволките :)
 
От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Айде, свърши ли работата :) Не го мятай лаптопа, просто си сложи някъде да ти краси интериора и беж да лекуваш главоболието на кандидат-доброволките :)

Язе не свършвам така бързо работата имам още - нема се излагаме пред чужденките я. :)
Станахме ненужни ние, Лиле те ползват уреди за самолекуване наречени "самое*ачки" :lol: Отиде нивото ама това жени го казват иначе аз за пръв път го чувам така да му викат. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душааааааааааааааааа, заряза ме тотално :(
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Язе не свършвам така бързо работата имам още - нема се излагаме пред чужденките я. :)
Станахме ненужни ние, Лиле те ползват уреди за самолекуване наречени "самое*ачки" :lol: Отиде нивото ама това жени го казват иначе аз за пръв път го чувам така да му викат. :)


А, глупости, тия уреди за самолечение ги има от век и половина, пък мъже още се търсят :) Явно имат някои функции, които уредите нямат :lol: Принципно, де :) Защото има мъже и мъже, както и жени различни. Някои са по-търсени :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Как е компанията? :)
Душе, не е умишлено и е само временно, надявам се. Всички ми липсвате много, а бластера ако не е умрял, значи се е оженил - дай боже.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Как е компанията? :)
Душе, не е умишлено и е само временно, надявам се. Всички ми липсвате много, а бластера ако не е умрял, значи се е оженил - дай боже.

Стига де, оженил се бил - все за най-лошото си мислиш. Може пък просто да си се забавлява човекът със шпека някъде :lol:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Или се е напил душко и се скатава тоз мошеник.
Айде завръщай се, че сърцето боли и душата кърви :rolleyes:
Как е компанията? :)
Душе, не е умишлено и е само временно, надявам се. Всички ми липсвате много, а бластера ако не е умрял, значи се е оженил - дай боже.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Аааа, оженил се е, подозирам. И преди вееше шпека, па се върнеше да се поФали, а сега го няма много време и май някоя рускиня, чехкиня или полякиня му е опънала шпица.
Душе, и моята душа кърви и сърцето боли ужасно, а пък оная сутрин взех стълбите по гръб и сега и той ме наболява, но да се надяваме, че скоро всичко ще е наред.:)
 
От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А, глупости, тия уреди за самолечение ги има от век и половина, пък мъже още се търсят :) Явно имат някои функции, които уредите нямат :lol: Принципно, де :) Защото има мъже и мъже, както и жени различни. Някои са по-търсени :)

Успокоих се значи още сме търсени. :) Кво правиш Лиле похвали се нещо да ти завидим малко? :mrgreen:

О, вуйче как е хавата? Що слизаш като пиян скиор стълбите? :)
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Успокоих се значи още сме търсени. :) Кво правиш Лиле похвали се нещо да ти завидим малко? :mrgreen:

О, вуйче как е хавата? Що слизаш като пиян скиор стълбите? :)

Ми търсените сте още вуйче. Вибраторът ни пирон може да забие, ни сметките да плати - спокс, няма да ви мине модата.:)
Не беше умишлена пързалката, ама ме събуди по-добре от две кафета. Леко ми изкънтя и главата на кухо по стълбите, ама сега поне ще имам оправдание за отклоненията.:)
 
От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Успокоих се значи още сме търсени. :) Кво правиш Лиле похвали се нещо да ти завидим малко? :mrgreen:

А, добре съм като цяло :) Малко ми куца работата :) Така у форума не мога да се хваля все пак, има много любопитни хора :) Ти как си? Гледам, че пишеш, още не си изхвърлил лаптопето май :)

Ми търсените сте още вуйче. Вибраторът ни пирон може да забие, ни сметките да плати - спокс, няма да ви мине модата.:)
Не беше умишлена пързалката, ама ме събуди по-добре от две кафета. Леко ми изкънтя и главата на кухо по стълбите, ама сега поне ще имам оправдание за отклоненията.:)

Четох, че англичанките предпочитали мъжете да са добри готвачи, пред това да са добри любовници. Вибратор трудно ще сготви мусака :)
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Четох, че англичанките предпочитали мъжете да са добри готвачи, пред това да са добри любовници. Вибратор трудно ще сготви мусака :)

Да, те английските китове да не останат без манджа случайно и да вземат да заслабнат малко. :)
Те не знаят, че мусака може и майка им да им сготви, но G-точката е известна само на секс играчките.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А, добре съм като цяло :) Малко ми куца работата :) Така у форума не мога да се хваля все пак, има много любопитни хора :) Ти как си? Гледам, че пишеш, още не си изхвърлил лаптопето май :)

Бивам, ще го подържим още малко лаптопето до към нова година и тогава ще му решим съдбата дали да му дадем 2 минути да напусне къщата за винаги през прозореца. :)

Що така ти се разкуца работата - нали пишеше статии май, избега ти музата ли? :)

Те не знаят, че мусака може и майка им да им сготви, но G-точката е известна само на секс играчките.:wink:

Макя, и ние я знаем тази G-точка. :wink:

Mercedes G Class
Mercedes_g55_amg_with_girl_1.jpg
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Макя, и ние я знаем тази G-точка. :wink:

Mercedes G Class

А мусака готвите ли? Чак се плаша ако кажеш ''да'' колко англичанки ще те нападнат, вуйче.:wink:
 

Горе