Препоръчайте ми видеорегистратор

Maverick

Well-Known Member
Препоръчайте ми видеорегистратор. Изискванията са full hd и прилично качество за нощно заснемане. Цена до 100 лв. (надявам се да стигнат). Знам, че има колега от форума който продава такива, но на сайта му не видях видеа направени със съответния регистратор, а до колкото знам някой не вадят добра картина нощем и не ми се рискува. Другото което ме притеснява е вибрациите. До сега си слагах телефона но трябваше да го нагласям за да опира в огледалото за обратно виждане за да не трепти стойката. Незнам при регистраторите как е, но не ми се иска видеото да ми трепти или да се налага пак да се правят допълнителни крепежи. :)
 
От: Препоръчайте ми видеорегистратор

Записвам се, да видя какво предлагате, че преди 3 години взех една китайска за 2 паунда и е много зле качеството и искам да я сменям.

Четох, че ако искаш с фулл хд, ти трябва мемори карта с клас 6+, най-добре клас 10, иначе клипчетата може да насичат.

Това съм харесал засега, от амазон
 
Последно редактирано:
От: Препоръчайте ми видеорегистратор

Записвам се, да видя какво предлагате, че преди 3 години взех една китайска за 2 паунда и е много зле качеството и искам да я сменям.

Четох, че ако искаш с фулл хд, ти трябва мемори карта с клас 6+, най-добре клас 10, иначе клипчетата може да насичат.

Това съм харесал засега, от амазон

Тоя линк ме пренасочва към http://www.china-proxy.org/ ?!?!
 
От: Препоръчайте ми видеорегистратор

Препоръчайте ми видеорегистратор. Изискванията са full hd и прилично качество за нощно заснемане. Цена до 100 лв. (надявам се да стигнат). Знам, че има колега от форума който продава такива, но на сайта му не видях видеа направени със съответния регистратор, а до колкото знам някой не вадят добра картина нощем и не ми се рискува. Другото което ме притеснява е вибрациите. До сега си слагах телефона но трябваше да го нагласям за да опира в огледалото за обратно виждане за да не трепти стойката. Незнам при регистраторите как е, но не ми се иска видеото да ми трепти или да се налага пак да се правят допълнителни крепежи. :)

Аз ползвам това - http://www.procombg.com/product_info.php?cPath=286&products_id=22218 обаче ти е над бюджета.

Ето видео - https://www.youtube.com/watch?v=h0bzjPTOYU8

Нощно - https://www.youtube.com/watch?v=06kx-9ucmpw

Специално за нощно снимане с евтина камера няма да стане. За да вижда през ноща трябва хубава матрица работеща на ниска светлочуствителност. Тези с диодчета, забрави да ти светнат през стъклото и да виждат на 30-40 метра напред...
 
От: Препоръчайте ми видеорегистратор

Тези с диодчета, забрави да ти светнат през стъклото и да виждат на 30-40 метра напред...
Въобще ме съмнява да има видеорегистратор, който да снима при пълна тъмнина или на такова разстояние. На тази нощното виждане е снимане при намалена светлина. Иначе, трябва да е инфрачервена или топлинна камера.
 
От: Препоръчайте ми видеорегистратор

Тези с диодчета, забрави да ти светнат през стъклото и да виждат на 30-40 метра напред...

диотчетата не са с цел да "осветяват" пътя десетки метри? :D
 
От: От: Препоръчайте ми видеорегистратор

диотчетата не са с цел да "осветяват" пътя десетки метри? :D

Диотчетата в общи линии не вършат никаква работа ако матрицата не е качествена. От друга страна ако е достатъчно светлочуствителна диодчета не и трябват.
@redrum не става въпрос да снима в пълна тъмнина, а светлината от фаровете да и е достатъчна да вижда добре, без да си помага с диодчета...
 
От: От: От: Препоръчайте ми видеорегистратор

@redrum не става въпрос да снима в пълна тъмнина, а светлината от фаровете да и е достатъчна да вижда добре, без да си помага с диодчета...
Това на мен ми е ясно :) Ама ако колата е паркирана и няма фарове?
 
От: Препоръчайте ми видеорегистратор

Моля, да не се впускате в офтипик. Нека се придържаме към целта на темата, а тя е някой който е ползвал, ползва или се занимава с такива неща да препоръча конкретен модел. По възможност да даде и демо видео нощем/денем.
 
От: Препоръчайте ми видеорегистратор

Някой да знае регистраторите които се слагат на над / под номера на автомобила ? От доста време търся такова и не мога да открия защото тези които се слагат на предното стъкло стоят много грубо а и не съм от този тип хора които си кичат стъклото и огледалата с аксесоари.
 
От: Препоръчайте ми видеорегистратор

Интересно ако ти е над номера регистратора, как ще си прегледаш записите, ще го свалиш ли? А ако толкова лесно се сваля, защо и някои друг да не ти го свали?
 
От: Препоръчайте ми видеорегистратор

Интересно ако ти е над номера регистратора, как ще си прегледаш записите, ще го свалиш ли? А ако толкова лесно се сваля, защо и някои друг да не ти го свали?

Един приятел беше си взел такова от Англия мисля че за 150 или 200 паунда и бяха му го сложили над номера и така го бяха направили че устройство беше в жабката. Бях му поръчал да ми вземе и на мен но той повече не се върна в Англия и си останах с искането ... Сега като се прибера в България ще направя някоя друга снимка като го видя и ще публикувам тук.

В общи линии устройството играе роля на задна камера само че сложена отпред над номера и има записващо устройство което стои в жабката.
 
От: Препоръчайте ми видеорегистратор

А камерта отпред и dvr в джабката е нещо което и аз мога да ти направя. Под видеорегистратор аз имам в предвид едно компактно устроиство all in one.
 

Горе