Премахване на nofollow от подписите

Линковете в подписите да бъдат без nofollow


  • Общо гласове
    15
Химията м/у вас двамцата нещо не се получава 🤭
 
Ква мирка 2006-та ве, 2006-та ползвахме скайпове.

Мирката умря края на хиледолетието.
Малко преувеличаваш, мирка замина в началото на това хилядолетие, след като се появи ICQ.
 
Химията м/у вас двамцата нещо не се получава 🤭

Как да стане бе чичо-батко, как да стане.. Ми виж му отношението, виж му държанието! Ни клин, ни в ръкав, директно ми влиза с бутонките. Нито съм на 16, нито съм му подчинен някакъв, нито пък съм му задължен с нещо, а най-вероятно и годините ми нема. Да се държи така със синът си, айде кере маневра!

А ти, вземи се у ръце и разкарай дефа от форума, щото аз съм тотално безсилен 😆
 
Как да стане бе чичо-батко, как да стане.. Ми виж му отношението, виж му държанието! Ни клин, ни в ръкав, директно ми влиза с бутонките. Нито съм на 16, нито съм му подчинен някакъв, нито пък съм му задължен с нещо, а най-вероятно и годините ми нема. Да се държи така със синът си, айде кере маневра!

А ти, вземи се у ръце и разкарай дефа от форума, щото аз съм тотално безсилен 😆
BLASTERA ако се появи ще бъде супер весело :D
 
Как го помниш от преди 6 години, не знам :) Аз се сетих по снимката с оня грозник - майстор на мачете 😁

Но аз нямам вина, че храненетото в този форум, от много време насам, е и начин на общуване и начин на мислене, макар, че за повечето от бизнес начинанията понякога се налага по-нормална и извънредна комуникация 😆😆
 
Химията м/у вас двамцата нещо не се получава 🤭

200w.gif


Ми виж му отношението, виж му държанието! Ни клин, ни в ръкав, директно ми влиза с бутонките.

DFT.gif
 
Са да не стане, че има нещо, което само аз не знам ахахахаха
Ей диванета сте си вие и тва е 😆
 

Горе