Предприемачеко разпускане!

От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А мусака готвите ли? Чак се плаша ако кажеш ''да'' колко англичанки ще те нападнат, вуйче.:wink:

Язе не готвя ама я ям. То в английско сладкото им било много евтино и го продавали в големи разфасовки - ония мухат мусака с фафли и им пращят ушите. :D
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Язе не готвя ама я ям. То в английско сладкото им било много евтино и го продавали в големи разфасовки - ония мухат мусака с фафли и им пращят ушите. :D

Нищо. И тва, че знаеш къде е G-точката не е малко. А и така се спасяваш от ингилизките китове, та и да можеш да готвиш ще те разбера ако лъжеш.:wink:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Нищо. И тва, че знаеш къде е G-точката не е малко. А и така се спасяваш от ингилизките китове, та и да можеш да готвиш ще те разбера ако лъжеш.:wink:

Аз съм фен на "изберете българското" ингилизците да си ги държат китовете. Мога само на скара да готвя ама ако ме нападнат ингилизки китове резко ще забравя как се пуска скарата. :D

Аре лека ще пускам сериала с зомбитата.

ПП: То докато се натуткам да го напиша си изчезнАла. :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ще те размачкам душко :( кофти си се подредила.
Аааа, оженил се е, подозирам. И преди вееше шпека, па се върнеше да се поФали, а сега го няма много време и май някоя рускиня, чехкиня или полякиня му е опънала шпица.
Душе, и моята душа кърви и сърцето боли ужасно, а пък оная сутрин взех стълбите по гръб и сега и той ме наболява, но да се надяваме, че скоро всичко ще е наред.:)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Опитваме се, Светле.

Вуйче, тоя сериал да не е някоя документалка на BBC, показваща как английски туристки маат кървавица в Банско или е за други зомбита?

Душе, мачкай - то ми мина, ама пустия врат сега ме мъчи и движенията ми са, като на Шварци в Терминатор 1, та няма да откажа.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Вуйче, тоя сериал да не е някоя документалка на BBC, показваща как английски туристки маат кървавица в Банско или е за други зомбита?

Душе, мачкай - то ми мина, ама пустия врат сега ме мъчи и движенията ми са, като на Шварци в Терминатор 1, та няма да откажа.

Ааа чак такива трилъри не гледам аз. :) The Walking Dead е сериала, малко безсмислен последните сезони, но явно се усетиха сценаристчетата, че не е в ред работата и сега тръгнаха към Вашингтон да спасяват свето. :)
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Ааа чак такива трилъри не гледам аз. :) The Walking Dead е сериала, малко безсмислен последните сезони, но явно се усетиха сценаристчетата, че не е в ред работата и сега тръгнаха към Вашингтон да спасяват свето. :)

Викаш, после рипаш на сън и сънуваш кошмари, като гледаш как ингилизките зомбита маат кървавица, а? То и мен ме втриса само като си представя гледката..
Тия зомбита що са тръгнали към Вашингтоня, вуйче? Да нема бахур там? Щото свежа кръв - тц, или те вампирите търсеха кръв? ОбъркАх се вече с тия приказни герои..
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Викаш, после рипаш на сън и сънуваш кошмари, като гледаш как ингилизките зомбита маат кървавица, а? То и мен ме втриса само като си представя гледката..
Тия зомбита що са тръгнали към Вашингтоня, вуйче? Да нема бахур там? Щото свежа кръв - тц, или те вампирите търсеха кръв? ОбъркАх се вече с тия приказни герои..

Мани бегай да не дава господ да гледаш ингилизки кит да муха кървавица или мекица с шоколад.

Оцелелите са тръгнали с един пишман учен, бре вуйче, не зомбитата. Те зомбитата са си навсякъде. Бе измислена работа е сериала ама като няма друго...:)
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Бивам, ще го подържим още малко лаптопето до към нова година и тогава ще му решим съдбата дали да му дадем 2 минути да напусне къщата за винаги през прозореца. :)

Що така ти се разкуца работата - нали пишеше статии май, избега ти музата ли? :)



Макя, и ние я знаем тази G-точка. :wink:

Mercedes G Class
Mercedes_g55_amg_with_girl_1.jpg

Избега музата, други ангажименти, мързел...

Трябва да смениш Алдито с Джи-класа значи, иначе не те виждам как ще ги привлечеш тоя тип пациентки :)
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Избега музата, други ангажименти, мързел...

Трябва да смениш Алдито с Джи-класа значи, иначе не те виждам как ще ги привлечеш тоя тип пациентки :)

Те така е като се прекалява с операта - вият ти оперните певци, замотава ти се главата, не знаеш къде се намираш и ти бега музата и съсредоточаването. :mrgreen:

Алдито си го не давам то има сантиментална стойност просто ще си взема и един жип. Обаче се опасявам, че с него ще привличам мацки от типа дето се пее в една песен на Гацо Бацов - '...блузката маркова, цвят резида, а във главата тотална щета...".:mrgreen:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Те така е като се прекалява с операта - вият ти оперните певци, замотава ти се главата, не знаеш къде се намираш и ти бега музата и съсредоточаването. :mrgreen:

Алдито си го не давам то има сантиментална стойност просто ще си взема и един жип. Обаче се опасявам, че с него ще привличам мацки от типа дето се пее в една песен на Гацо Бацов - '...блузката маркова, цвят резида, а във главата тотална щета...".:mrgreen:
Тъй си е, от операта ми се е размътила главата :(
С две коли ще си двойно по-вървежен и ще можеш да ги подбираш пациентките. Лошото е, че нямаш БМВ - чувала съм, че на някои пациентки им действа като афродизиак тази марка :D
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Тъй си е, от операта ми се е размътила главата :(
С две коли ще си двойно по-вървежен и ще можеш да ги подбираш пациентките. Лошото е, че нямаш БМВ - чувала съм, че на някои пациентки им действа като афродизиак тази марка :D

Аз мога и БеиМВйе да си купя(едно време имах) ама така ще стана тройно по-вървежен за другите няма да останат мацки, ще ги прибера всичките и ще ме набият някъде тълпа разярени мъжове. :lol:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Аз мога и БеиМВйе да си купя(едно време имах) ама така ще стана тройно по-вървежен за другите няма да останат мацки, ще ги прибера всичките и ще ме набият някъде тълпа разярени мъжове. :lol:

Е, ако видиш, че ставаш прекалено вървежен, винаги може да подариш Беимвйето на някоя крайно нуждаеща се непозната пациентка в парка:lol:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Е, ако видиш, че ставаш прекалено вървежен, винаги може да подариш Беимвйето на някоя крайно нуждаеща се непозната пациентка в парка:lol:

А не мога как такава "куха кофа" като мен ще си позволи да заговаря подобна висша интелигенция като непознатата пациентка и ще я "занимава с простотиите си"? :mrgreen:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

А не мога как такава "куха кофа" като мен ще си позволи да заговаря подобна висша интелигенция като непознатата пациентка и ще я "занимава с простотиите си"? :mrgreen:

Оназ конкретна "висша интелигенция" с мерака за БМВ ли имаш предвид или принципно непознатите пациентки по парковете са ти мишън импосибъл? :lol:
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: От: Предприемачеко разпускане!

Оназ конкретна "висша интелигенция" с мерака за БМВ ли имаш предвид или принципно непознатите пациентки по парковете са ти мишън импосибъл? :lol:

Оназ конкретната имам предвид - куха кофа съм бил и недостоен събеседник. :mrgreen: Ще си седи без БМВ. :D
 
Последно редактирано:
От: Предприемачеко разпускане!

Ей, що клюкарите, бе ? :)

Вуйче, няма да си даваш колите току-така. Избирай мацки, дето си имат коли или шампионки по модерен петобой, дето обичат движението - кифли, дето гледат да се кльофнат у колата с фафлените корички по главата не ти трябват.
Лиле, стана ли време за ''Травиата'', че май пак изчезна?:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ей, що клюкарите, бе ? :)

Вуйче, няма да си даваш колите току-така. Избирай мацки, дето си имат коли или шампионки по модерен петобой, дето обичат движението - кифли, дето гледат да се кльофнат у колата с фафлените корички по главата не ти трябват.
Лиле, стана ли време за ''Травиата'', че май пак изчезна?:wink:

Кво сме клюкари ли, нищо не сме казАли. :rolleyes:

О, вуйче загуби се да не те отвлече некой принц на бял Мерцедес?

Нищо не подарявам аз вече, то мацките станали като на избори - на ти 5 кифли избирай си! :lol:
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

Кво сме клюкари ли, нищо не сме казАли. :rolleyes:

О, вуйче загуби се да не те отвлече некой принц на бял Мерцедес?

Нищо не подарявам аз вече, то мацките станали като на избори - на ти 5 кифли избирай си! :lol:

То по-опасно да не ме отвлечат едни хора в бели престилки с линейка, вуйче, ама за сега още не са ме надушили. Иначе принцове - тцъ, нема бате.
Па естествено, че нищо не сте казАли - аз поне нищо не чух, щото с Лилето си шушукате по кюшетата, ма блъфирАх да видя дали ще се издадеш - твърд си, забелезАх аз...
За мацките си прав, ма поне се надявай да не се наложи след изборите да сформираш коалиция от всичката сволоч, че тогава тия с линейката ще минат първо през тебе.:)
 

Горе