Премерване - проекти имате макс на 12 месеца и какъв ви е резултата в сеомоз

От: Премерване

Добри резултати. Да ви мотивирам да пишете ако някой извади по-голям резултат от моя му пускам безплатно 2 000 коментари от блогове с PR 1-6 ;)
 
От: Премерване - проекти имате макс на 12 месеца и какъв ви е резултата в сеомоз

Page authority - 33/100
Domain authority - 24/100
Linking root domains - 10
Total Links - 731
Това са за 4 месеца и половина :)
 
От: Премерване - проекти имате макс на 12 месеца и какъв ви е резултата в сеомоз

1/100 0.o
80/100 :D
Проект на 3 месеца и половина

Тук е малко специфично - не съм го добавял по директории, социалки и т.н. Единствено съм го пинг-вал и добавял ново съдържание + много малко соц. мрежи (около 5 макс). Искам да видя дали ще успея да стигна 1-ва страница по този начин - малко беклинкове от други сайтове, но с уникални статии насочени за една и съща тема.

Към Фози - ще правя редирект тия дни, взел съм и нормално име. Вярно, че е субдомейн или там как се водеха. Та ще видя дали ще се запази положението и дали няма да изпадна назад в търсачките по ключовите думи за известно време.
 
Последно редактирано:
От: Премерване - проекти имате макс на 12 месеца и какъв ви е резултата в сеомоз

1/100 0.o
80/100 :D
Проект на 3 месеца и половина

Тук е малко специфично - не съм го добавял по директории, социалки и т.н. Единствено съм го пинг-вал и добавял ново съдържание + много малко соц. мрежи (около 5 макс). Искам да видя дали ще успея да стигна 1-ва страница по този начин - малко беклинкове от други сайтове, но с уникални статии насочени за една и съща тема.

Е то тва е някой блог в блогър или уърдпрес сигурно. Домейн популаритито е за основния домейн.
 

Горе