Предприемачеко разпускане!

От: Предприемачеко разпускане!

Е, щом си извадил кръста ще вадя и аз чушкопека - то се видя, ама се притеснявам малко... не знам нито една молитва.:wink:

Ее каква кака си тогаз като трява язе дата уча, няма нишо сложно само казваш алилуя когато трява, и няма са плашиш, нишо сложно
 
От: Предприемачеко разпускане!

Наздраве, ама нещо не ми се празнува :(
Петък вечер на майстора,,, насдравиии
[video=youtube;iOGRHZPzmP0]https://www.youtube.com/watch?v=iOGRHZPzmP0[/video]
 
От: Предприемачеко разпускане!

Всичко ми се чини вкиснато. :)
Шо така да не би мезето да е вкиснато ил нешо друго
 
От: Предприемачеко разпускане!

Нидей тъй песимистично, ся шидоди кака Нанди иши напрай мезето, тя винаги подготвена,,, само данея е тръшнал некой вирус на легло
 
От: От: Предприемачеко разпускане!

:) понякога се получава натрупване пт "доброжелатели" и какво ли още не. ;)
Душооооооо, айде прави салатата, че и бластера иска да попийва :p
Нидей тъй песимистично, ся шидоди кака Нанди иши напрай мезето, тя винаги подготвена,,, само данея е тръшнал некой вирус на легло
 
От: Предприемачеко разпускане!

ИСвинете ме - работа в офиса се натрупа.:)
Какво да приготвям - салатки?
Бластер, мен вирусите не ме тръшкат на легло - ако се случи, ги карам на крак.. че даже на два.
Душе, я горе главата! Животът е гаден... се ла ви, както казват френските карикатуристи при среща с терористи. Черен хумор.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ооо то и аз ако съм вирус шата карам на крак, шото сими ного симпатична затуй, ама не на два крака ами на един
Да уточня, хехехе
Дай мизето подобавашо за тоз замръз, някой трушиика може бит
 
От: Предприемачеко разпускане!

Душееееееееееееееел ти са сети за нас :rolleyes:
Нищо няма да приготвяш, язе ша направя салатка по случай завръщането ти :p
ИСвинете ме - работа в офиса се натрупа.:)
Какво да приготвям - салатки?
Бластер, мен вирусите не ме тръшкат на легло - ако се случи, ги карам на крак.. че даже на два.
Душе, я горе главата! Животът е гаден... се ла ви, както казват френските карикатуристи при среща с терористи. Черен хумор.:wink:
 
От: Предприемачеко разпускане!

Явно не ми се разбира смешката, ама ще направим една салатка, само и само да заформим колектива, нал тъй
 
От: Предприемачеко разпускане!

Ооо то и аз ако съм вирус шата карам на крак, шото сими ного симпатична затуй, ама не на два крака ами на един
Да уточня, хехехе
Дай мизето подобавашо за тоз замръз, някой трушиика може бит

Кисели краставички или си държиш на чушките - да вадя чушкопека?
Така се развълнувах, като си те представих, като вирус, че направо забравих за мезето. :wink:

Душе, давай сальотките, че отивам да си лягам - утре пак работа в офиса ме чака.
Леканоож.
Утре ще прегледам новите попълнения в дискусията на ред.
 
От: Предприемачеко разпускане!

Има ли още хора, които слушат старите песни на Слави Трифонов? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Язе си ги пускам понякога, но само патриотичните. :)
Има ли още хора, които слушат старите песни на Слави Трифонов? :)
 
От: Предприемачеко разпускане!

Язе си ги пускам понякога, но само патриотичните. :)

Да ти кажа, хубаво правиш. Нещо като ме хвана на лек поп-фолк си пускам Комбайнеро. Вискяр, ти жънеш ли с комбайна? :D
 
От: Предприемачеко разпускане!

Да ти кажа, хубаво правиш. Нещо като ме хвана на лек поп-фолк си пускам Комбайнеро. Вискяр, ти жънеш ли с комбайна? :D

Искаш да го питаш дали има одобна задна седалка ли,,, коммбайна върршачка
 
От: Предприемачеко разпускане!

Абе знам че има тука хора с туристически сайтове, някой добра оферта за ски почивка да ми дадете ултраалинклузив,,, всичко вътре и ядиене и пиение и лифто карта да мога да са лазгам фрий без даса притеснявам пък и комфорто дамие на ниво, ааа предложения,,, чакам
Мога да давам и уроци дажи ама само косе наложи
 
От: Предприемачеко разпускане!

Май няма искочи зайчи оттози храст, ама имам сатименто към темата, когато беше наистина жива и се усещаше пулса на живота, а сега,,, аиде наздравие„ последен опит за саживявание

А пък и Вискяра не отговаря на комбайнерски вопроси,, мъъка ,,,

Блинки можеда почерпи коиска, адиос/
 
От: Предприемачеко разпускане!

Бластер, ти пишеш в 2 часа и търсиш живот - нема бате.:) Ората спат по тая доба...

Иначе не мога да ти помогна с въпросите - нямам връзки в хотелския бранш. При нас става бая лизгаво, като падне сняг и не почистят - да взема да те поканя?:wink: Поне ойл инклузив мога да ти гарантирам. Виж лифта е проблем.
 

Горе