Премахване на nofollow от подписите

Линковете в подписите да бъдат без nofollow


  • Общо гласове
    15
След като се замисля и изчетох коментарите според мен ще е най-добре всеки който иска dofollow линк в подписа да пише на @Blinky и той да му активира опцията за неговият акаунт.

Така @Blinky ще бъде сигурен че няма шано истории.
 
След като се замисля и изчетох коментарите според мен ще е най-добре всеки който иска dofollow линк в подписа да пише на @Blinky и той да му активира опцията за неговият акаунт.

Така @Blinky ще бъде сигурен че няма шано истории.
Идеята е супер, 200лв на месец
 
Айде не го товарете Блинки с допълнителни отговорности - и без това трудно взема административни решения.

С таксичка ако е, може и да иска. Ама иначе цялото нещо въвлича излишно мазнене и излишна комуникация.
 
Айде, да е 20 лв. на месец, или там 30 лв.
Това е само комисионната на този, който ще се занимава с абонатите на услугата.

Цените на 1-3-6 и 12 месеца ще са различни, като може да се обмисли добавянето на повече от един сайт

Като бонус към клиентите на услугата, ще има до Ника им статус с тикче:
✅ Партньор

Да се знае ;)

Ще има допълнителни отстъпки, към хората, които искат да рекламират и с банер, също и за годишни абонаменти.

Айде не го товарете Блинки с допълнителни отговорности - и без това трудно взема административни решения.

С таксичка ако е, може и да иска. Ама иначе цялото нещо въвлича излишно мазнене и излишна комуникация.
Един "мидълмен" би могъл да свърши работата, какво ще кажеш?
 
Това е само комисионната на този, който ще се занимава с абонатите на услугата.

Цените на 1-3-6 и 12 месеца ще са различни, като може да се обмисли добавянето на повече от един сайт

Като бонус към клиентите на услугата, ще има до Ника им статус с тикче:
✅ Партньор

Да се знае ;)

Ще има допълнителни отстъпки, към хората, които искат да рекламират и с банер, също и за годишни абонаменти.


Един "мидълмен" би могъл да свърши работата, какво ще кажеш?

Немам нищо против бизнес инициативата.

Ок съм с размяната на пари, против съм превръщането на форума в блато от подмазвачи (имаме си достатъчно) и засилването на субективния фактор в административната част.
 
против съм превръщането на форума в блато от подмазвачи
Точно за това, трябва да има такса за услугата


А пък за тези, които искат да се запознаят с различните възможности:

Реклама в най-големия форум за онлайн бизнес - Predpriemach.com


Специално за вестник "Капитал" до края на месеца отстъпка, ако включат в тяхната статия линк към форума
:p😂
 
Конкретно на мен дуфолоу не ми трябва, ама не бих отказал картинки в подписа...
 
Конкретно на мен дуфолоу не ми трябва, ама не бих отказал картинки в подписа...
И тук вече идват правилата какво може и какво не може..... Което ще спаси форума да не стане блато. Що ме, малко ли е един аватар, на който можеш да слагаш каквото си искаш?
Според мен май честната цена е опцията (защото са 4 линка и ще стане дебело на линк за месец) да бъде таксувана еднократно. И сега каква точно е сумата на месец?
 
Мениджмънта би могъл да обмисли оптимизиране на монетизацията на този форум, ако има желание.


защото са 4 линка и ще стане дебело на линк за месец
Цената ще е различна за 1 и до няколко линка или малък банер
 
И тук вече идват правилата какво може и какво не може..... Което ще спаси форума да не стане блато. Що ме, малко ли е един аватар, на който можеш да слагаш каквото си искаш?
Според мен май честната цена е опцията (защото са 4 линка и ще стане дебело на линк за месец) да бъде таксувана еднократно. И сега каква точно е сумата на месец?
Ценоразпис: за дуфолоу, за картинка, за друго.

Другите 2 варианта (безплатно за всички или индивидуално с връзки) ги виждам да доведат до засиране форума.
 
Мениджмънта би могъл да обмисли оптимизиране на монетизацията на този форум, ако има желание.



Цената ще е различна за 1 и до няколко линка или малък банер
Май няма да има много желаещи. Не съм добра извадка, но според мен няма да има повече от 10ма. Но е факт, че ще си пуснат много проектите.

Съгласен съм на 110% с @contra ;)
 
Ха, идеята за платени не е зле. Хем ще сложи ограничение кой ще има такива и хем ще филтрира доста гнусотии, които могат да се отразят зле на форума. Но май няма да има много желаещи. Ще се отвори и търговия с тези подписи. :)

Малко инфо по темата:

Там хептен не е библейско. :)

Стигат и до цени. И все пак продажбата е на nofollow там:


Иначе цената се определя (освен dofollow) и от следните критерии:

What-are-you-looking-for-when-buying-signature-links-Page-2.png
 
Айде не го товарете Блинки с допълнителни отговорности - и без това трудно взема административни решения.

С таксичка ако е, може и да иска. Ама иначе цялото нещо въвлича излишно мазнене и излишна комуникация.
Аз съм окей да си плащам.
Мазненето обикновено е по държавните институции където искаш да минеш по-бързо.
 
Аз съм окей да си плащам.
Мазненето обикновено е по държавните институции където искаш да минеш по-бързо.
Навсякъде го има.
А с някаква дори символична таксичка отношенията ще са по-"чисти", а и ще служи за филтър с/у долнопробни спамаджии.
 
Аз съм окей да си плащам.
Мазненето обикновено е по държавните институции където искаш да минеш по-бързо.
Плащай за моя акаунт, всички тия глупости дето съм изписал тука да послужат накрая за нещо :D
За твоите няма и 500 коментара не си заслужава.
 
Плащай за моя акаунт, всички тия глупости дето съм изписал тука да послужат накрая за нещо :D
За твоите няма и 500 коментара не си заслужава.
Ехеее близо 11 000 коментара ... 🫣
 

Горе