Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Blinky

Owner
Искам да кажа едно голямо честито на всички тук за 2000-ния ни нов потребител. Изпуснах нишката - станали са с 2 отгоре, но все пак искам да благодаря от мое име, както и от името на другите админи за вашата подкрепа през цялото това време. Мерси за всичко.

А сега към новите ни над 3-ма души - добре дошли тук и приятен престой във форума. Радвам се че сте с нас. Тук ще намерите каквото ви трябва за прогрес в онлайн маркетинг-а, който упражнявате. Успехи.

П.П: Ще се радвам и другите да дадат коментари по темата - всеки тук е ценен за форума - без изключения.;)

П.П.П: Има и друга тема за която мога да помоля: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com

Чао за сега...очаквам мнения:)
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Хехеее изпревари ме :d Честито на админите ;)
 
Предприемач Удари 2000 мембъра - члена - честито ни

Честито на eObiava
Да, той е # 2 000. Браво на него - даже и пост има: Продавам банер реклама.

Дано да ставаме все повече и повече, има си хора в Бг, които са яко пристрастени към онлайн маркетинга и сайт билдването.:) Това ме радва много.;)
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Блинки, искам да ти кажа същото което ти бях казал когато членовете станаха 1000 ...
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

ся ше си изтрия 700-те ми акаунта и ше видите 2000 мембъра през крив макарон :) :) :)

Поздрави и от мен и успехи!
 
Блинки, искам да ти кажа същото което ти бях казал когато членовете станаха 1000 ...
Би ли ми припомнил?! :shock:
Че сме гола вода и промоцията на билкови продукти е сдухана история, ако е това....спести ми го плс.:) Ако не...сподели. А защо ли си мисля че няма да е браво на всички за готиния форум. :)

@radev, не си далече от истината. Има хора с по 2 акаунта - истина е това. Мерси за пожеланието.;)
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Числата 1000, 2000, 5000, 10000 и т.н. не значат абсолютно нищо, бройката на активните потребители няма нищо общо с регистрираните потребители. Ако търсиш "кръгли" числа за да викаш "ура" ще ги намериш навсякъде във форума, 100 изтрити акаунта, 1000 дни от стартирането, 10 000 часа онлайн или 100 000 минути и т.н. ... На кой му пука ?
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Почерпка ?! :) Нямам си на представа 2000 дали са добра цифра, но за мен знам че тук съм прочел и продължавам да чета полезни теми за рекламирането в интернет.Въпреки незнанието ми се опитвам да се развивам малко по малко, благодарение на всички ви! Благодаря че има толкова отзивчиви съфорумници!
 
От: От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Честито и от мен :) дано още много по толкова да се регнат, и да са активни де ;)
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Поздравления за админите !
С това темпо след десетина години тук ще има регистрирани над 100000 мембъра.
Представяте ли си ще стане огромен форум като Warrior , digitalpoint и sitepoint, и то български .
 
От: От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Поздравления за админите !
С това темпо след десетина години тук ще има регистрирани над 100000 мембъра.
Представяте ли си ще стане огромен форум като warrior , digitalpoint и sitepoint, и то български .

Няма да е зле ;)
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Месри за хубавите думи. Всичко това е благодарения на всички вас. Няма начин това да се случи без вашата подкрепа и активност тук....;)

@AxCx, 100 изтрити акаунта няма. Не се коси.:) Абе как да ти го обясна на теб, че си е вид малка радост. Като си спомням преди време, че само 10-ма влизаха активно от общо 50 души. А сега като гледам - си се кефя, че се създаде някаква общост с цела да се учи на правене на стабилен и качествен онлайн маркетинг.

Само май ти ще минеш без мерси от мен, ама ти пука, нали?:) Благодаря за коментарите на другите, оценявам ги слино и се надявам да не спират до тук. ;)
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Месри за хубавите думи. Всичко това е благодарения на всички вас. Няма начин това да се случи без вашата подкрепа и активност тук....;)

@axcx, 100 изтрити акаунта няма. Не се коси.:) Абе как да ти го обясна на теб, че си е вид малка радост. Като си спомням преди време, че само 10-ма влизаха активно от общо 50 души. А сега като гледам - си се кефя, че се създаде някаква общост с цела да се учи на правене на стабилен и качествен онлайн маркетинг.

Само май ти ще минеш без мерси от мен, ама ти пука, нали?:) Благодаря за коментарите на другите, оценявам ги слино и се надявам да не спират до тук. ;)

Но проблемо май фриенд :d
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

Честито.Наистина много добро форумче! :)
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

радвам се че достигнахме една добра цифра... Обаче е много жалко че активните са около 50-100 ... което е много малък процен от регистрираните... ПОЗДРАВИ НА КОЛЕГИТЕ!

НОТЕ: Никой не купува билкови продукти и дрога онлайн :lol: нали така е приятелю АхСх :lol:?
 
От: Предприемач Удари 2000 мембъра - члена

AxCx просто е песимист, но в много случаи е по-добре да си такъв. Ако не знаете вица за песимистта и оптимистта ... песимистта казал: "от това по-лошо не може да стане" оптимиста: "Аааа, може може" :)
Нека е песимист :) Да сме живи и здрави и да изкарваме някой лев, пада има и за почерпка. Догодина 5 000 и събиране за обсъждане на бизнеса и разработване на нови проекти!Успехи на всички!
 

Горе