Препоръка на рекламна мрежа

Някой може ли да ми препоръча добра рекламна мрежа, която да предлага банер формати, а не от онези като popads,pushup или като онези на mediavenus и adnow да показва някакви нокти, гъбички и някакви си простотии.
 
Мога да дам мнение от първо лице за AdWise и Easy Ads.
AdWise. Регистрация на 3 години. През този период съм пускал не повече от 10 кампании. Причината е, че крадат. Днес заредих нова малка сума и засега всичко е коректно. Може да са се оправили нещата. AdWise са собственост на NetInfo. Голяма група сайтове , качествени !
EasyAds. Регистрация на година и малко. Пускал съм една кампания. Голям избор на сайтове, между които има и добри, професионални. Доволен съм от резултатите там. Харесвам идеята да си купиш банерно място с цена за клик в конкретен сайт. Коректно отчитане на всеки клик !
Пускам и във ФБ, но резултатите са по-скоро "зей пазар". Хората си кликат. Те затова са и там, но продажбите са символични. За мен по-добрият вариант си остава банерната реклама в двата по-горе сайта.
Скоро ще "дам шанс" и на eTarget. Не ми остава време да ги разучавам, но определено ще пробвам.
Нишата ми е основно козметика.
 
Явно аз съм се изказал погрешно, но на мен ми трябва аз да слагам реклами в сайта и да печеля от това :D
 

Горе