Предприемачество и известност

Rock

Well-Known Member
Днес попаднах на интересна реклама: 4600$ за 1 tweet в профила на Парис Хилтън. С няколко tweeta е надминала доста от нас по годишна печалба :) Ама какво да се прави - известност. Ето и линк . Хората дори и да имат милиони, не спират да търсят начини да печелят от известността си. Евала, за което
 
От: Предприемачество и известност

Парис Хилтън е умна жена и определено си знае цената и знае как да печели от известността и името си, което е марка. Почти никой от нашите родни бизнесмени не може да и се опре по умения и знания.
 
От: Предприемачество и известност

Може ли някой да ми преведе това от линка
Как ги е спечелила с няколко туита, продава постове в туита ли, какво
 
От: Предприемачество и известност

Не ми изглежда много умна.Уж е от богато семейство а се занимава с тъпотии.Не харесвам такива хора.
 
От: Предприемачество и известност

Може ли някой да ми преведе това от линка
Как ги е спечелила с няколко туита, продава постове в туита ли, какво

Продава един tweet в twetter профила си за 4 600$.
 
От: Предприемачество и известност

........................
Опс,ако можех този коментар щях да го изтрия.Не е за тук.
 
От: Предприемачество и известност

Ееей тази самото и име е реклама
Не знам дали е от това, че е от богато семейство или има нюх към тези работи

Това, че е от богато семейство и е дало пари за да започне бизнеса си, но от там нататък вече доста добра марка е развила.
 
От: Предприемачество и известност

Не ми изглежда много умна.Уж е от богато семейство а се занимава с тъпотии.Не харесвам такива хора.

Само ако знаеш каква тъпотия каза... .
 
От: Предприемачество и известност

Парис Хилтън е умна жена и определено си знае цената и знае как да печели от известността и името си, което е марка. Почти никой от нашите родни бизнесмени не може да и се опре по умения и знания.

ти пък да не й пишеш биография? гледам много си запознат :D

п.п. може ли да се види някой примерен рекламен tweet? съмнявам се да са много..иначе много биха я последвали
 
От: Предприемачество и известност

Нямам такива намерения, но доколкото съм запознат с нея - въобще не е тъпа, а обратното - тия, които я смятат за тъпа са тъпите.
 
От: Предприемачество и известност

тъпа, тъпа колко да е тъпа?
да не мислиш, че работи сама?

защо се превземате не ми е ясно :D
 
От: Предприемачество и известност

Тъпа тъпа ама прай кинти
Нека и аз да прая кинти колкото нея, нямам против да съм тъп
 
От: Предприемачество и известност

тъпа, тъпа колко да е тъпа?
да не мислиш, че работи сама?

Че ти на това "тъпо" ли му казваш? :cry:

Напротив, това е цяло изкуство - да успееш и да наемеш екип от хора, които да разбират и да работят за теб и да изкарват пари за теб!

Щом се смеете на това, явно има още мноого да учите докато станете истински предприемачи!
 
Така се прави като си известен. Продаваш туитове и постове във Фейса. Който не го разбира този метод, сигурно няма да му се понрави и термина "Да го духат бедните". :)
 
От: От: Предприемачество и известност

Напротив, това е цяло изкуство - да успееш и да наемеш екип от хора, които да разбират и да работят за теб и да изкарват пари за теб!

хахаххаха :lol:
да не мислиш, че ги е наела тя?
отваря един сайт за работа, пуска обява: търся еди кво си
после кандидатите идват и тя ги интервюира

:D
 

Горе