Препоръчайте ми бизнес тема за Wordpress

nikolov42

Active Member
Здравейте колеги съфорумци.
Препоръчайте ми хубава изчистена бизнес тема за фирмен представителен сайт на фирма.
Предпочитам да е за Wordpress понеже това разбирам.
Дейността е производство и дистрибуция на битова арматура, крепежни елементи и др подобни.
Целта е добро представяне на самата дейност на фирмата, а не продажба на продуктите. Не е нужен магазин.
Търси се изчистен съвременен стилен бизнес дизайн.
Прегледах из http://themeforest.net/ , но както се досещате там сред хилядите теми, трудно ще открия това което търся.
Идеята ми е, ако някой му е попадала подобна тема и му е привлякла вниманието да сподели коя е тя. С две думи да ме насочи.
Цената не е от първостепенно значение, важното е да е стилна, модерна и добре изглеждаща.
Благодаря на включилите се в темата.
 
Последно редактирано:
От: Препоръчайте ми бизнес тема за Wordpress

И аз ще следя темата, ако излезе нещо интересно, надявам се, нямаш против и аз да се възползвам. :)
 
От: Препоръчайте ми бизнес тема за Wordpress

themeforest.net/item/exe-responsive-multipurpose-wordpress-theme/11781354
themeforest.net/item/oshine-creative-multipurpose-wordpress-theme/9545812?ref=cirvitis
 
Последно редактирано:
От: Препоръчайте ми бизнес тема за Wordpress

От това, което си подал като параметри бих ти препоръчала мултифункционална тема със "строител"/Visual Composer/ на страници, мега меню, оптимизирана и за мобилни устройства.
Защо - мултифункционална тема? С нея можеш да изградиш изчистен "фирмен представителен сайт", и както се казва да поставиш основите, но ако решите да надграждате сайта, примерно и онлайн магазин към него след известно време, няма да се налага да "търсите" отново тема, а спокойно ще използвате, това с което сте започнали.
Такава тема е: The7 — Responsive Multi-Purpose WordPress Theme /themeforest.net/item/the7-responsive-multipurpose-wordpress-theme/5556590/
Работила съм с нея по няколко сайта и я препоръчвам. С подобна тема може да се изгради сайт тип визитка, но и тежък представителен такъв.
Успех с проекта!
 
Здравейте,

бих препоръчал WP тема RIFE , работи с Elementor WP plugin и има готови темплейти, които в последствие може да променяте с Elementor.
Бързо, лесно , елегантно. Има хиляди начини да се създаде уеб сайт, но това е може би един от най- лесните , които аз използвам в услугата си 'изработка на фирмени сайтове' .

Интересно ми е да видя постиженията на другите с темите , посочени по- горе :)
 

Горе