Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Sky

Well-Known Member
Скоро имаше 2-3 подобни теми та защо не и аз да се включа с подобна тъй като нито имам необходимите знания нито пари за професионална помощ.
Сайта : http://cms-word.com/
Тематиката е ясна каква е,освен сайта трябва и форума към него да се развие ,като че ли е по важната част от сайта.
Всякакви коментари са добре дошли,само без червени репи за автора(за мен става дума)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Като за добрутро :)

PHP:
<meta name='description' content='' />
<meta name='keywords' content='' />
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

само без червени репи за автора(за мен става дума)

тва не го разбрах, то само пълен пИдал би дал червена ряпа при искане на ревю за сайт? ако някой пИдал са обади - обади се - ще го онодим дружно

по темата: Супер. Дизайна няма да го коментирам - изчистен, стегнат - и аз бих избрал такъв
Съдържанието - аз вече букмаркнах, защото като ми притрябва нещо такова сайтче е най-малкото добър ориентир.

Един въпрос само - гледах шугъра, вбюлетина - нулиран скрипт. Ще има ли и такива? не те питам заради правата - ти имаш глава на раменете си сложил си кантара на минусите и плюсовете. просто да знам дали тук да е в топ три като търся нещо или да го бутна при другите букмаркове

Само не знам как ще ме изтърпиш във форума, ако пиша с картечницата даже няма да мога да задам върпосче и ще ме банираш.
 
От: От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Като за добрутро :)

PHP:
<meta name='description' content='' />
<meta name='keywords' content='' />
След изборите тези тагове вече не са модерни:)
 
От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Намерих една грешна, може и да греша: домейна ти е "cms-word"(word означава дума), не искаше ли да е "cms-world"(world означава свят,земя и т.н.), щот гледам че и в логото си сложил "земята", та предполагам малко си го объркал :D
 
От: От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Като за добрутро :)

PHP:
<meta name='description' content='' />
<meta name='keywords' content='' />
Страшен пропуск
тва не го разбрах, то само пълен пИдал би дал червена ряпа при искане на ревю за сайт? ако някой пИдал са обади - обади се - ще го онодим дружно

по темата: Супер. Дизайна няма да го коментирам - изчистен, стегнат - и аз бих избрал такъв
Съдържанието - аз вече букмаркнах, защото като ми притрябва нещо такова сайтче е най-малкото добър ориентир.

Един въпрос само - гледах шугъра, вбюлетина - нулиран скрипт. Ще има ли и такива? не те питам заради правата - ти имаш глава на раменете си сложил си кантара на минусите и плюсовете. просто да знам дали тук да е в топ три като търся нещо или да го бутна при другите букмаркове

Само не знам как ще ме изтърпиш във форума, ако пиша с картечницата даже няма да мога да задам върпосче и ще ме банираш.
За нулираните скриптове няма как ще има,щом има търсене ще има и предлагане.А за форум и банирането абсурд,кой луд ще си гони потребителите
Разделите в форума още не са напълно нагласени,има още какво да се добави.
Трудно се работи с PHP-Fusion, доста орязана е откъм възможности :) Успех
Е нали го раздавам програмист :) идеята ми е ,че лесно се редактира и пишат модули за нея
Намерих една грешна, може и да греша: домейна ти е "cms-word"(word означава дума), не искаше ли да е "cms-world"(world означава свят,земя и т.н.), щот гледам че и в логото си сложил "земята", та предполагам малко си го объркал :D
Не е грешка, ама нямам как cms-world.com е зает а cms-word ми звучеше добре сега за една буква :) дано не се набива на очи.
Мерси сега ще приложа съветите ви
 
От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Трудно се работи с PHP-Fusion, доста орязана е откъм възможности :) Успех
Да, така е. Но пича си разбира от PHP и ще си дописва някакви неща, 100%. Искам да го похваля за добрата идея, като силно се надявам да се развие супер добре. ;) И да го присъединим към АДХ. :)

Също така се регнах във форума и съм вече потребител там. ;)
 
От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

В началната страница, там където е "Прочете целия текст", трябва да е "прочетете" или най-добре да пише нещо друго. Например: "Виж повече подробности". Добре ще е картинките за различните CMS-и да са с еднакъв размер. Може да добавиш възможност за коментиране чрез Facebook с iframe. Хубаво е да има някаква зона за истински статии, където да се пишат новини.
 
От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Така.. не искам да звуча като хейтър, но честно казано нищо особено не виждам в сайта. Поредният сайт за nulled скриптове и имайки предвид, че всичко това се хоства в България... смятам, че скоро ще четем, че и СуперХостинг не стават, понеже са дали данните на собственика на хостинг-а на БОП-аджиите :)

Мога само да те поздравя за куража да хостваш подобни неща в България ;)
 
От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Да, така е. Но пича си разбира от PHP и ще си дописва някакви неща, 100%. Искам да го похваля за добрата идея, като силно се надявам да се развие супер добре. ;) И да го присъединим към АДХ. :)

Също така се регнах във форума и съм вече потребител там. ;)
Мерси,и благодаря за рег-а :)
Find us лично мен ме дразни да ми изкача веднага щом съм отворил сайта.
В момента се показва на 24 часа , ако наистина дразни ще го премахна
В началната страница, там където е "Прочете целия текст", трябва да е "прочетете" или най-добре да пише нещо друго. Например: "Виж повече подробности". Добре ще е картинките за различните CMS-и да са с еднакъв размер. Може да добавиш възможност за коментиране чрез Facebook с iframe. Хубаво е да има някаква зона за истински статии, където да се пишат новини.
Бутона ще бъде коригиран!Това за картинките е направо непостижими-всички са с различен размер и ще губя много време да ги редактирам.
За Фейсбук коментари не се бях сетил,но пък всеки който иска да остави коментар може да влезе с профила си от Фейсбук,Г+,Туитър...
Относно новините ще има 1-2 категории само за тях,та даже вече съм поръчал малко статии.
Така.. не искам да звуча като хейтър, но честно казано нищо особено не виждам в сайта. Поредният сайт за nulled скриптове и имайки предвид, че всичко това се хоства в България... смятам, че скоро ще четем, че и СуперХостинг не стават, понеже са дали данните на собственика на хостинг-а на БОП-аджиите :)

Мога само да те поздравя за куража да хостваш подобни неща в България ;)
Нещо май не си разбрал ? Файловете не ги хоствам аз, а само предоставям линк за сваляне.
Идеята на сайта не е само
Поредният сайт за nulled скриптове
замисъла е да има всичко нужно за да се направи един сайт-самата система билото нулната или не,уроци как се работи с нея както и за други неща,помощ при проблем,Намирането на подходяща система....
 
От: От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Нещо май не си разбрал ? Файловете не ги хоствам аз, а само предоставям линк за сваляне.
Идеята на сайта не е само
замисъла е да има всичко нужно за да се направи един сайт-самата система билото нулната или не,уроци как се работи с нея както и за други неща,помощ при проблем,Намирането на подходяща система....

:) Да ти не ги хостваш, но ги разпространяваш, което също е престъпление по смисъла на закона. Защо според теб гониха торент тракерите?!? Те не пазят файловете при себе си, просто дават торент файл, списък с хората, които предлагат сиид :)

Не го приемай лично, просто ти казвам да си имаш едно на ум.
 
От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Горе в меню-то гледам, че имаш иконки на социални мрежи, но не ги ползваш. Махни ги, и качи търсачката там. Меню-то ще изглежда по-добре, и няма да изглежда голямо(както сега).
 
От: От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Като за добрутро :)

PHP:
<meta name='description' content='' />
<meta name='keywords' content='' />
Тука ги нблъсках едни...
Дайте един съвет какво да сложа тук
 
От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Горе в меню-то гледам, че имаш иконки на социални мрежи, но не ги ползваш. Махни ги, и качи търсачката там. Меню-то ще изглежда по-добре, и няма да изглежда голямо(както сега).
Махнах ги ,идеята беше да се ползват,но нещо се разместваше менюто когато са като линк и не ми остана време да го оправя
 
От: От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

Тука ги нблъсках едни...
Дайте един съвет какво да сложа тук

PHP:
<meta name='description' content='CMS-WORD Всичко за вашия сайт на едно място' />
<meta name='keywords' content='Wordpress,joomla,cms,php,mysql,готови,системи,nulled,script,scripts,blogger,theme,styles,mod,plugin,мод,плугин,доббавки,' />

В описанието опиши с какво аджеба ще е полезен тоя сайт - 2 изречения, 166 символа, включващи най-важната за теб ключова дума.

С други думи - и тъй не е добре :)
 
От: От: От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

В момента съм зациклил и не и идва на ум с какво да го сменя,ще го оставя за утре засега
PHP:
<meta name='description' content='CMS-WORD Всичко за вашия сайт на едно място' />
<meta name='keywords' content='Wordpress,joomla,cms,php,mysql,готови,системи,nulled,script,scripts,blogger,theme,styles,mod,plugin,мод,плугин,доббавки,' />

В описанието опиши с какво аджеба ще е полезен тоя сайт - 2 изречения, 166 символа, включващи най-важната за теб ключова дума.

С други думи - и тъй не е добре :)
 
От: От: От: Препоръки за нов сайт(гледам е модерно)

PHP:
<meta name='description' content='CMS-WORD Всичко за вашия сайт на едно място' />
<meta name='keywords' content='Wordpress,joomla,cms,php,mysql,готови,системи,nulled,script,scripts,blogger,theme,styles,mod,plugin,мод,плугин,доббавки,' />

В описанието опиши с какво аджеба ще е полезен тоя сайт - 2 изречения, 166 символа, включващи най-важната за теб ключова дума.

С други думи - и тъй не е добре :)
Нещо юзърско. От рода на:

CMS-WORD - сайтът, в който ще намерите всичко за най-популярните система за управление на съдържанието и къстам решенията.

Нещо такова.
 

Горе