[Представяне] BetaBuzz

peshko

New Member
Искам да представя на вашето внимание новият ми проект - BetaBuzz
В BetaBuzz редовно ще намирите полезна информация относно любопитни теми и проблеми, както и отговори на интересни въпроси, които си заслужават вниманието.
BetaBuzz - Любопитното издание
 
Сега нямам много време да пиша и за това само ще кажа, че ми харесва. Ако продължиш да го пълниш с интересни теми ще стане един найстина много добър блог.
 
Готин е. :) Има малко неща за доизшлайфане, но са супер малки и с времето ще се изчистят. Аз лично много се кефя на подредбата и вида му. :) Иначе и аз съм съгласен за Хедъра на блога, трябва ти нещо тематично според мен. :wink:

Да понапълниш горе линкове <не е задължително> за да стане като меню на сайт и да изглежда добре и за навигиране. Примено страница с подбрано за ХХХ седмица. Щом ти е като ентъртеймънт статии.

Още какво мога да дам като мнение....е... може да върнеш от футъра един път към индекса. Еми това е. :) Успехи с блогването. :)
 
Blinky каза:
Готин е. :) Има малко неща за доизшлайфане, но са супер малки и с времето ще се изчистят. Аз лично много се кефя на подредбата и вида му. :) Иначе и аз съм съгласен за Хедъра на блога, трябва ти нещо тематично според мен. :wink:

Да понапълниш горе линкове <не е задължително> за да стане като меню на сайт и да изглежда добре и за навигиране. Примено страница с подбрано за ХХХ седмица. Щом ти е като ентъртеймънт статии.

Още какво мога да дам като мнение....е... може да върнеш от футъра един път към индекса. Еми това е. :) Успехи с блогването. :)

Ами хедъра съм го оставил този, защото нямам идея какво да сложа, а с този някак си стои по-свежо. Ако може да ми предложите нещо ще се радвам :)

Горе при линковете предвиждам да сложа едно "Стани автор" :), но след известно време. Иначе съм сложил поле с Най-четените статии, което наистина дава реален резултат.

Сложих линк към началната страница, както ме посъветва.
 

Горе