Препоръчайте интернет доставчик във Велико Търново

waldes

Well-Known Member
Ще прекарам няколко месеца в Търново и се чудя на кой доставик да се спра. Досега бях с нета на виваком в София и съм доволен от услугата, но пък не знам, дали е ок услугата им в Търново, а и другото, което се сещам е, че вивата те връзва с договор една година, а аз няма да завъртя там цяла година и не ми се плащат пак три месеца неустойка за преждевременно прекратяване договора (нямаха мрежа там, където исках да ми преместят абонамента...). Освен някой местен провайдър, който таксува месец за месец или нещо подобно, но пък да не става така след всяка буря да се идва със стълбите. Моля за съвет от "патило"
 
Леля ми беше на Евроком, която е и кабеларката. Но мисля, че не е най-доброто, което се предлага от към нет. Колкото до договорите, всеки ще те върже за една година минимум, ако искаш да си на добра месечна такса. Аз бих пробвал пак Вивата, защото локалните не знам колко са добри честно казано,освен от преките ми наблюдения от Евроком Царевец.

Дано има и други мнения. Аз го имам същия проблем за Варна - няма месец за месец, всеки те годи за договор от по минимум една година, което не е опция, при положение, че нямам сумарно и 2 месеца там за цяла година. :) Решението ми бе мобилен нет. ;)
 
От: Препоръчайте интернет доставчик във Велико Търново

За В.Търново - Телнет. Правиш си безсрочен договор за икономичен интернет за 20лв. на месец, можеш да се откажеш когато пожелаеш. Прекъсвания съм нямал от 2 години досега, тегля торенти с 10МБ в секунда.
 
От: Препоръчайте интернет доставчик във Велико Търново

За В.Търново - Телнет. Правиш си безсрочен договор за икономичен интернет за 20лв. на месец, можеш да се откажеш когато пожелаеш. Прекъсвания съм нямал от 2 години досега, тегля торенти с 10МБ в секунда.

Даже имаше някакви гратисни дни, които бяха безплатни.
 
От: Препоръчайте интернет доставчик във Велико Търново

Даже имаше някакви гратисни дни, които бяха безплатни.

това е за хора с договор. Ако не успееш навреме да си платиш интернета може да използваш 3 дни гратис интернет докато го платиш. Иначе и аз съм от доста години на Телнет в региона са най-добрите, мисля имаха отстъпка ако платиш 6 месеца наведнъж ти дават 1 месец безплатно
 
Здравейте, какви скорости достигате с coolbox през wi-fi? Скоростта за доунлоу прес спиидтест. нет е между 1,5 и 4 мб/с . Има моменти, в които се оправя и достига нива между 50 и 90 мб/с. В петък идваха от фирмата, смениха рутера. Тогава се подобри и днес сутрина почна всичко отначало.
 

Горе