Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

От: Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

Viral Marketing-a е по-скоро за вече развити бизнеси с клиенти (настоящи/бивши) и се ползва с цел увеличаване популярността на бранда, да се направи по успешен "retention" и т.н повече тука: http://en.wikipedia.org/wiki/Viral_marketing
Което ме навежда на мисълта, а бе ти що малко не седнеш да почетеш и сам ще се оправиш.
А да и друго - аз лично не бих се наел да правя SEO на сайт който не съм правил аз или мой екип, та малко ми е странно питането ти тук. Ти си написал че вече сайта ти се прави - ами да ти споделя една новина - on page/ technical SEO - е може би едно от най-важните неща в този бизнес, та ако тоя дето ти прави сайта не е в час, а явно не е щом си опрял до тая тема, бих ти препоръчал да си намериш кадърен човек и да почнете сайта отначало, ще си спестиш доста главоболия. И не, аз не предлагам такива услуги, но виждам че хората по-горе са препоръчали колеги, така че най-добре почвай да действаш :)
 
Като цяло, бих препоръчал и аз Фозито. ;) Останал съм с добри впечатления от него. Но @gurubest е прав. Стискай палци тези, които ти правят сайта да се съобразили с някои правила, ставайки дума за оптимизация. Иначе да набухаш линкове - лесно, но важното е какви възможности ще има сайта, защото това ти е важното в случая. И ако си минал тънко със сайта, може да спреш да стискаш палци. :)
 
От: Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

А ти господине щом си толкова кадърен, би ли ми обяснил защо има фирми които извършват сео оптимизация, уеб дизайн и т.н. ? Ти господине би осъзнал че един човек не може да разбира от всичко и за което не разбираш се плаща? И че може би човек няма реалното време да свърши всичко сам? Или ти господине си на 15 години и се чудиш къде да си загубиш времето? Нито си видял фирмата която ми прави сайта, нито си виждал сайта та да съдиш хората предварително. Моля да не се изказваш в тази тема повече. Лек ден

Viral Marketing-a е по-скоро за вече развити бизнеси с клиенти (настоящи/бивши) и се ползва с цел увеличаване популярността на бранда, да се направи по успешен "retention" и т.н повече тука: http://en.wikipedia.org/wiki/Viral_marketing
Което ме навежда на мисълта, а бе ти що малко не седнеш да почетеш и сам ще се оправиш.
А да и друго - аз лично не бих се наел да правя SEO на сайт който не съм правил аз или мой екип, та малко ми е странно питането ти тук. Ти си написал че вече сайта ти се прави - ами да ти споделя една новина - on page/ technical SEO - е може би едно от най-важните неща в този бизнес, та ако тоя дето ти прави сайта не е в час, а явно не е щом си опрял до тая тема, бих ти препоръчал да си намериш кадърен човек и да почнете сайта отначало, ще си спестиш доста главоболия. И не, аз не предлагам такива услуги, но виждам че хората по-горе са препоръчали колеги, така че най-добре почвай да действаш :)
 
От: Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

А ти господине щом си толкова кадърен, би ли ми обяснил защо има фирми които извършват сео оптимизация, уеб дизайн и т.н. ? Ти господине би осъзнал че един човек не може да разбира от всичко и за което не разбираш се плаща? И че може би човек няма реалното време да свърши всичко сам? Или ти господине си на 15 години и се чудиш къде да си загубиш времето? Нито си видял фирмата която ми прави сайта, нито си виждал сайта та да съдиш хората предварително. Моля да не се изказваш в тази тема повече. Лек ден

А ти "господине", хем не знаеш, хем не разбираш, и когато някой ти даде хубави, качествени съвети - бързаш да обиждаш. Нещо много бързо смени лагерите, от неразбиращ кога почна да разбираш тематиката? Я кажи gurubest и $INeed$ какво невярно ти казаха, че реагира така? Това е азбучно правило - този, който ти прави сайта трябва да разбира от seo, от on page/ technical SEO, това си е азбучна истина, така, че не си прав, че не всеки може да разбира! Смешно и несериозно е някой да прави сайт и да си няма понятие от on page SEO. А що имало толкова фирми за seo на пазара - ми що пък да няма?
 
От: Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

Затова никой не заслужава помощ ако не се е доказал.
Дет се вика храни куче да те лае.
 
От: Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

Приготви си 1000-1200 лв месечен бюджет и за 6 месеца си в топ 3. Гаранция. И първо място можеш да стигнеш със същия бюджет без гаранция обаче. Погледнах конкуренцията, смятам че за тия пари без проблем ще ги смачкаш само да уцелиш правилния човек.
 
От: Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

А ти господине щом си толкова кадърен, би ли ми обяснил защо има фирми които извършват сео оптимизация, уеб дизайн и т.н. ? Ти господине би осъзнал че един човек не може да разбира от всичко и за което не разбираш се плаща? И че може би човек няма реалното време да свърши всичко сам? Или ти господине си на 15 години и се чудиш къде да си загубиш времето? Нито си видял фирмата която ми прави сайта, нито си виждал сайта та да съдиш хората предварително. Моля да не се изказваш в тази тема повече. Лек ден

Аз господине мога само да си мечтая да съм на 15 :) , бих ти препоръчал да не си толкова агресивен а да послушаш съвета ми, ако наистина хората които ти правят сайта не са в час, по добре започни отново докато е време.
 
От: Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

Приготви си 1000-1200 лв месечен бюджет и за 6 месеца си в топ 3. Гаранция. И първо място можеш да стигнеш със същия бюджет без гаранция обаче. Погледнах конкуренцията, смятам че за тия пари без проблем ще ги смачкаш само да уцелиш правилния човек.

Имаш предвид за комбинация между adwords и сео с този бюджет?
 
От: Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

Зависи. Минимума за реална и надеждна работа по сео оптимизация за ключова дума с тази конкуренция би трябвало да е около 1000 лв. + - 100-200 за adwords може и да се включат зависи как се договорите....
 
Re: От: Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

Имаш предвид за комбинация между adwords и сео с този бюджет?

Колкото и да не ми се иска да го напиша, но колкото е по-голям бюджета, толкова повече хубави и силни ресурси могат да се набавят. Специално говоря за SEO, AdWords-а е ясен, там си на бюджет, който си залагаш. ;)

Представи си, че трябва да купиш няколко хубави статии на цени от 50 до 200 лева, на наистина хубави сайтове, с висок ауторити рейтинг. Не говоря за тези по 10-20 лева на сайтове, които дори нямат повече от 3-4 години в интернет.

Силно ти препоръчвам, ако взимаш SEO пакети за под 400 лева да гледаш и да искаш някаква презентация какво точно възнамеряват да правят с такъв бюджет на месец. Ако не вярваш, че сумите, които ти обявяват са реалистични, може сам да си направиш проверката като просто селектираш 3ма от конкуренцията си на първи позиции и ги анализираш, като не изключваш и момента да ги сравниш със своя сайт, който както написа, в нов и прохожда сега. Разликата, изключвам времето (но то ще се изрази с графика на оптимизатора - дава ти няколко месеца за въпросните резултати) го смятай като работа, която искаш-неискаш трябва да се свърши, дори и по-добре, защото все пак те имат предимството да ги познава Google о по отдавна. ;)
 
От: Препоръка за фирма занимаваща се Успешно със СЕО

Филма с 400лв-600лв на месец го забрави. Ефект 0, приказки много. Трябва ти добър оптимизатор а не просто някой, който е решил да ти направи някакъв спамерски линк билдинг без предварителна идея и план за работа.
 

Горе