Премахване на кликове в Adsense

mgrozdanov

Member
Здравейте,
от два дни google ми премахва кликове от профила в адсенсе. Влизам и виждам че има 40 клика, а след малко са 20. После пак така покачват се до определен брой и ги отрязва наполовина. Може би поради някаква причина ги отчита като невалидни, не знам, но в момента имам 6 пъти по-малък процент на кликове поради тази причина. С две думи ми отрязва 70-80% от кликовете.

Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?

kuzmanin

Member
От: Премахване на кликове в Adsense

Мда
Аз имам също такива проблеми
Писал съм поне 3 пъти на г и все ми обясневат че било всичко автоматизирано и това били измамни кликове
Най интересното е че при мен всеки път добре платените кликове им се струват измани
Аз с измами никога не съм се занимавал и не съм кликакл по линковете си
Те ми обясняват че това били други хора ... Али балк
Това напълно ме оптказа вече от адсенс имскоро ще ги разкарвам напълно

mgrozdanov

Member

Това от колко време се забелязва при теб? Доста подло от тяхна страна, в момента са ми резнали приходите с над 7 пъти. Разбирам да беше на половина, което пак е много, но 7 пъти по-малко ми идва в повече.

uni-web

Well-Known Member

Криза е, а и с техните тъпи ъпдейти си прецакаха сайтовете които им вадеха парички. :D

brad1985

New Member

Режат, при мен също е така. Не е от няколко дни, а от известно време насам.
С други колеги също сме коментирали явлението и явно не е грешката в нашите телевизори.
Не се занимавам да се обяснявам, защото няма смисъл. Май и те спестяват по време на криза.:)

uni-web

Well-Known Member

Точно зареди кризата е , ама при тях си я направиха самички. Иначе и при мен режат особено големите кликове. :)

Режат, при мен също е така. Не е от няколко дни, а от известно време насам.
С други колеги също сме коментирали явлението и явно не е грешката в нашите телевизори.
Не се занимавам да се обяснявам, защото няма смисъл. Май и те спестяват по време на криза.:)

pisara

Well-Known Member

Да режат от сумата добре, но да режат от кликовете за първи път чувам.

uni-web

Well-Known Member

Еми то същото, като отрежат кликовете режат и от паричките. :)

Да режат от сумата добре, но да режат от кликовете за първи път чувам.

pisara

Well-Known Member

Еми то същото, като отрежат кликовете режат и от паричките. :)

Еми човека за "премахване на кликове" пише, сигурно не съм разбрала. Другото с взимането на паричките си го има редовно :). Гошо сигурно е гладен.

uni-web

Well-Known Member

Нека да види как ни е и на нас. :D

Иначе ми е много интересно какво ще се случи, ако всички сайтове махнат асенса. :lol:

Еми човека за "премахване на кликове" пише, сигурно не съм разбрала. Другото с взимането на паричките си го има редовно :). Гошо сигурно е гладен.

mgrozdanov

Member

Абсолютно, като ти отрежат половината кликове, текущата сума и тя става на половина.
Явно ще трябва да търся алтернатива, но аз такава не се сещам. Българските фирми са пълна трагедия. Даже и след този спад в приходите съм сигурен, че ще печеля повече от всяка една българска компания предлагаща подобна услуга. А може и това да е целта, гоогъл да дава малко повече от другите.

brad1985

New Member

Точно зареди кризата е , ама при тях си я направиха самички. Иначе и при мен режат особено големите кликове. :)
Точно същото забелязах и аз. Кофти, защото по-скъпите кликове по принцип са в сравнително добри сайтове.
Специално при мен е така и доста ме е яд. Засега няма да се разправям, но внимателно ще наблюдавам.:rolleyes:

mgrozdanov

Member

Сега си чудя дали това порязване е по профил или по сайт. Ще има ли смисъл да прехвърля рекламите на профила на един приятел или няма да има смисъл. То е ясно, че без да пробвам няма да разбера, но ако някой е тествал да каже.

uni-web

Well-Known Member

Това порязване е от ГЛАД.

Сега си чудя дали това порязване е по профил или по сайт.

Този проблем вече близо 2 седмици тормози родните уеб администраотри. Най-глупавото е, че до момента от Google нищо не казват по темата. Със сигурност само, че ще трябва да го оправят това, защото ако е глобално, доста хора ще изпищят....

Горе