Предприемачи, притежаващи магазинчета.

kris44

Member
Отварям тази тема, защото търся такива предприемачи. Свързано е с един мой проект, който след около месец мисля да завърша. Питам от рано, за да имам по-дълъг период на търсене.
 
От: Предприемачи, притежаващи магазинчета.

С така написаното заглавие 2013 г. е трябвало да пуснеш поста :)
 
От: Предприемачи, притежаващи магазинчета.

С така написаното заглавие 2013 г. е трябвало да пуснеш поста :)
Има вярно в това, но аз търся не само павилиони. Също към магазинчетата се причисляват малки хранителни такива, за дрехи и други подобни.
 
Единият от администрацията, които не е много активен е съ-собственик в заведение тип барче. Но за какво се пита тук? Може ли да си по-конкретен. По този начин ще се включат много повече хора, собственици на магазини и други подобни. ;)
 
От: Re: Предприемачи, притежаващи магазинчета.

Единият от администрацията, които не е много активен е съ-собственик в заведение тип барче. Но за какво се пита тук? Може ли да си по-конкретен. По този начин ще се включат много повече хора, собственици на магазини и други подобни. ;)
За съжаление все още не могат да бъда конкретен. Причината е, че поради някакви неизвестни на мен причини този проект много трудно се описва. Не е някаква сложна схема, но въпреки това не са ясни всички описания които за момента съм се опитал да напиша.
Затова казах и че нещата може би ще "станат" след около месец.
 
От: Предприемачи, притежаващи магазинчета.

Записвам се за темата. Класирам се по търсения показател :)
 
От: От: Предприемачи, притежаващи магазинчета.

Има вярно в това, но аз търся не само павилиони. Също към магазинчетата се причисляват малки хранителни такива, за дрехи и други подобни.

О.К. Ще чакаме като ти се изясни идеят пиши. И е важно за цяла България ли ще е? Успех! :)
 

Горе