През 2011 изкарах...

През 2011 изкарах...

  • До 100 лв.

    Votes: 10 11.1%
  • До 300 лв.

    Votes: 8 8.9%
  • До 1000 лв.

    Votes: 20 22.2%
  • До 3000 лв.

    Votes: 12 13.3%
  • До 10 000 лв.

    Votes: 17 18.9%
  • До 20 000 лв.

    Votes: 6 6.7%
  • До 50 000 лв.

    Votes: 11 12.2%
  • Над 50 000 лв.

    Votes: 6 6.7%

  • Общо гласове
    90

biaaro

Well-Known Member
Точно преди една година, точно по същото време пуснах същата анкета:) Въпросите са почти същите... Повлия ли ви кризата на доходите, развихте ли нов бизнес, по-добре ли е, по-зле ли е...
 
От: През 2011 изкарах...

Ем, аз първите си доходи онлайн цунках края на 2011 така че шааа се вклюва в анкетата догодина:)
 
От: През 2011 изкарах...

много слойни сте ги направили логините :) на 5-тия път с е логнах ÖD

Духовно отдавна сме израстли....съдба..... бг при това :D
2011 колкото и тестваческа да я броя лично за мене, от към +/- съм напред с матриала! Което знбачи само едно (през призмата на ламерюгата) - ръгаййй с рогите напрееееед :)

Важното е да знеш какво си решил да постигнеш (да направиш с даден прескт), от тук натам вървиш към +0 и никога на - :)
 
От: През 2011 изкарах...

Хаха ние сме пияни глави в момента, едва ли можем да мислим за финанси. madgooglebot ама и ти доста си се олял като гледам не пишеш правилно думите :)
 
От: През 2011 изкарах...

Изкарах някъде 11-12 пъти повече отколкот през 2010.
Изгубих и доста време в търсене на по-'тарикатски' начини и бизнесът леко зазля към края на годинта.
 
От: През 2011 изкарах...

Определено по-добре от миналата като приходи и проекти.

Хаха ние сме пияни глави в момента, едва ли можем да мислим за финанси. madgooglebot ама и ти доста си се олял като гледам не пишеш правилно думите :)

Сигурно използва някой редактор, за да не му личи :D
 
От: През 2011 изкарах...

Около 10к, като това са само доходи от интернет допълнителни. Като, че ли има намаление според мен спрямо миналата година. Тази година дано са по 2.
 
От: През 2011 изкарах...

НАП не спи, внимавайте. Тая анкета ме накара да се замисля, добре е положението сумарно. Ама тая година петилетката е steady income.
 
От: През 2011 изкарах...

Аз завърших годината с + 45лв. :) Това е статистика от всичките пари минали през мен (инвестиции, печалби, лични разходи...). А колко е оборота няма да казвам :)
 
От: През 2011 изкарах...

сумарно като гледам пейпала си към 9000$ грубо..без офлайн бонуси и други печалби.
 
От: През 2011 изкарах...

На третото стъпало съм аз,но едва сега започвам да се надяваме : )
 
От: През 2011 изкарах...

От гледна точка на логиката, ако съм изкарал даже и 1 лев, то тази сума попада почти във всички категории. 1лв е под 50к, 1лв е под 20к, 1лв е под 10к и т.н. Т.е. мога да гласувам и за 'До 20 000 лв' :D
 
От: През 2011 изкарах...

Еми те и моите приходи са открая на 2011, края на Декемри. Може и да са минимални, но смятам да бъдат многократно по-големи тази година.
 
От: През 2011 изкарах...

На нова година всички 'лидери', президенти, министри и тн, казаха всеки на своя си език, че си е е*ало майката тая година 2012та, интересно до колко ще се отрази на ИТ сектора цялата история...
 
От: През 2011 изкарах...

Няма да се отрази толкова зле колкото всички очакват :)
 
От: През 2011 изкарах...

А някой може ли да сметне Online спрямо Offline доходите как са му или имате само Online ?
П.С. За да не се споменават цифри (не се знае кой гледа и за какво), говорете в проценти (60% online - 40 % offline)
 

Горе