Премахване на кликове в Adsense

mgrozdanov

Member
Здравейте,
от два дни google ми премахва кликове от профила в адсенсе. Влизам и виждам че има 40 клика, а след малко са 20. После пак така покачват се до определен брой и ги отрязва наполовина. Може би поради някаква причина ги отчита като невалидни, не знам, но в момента имам 6 пъти по-малък процент на кликове поради тази причина. С две думи ми отрязва 70-80% от кликовете.

Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Мда
Аз имам също такива проблеми
Писал съм поне 3 пъти на г и все ми обясневат че било всичко автоматизирано и това били измамни кликове
Най интересното е че при мен всеки път добре платените кликове им се струват измани
Аз с измами никога не съм се занимавал и не съм кликакл по линковете си
Те ми обясняват че това били други хора ... Али балк
Това напълно ме оптказа вече от адсенс имскоро ще ги разкарвам напълно
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Това от колко време се забелязва при теб? Доста подло от тяхна страна, в момента са ми резнали приходите с над 7 пъти. Разбирам да беше на половина, което пак е много, но 7 пъти по-малко ми идва в повече.
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Криза е, а и с техните тъпи ъпдейти си прецакаха сайтовете които им вадеха парички. :D
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Режат, при мен също е така. Не е от няколко дни, а от известно време насам.
С други колеги също сме коментирали явлението и явно не е грешката в нашите телевизори.
Не се занимавам да се обяснявам, защото няма смисъл. Май и те спестяват по време на криза.:)
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Точно зареди кризата е , ама при тях си я направиха самички. Иначе и при мен режат особено големите кликове. :)

Режат, при мен също е така. Не е от няколко дни, а от известно време насам.
С други колеги също сме коментирали явлението и явно не е грешката в нашите телевизори.
Не се занимавам да се обяснявам, защото няма смисъл. Май и те спестяват по време на криза.:)
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Да режат от сумата добре, но да режат от кликовете за първи път чувам.
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Еми то същото, като отрежат кликовете режат и от паричките. :)

Да режат от сумата добре, но да режат от кликовете за първи път чувам.
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Еми то същото, като отрежат кликовете режат и от паричките. :)

Еми човека за "премахване на кликове" пише, сигурно не съм разбрала. Другото с взимането на паричките си го има редовно :). Гошо сигурно е гладен.
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Нека да види как ни е и на нас. :D

Иначе ми е много интересно какво ще се случи, ако всички сайтове махнат асенса. :lol:

Еми човека за "премахване на кликове" пише, сигурно не съм разбрала. Другото с взимането на паричките си го има редовно :). Гошо сигурно е гладен.
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Абсолютно, като ти отрежат половината кликове, текущата сума и тя става на половина.
Явно ще трябва да търся алтернатива, но аз такава не се сещам. Българските фирми са пълна трагедия. Даже и след този спад в приходите съм сигурен, че ще печеля повече от всяка една българска компания предлагаща подобна услуга. А може и това да е целта, гоогъл да дава малко повече от другите.
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Точно зареди кризата е , ама при тях си я направиха самички. Иначе и при мен режат особено големите кликове. :)
Точно същото забелязах и аз. Кофти, защото по-скъпите кликове по принцип са в сравнително добри сайтове.
Специално при мен е така и доста ме е яд. Засега няма да се разправям, но внимателно ще наблюдавам.:rolleyes:
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Сега си чудя дали това порязване е по профил или по сайт. Ще има ли смисъл да прехвърля рекламите на профила на един приятел или няма да има смисъл. То е ясно, че без да пробвам няма да разбера, но ако някой е тествал да каже.
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Това порязване е от ГЛАД.

Сега си чудя дали това порязване е по профил или по сайт.
 
От: Премахване на кликове в Adsense

Този проблем вече близо 2 седмици тормози родните уеб администраотри. Най-глупавото е, че до момента от Google нищо не казват по темата. Със сигурност само, че ще трябва да го оправят това, защото ако е глобално, доста хора ще изпищят....
 

Горе