Премахнат ПР?

fiddy

New Member
Заради платените ревюта от ппп.ком гугъл ми махнаха ПР. Без него почти нищо не мога да направя. Има ли начин да си върна ПР?
 
fiddy каза:
Заради платените ревюта от ппп.ком гугъл ми махнаха ПР. Без него почти нищо не мога да направя. Има ли начин да си върна ПР?

и аз забелязвам, че моя от 3 е паднал на 1 нула а някои сайтове показват и минус едно - незнам какво става
 
CrAzY-MaST каза:
fiddy каза:
Заради платените ревюта от ппп.ком гугъл ми махнаха ПР. Без него почти нищо не мога да направя. Има ли начин да си върна ПР?

и аз забелязвам, че моя от 3 е паднал на 1 нула а някои сайтове показват и минус едно - незнам какво става
Нищо ново под слънцето -Google пак се гъбарка с сайтовете, които намира за не толкова добри.:) Майната му. Има сайтове с PR 1 , които пак къртят класациите и топ позициите на тази търсачка. :wink:
 
coolice каза:
в търсачката нали си на същите позиции ? Тогава не те бърка?

Бърка, че спрямо този ПР се разпредлят ревюта. Колкото по-голям ПР толквоа ревюта ще можеш да надраскаш и все хубави за доста пара. Сега с това н/а абсолютно нищо не достига за мен. :(
 
текът доста сериозни промени по PR, един мой сайт случано гледам, че е станал PR5, изчакайте няколко дни да премине ъпдейта
 
coolice каза:
ами нищо не можеш да направиш освен да си пуснеш нов блог / блогове и като те издумкат пак да пуснеш нови... г е решил да ги гони до дупка тези платени ревюта....

Нямат ли си друга работа. Кретени. :evil: Лол дали ще мога да му взема парички на блога? :lol:
 
CrAzY-MaST твоя за бизнеса е с фейк ПР3 щото беше преди пренасочен към една статия от блога, която беше с ПР3 (твоя статия) .Проверявах го с един туул и показва 3 Фейк ПР
 
ilianskim каза:
CrAzY-MaST твоя за бизнеса е с фейк ПР3 щото беше преди пренасочен към една статия от блога, която беше с ПР3 (твоя статия) .Проверявах го с един туул и показва 3 Фейк ПР
този домейн никога не е пренасочвал към статия в блога ти, пренасочваше skype-news.net - той е с фейк ПР3 в момента, но другия - маке-бизнес.инфо беше с нормален ПР - проверявал съм го преди, а сега го дава или 0-ла или 1
дай туула с който си го проверил

доста ме плаши това намаляване, когато пуснах сайта нямаше нищо-1-2 статии мисля и веднага ПР ъпдейт, имаше малко линкове към него, сега са повече... объркана работа
може би многото линкове от потписи в форуми са ми изиграли лоша шега

edit:
иначе повечето вътрешни са с пр 2 3, пак е нещо
 
Значи че като направиш редирект 302 на домеин или страница към страница саит с висок пр след време ще придобиеш тулбар пр на страницата към която сочиш с редирект 302 обаче този ПР не е истински и зчезва изчезва един ъпдеит след и не протича полинковете вижда се само в тулбара и инструментие за проверка които не засичат фалшив

CrAzY-MaST make-business.info e addon domain на skype-news.net като си редиректнал главния може да се получила някаква мизерия....
 
coolice каза:
Значи че като направиш редирект 302 на домеин или страница към страница саит с висок пр след време ще придобиеш тулбар пр на страницата към която сочиш с редирект 302 обаче този ПР не е истински и зчезва изчезва един ъпдеит след и не протича полинковете вижда се само в тулбара и инструментие за проверка които не засичат фалшив

След колко време горе долу светва тулбара? :D Как да го направя точно? :)
 
fiddy каза:
coolice каза:
Значи че като направиш редирект 302 на домеин или страница към страница саит с висок пр след време ще придобиеш тулбар пр на страницата към която сочиш с редирект 302 обаче този ПР не е истински и зчезва изчезва един ъпдеит след и не протича полинковете вижда се само в тулбара и инструментие за проверка които не засичат фалшив

След колко време горе долу светва тулбара? :D Как да го направя точно? :)


Не се занимавай с глупости
 
MacTeP каза:
fiddy каза:
coolice каза:
Значи че като направиш редирект 302 на домеин или страница към страница саит с висок пр след време ще придобиеш тулбар пр на страницата към която сочиш с редирект 302 обаче този ПР не е истински и зчезва изчезва един ъпдеит след и не протича полинковете вижда се само в тулбара и инструментие за проверка които не засичат фалшив

След колко време горе долу светва тулбара? :D Как да го направя точно? :)


Не се занимавай с глупости

Защо? :twisted:
 
fiddy каза:
MacTeP каза:
fiddy каза:
coolice каза:
Значи че като направиш редирект 302 на домеин или страница към страница саит с висок пр след време ще придобиеш тулбар пр на страницата към която сочиш с редирект 302 обаче този ПР не е истински и зчезва изчезва един ъпдеит след и не протича полинковете вижда се само в тулбара и инструментие за проверка които не засичат фалшив

След колко време горе долу светва тулбара? :D Как да го направя точно? :)


Не се занимавай с глупости

Защо? :twisted:


щото нищо няма да ти помогне, а има варианти да ти навреди
 
няма да ги излъжеш почти всички тулове го ловят само тези които те гледат с тулбара в браузъра няма да напраят разлика



@CrAzY-MaST развивай си сайта и както ти казах и не го гледаи този пр нещата сами ще си доидат на мястото важноето е как си с позициите по търсачките
 

Горе