Препоръчайте ми ръчен часовник

Хайде моля ти се докажи ми кое в мнението на доктора е простотия?? И какъв си ти, че да казваш какво може да произнесе 1 лекар? Биолог ли си ? Лекар ли си ?
Липсват ви базови фундаменти по критично мислене, а сте тръгнали акъли да давате на по умни хора от вас. То няма лошо де, но стига да е аргументирано с факти.

Ооо, войводата... как е? Квалификации от образи като теб са направо комплименти, благодаря за комплимента... ако имаш още - давай, не се притеснявай. Между другото - досега нямам спомен да съм обидил никой в този форум, но хора като теб редовно дават определения... това говори много както за умствения ви багаж, така и за предприемачеството.

А, и също така, не забравяй, че всичко, абсолютно всичко което казвам мога да го докажа, така, че кое не ти е ясно в това, което написах? ;)
 
Хайде моля ти се докажи ми кое в мнението на доктора е простотия?? И какъв си ти, че да казваш какво може да произнесе 1 лекар? Биолог ли си ? Лекар ли си ?
Липсват ви базови фундаменти по критично мислене, а сте тръгнали акъли да давате на по умни хора от вас. То няма лошо де, но стига да е аргументирано с факти.

Казал съм кое е простотия, а ти какъв ученик си бил, та не помниш елементарни неща и не можеш да търсиш и откриваш фактите? Всичко, абсолютно всичко се открива, намира от конкретен човек, а не от нещо завоалирано като "корпорации". И в този смисъл това, което каза е простотия и истински лекар и учен не би го казал. Отделен въпрос е, че тези корпорации могат да манипулират хората да подпишат договори, че прехвърлят правата си към фирмите.

А всъщност не забравяй, че болестите рак, и спин вече се лекуват, има издадени такива патенти за лекарства против рак... Не разбирам кое не ти е ясно в случая...

Иначе по темата писах конкретно - предложих една добра марка на Доктора, в която би могъл и да се вмести в бюджета... но пропусна това ми мнение, а се заяде за друго? ;)
 
"Всичко, абсолютно всичко се открива, намира от конкретен човек, а не от нещо завоалирано като "корпорации".

А кой е осигурил лабораториите, реактивите, ресурсите за проучване на нови лекарствени молекули?

Или ще открия лекарството за рак, докато работя в свободното си време в гаража с подръчни материали?

Май и ти подобно на другите конспиратори искаш да ходиш в гората да събираш билки (и съчки)?
 
Май и ти подобно на другите конспиратори искаш да ходиш в гората да събираш билки (и съчки)?

С удоволствие бих събирал билки и съчки, и ще съм 100 пъти по-добре, отколкото "лекарство" от някоя корпорация. :)
 
  • Like
Реакции: KA7
Повечето неща, които изглеждат плашещи за производство всъщност могат да се направят, финансират и произведат от един, единствен човек. Това е и проблема на държавата ни. Хората не го осъзнават и си мислят, че ти трябва комбинати за производство. Повечето неща които са супер хай-тек просто пестят време.
 
Ахх, още имало **** хора да се връзват на мандито.
А защо не е банната след като няма и един пост по темата на форума, но за сметка на това пък винаги готова за малоумен спор и да осира теми е истинска загадка.
 
Като се разболееш от пневмония, ще ходиш ли за билки и съчки в гората или ще идеш при моите колеги да ти вливат "корпоративния продукт" Цефтриаксон?

С удоволствие бих събирал билки и съчки, и ще съм 100 пъти по-добре, отколкото "лекарство" от някоя корпорация. :)
 
Като се разболееш от пневмония, ще ходиш ли за билки и съчки в гората или ще идеш при моите колеги да ти вливат "корпоративния продукт" Цефтриаксон?
Първо ще отида при моята докторка, която лекува всичко първо чрез пълно хематологично изследване под микроскоп, второ чрез природни средства и има 4 специалности. Няма да отида при твоите колеги за този химикал, а ще пия живи витамини и антибактериални продукти, които хем са природни, хем предприсани от лекар. Надали ще стигна до пневмония точно заради тях на първо време, но това е друга тема.
 
А защо не е банната след като няма и един пост по темата на форума, но за сметка на това пък винаги готова за малоумен спор и да осира теми е истинска загадка.

Ееее, много се забави, бе ъпи. Очаквах ''адекватното'' ти включване много по-рано. Я кажи, пиле шарено, щом аз осирам теми, ти какво точно правиш, включително с тоя си пост? Ето ти отговор на въпроса защо не съм банната - щото и ти не си. ;) Айде жив и здрав.
 
Първо ще отида при моята докторка, която лекува всичко първо чрез пълно хематологично изследване под микроскоп, второ чрез природни средства и има 4 специалности. Няма да отида при твоите колеги за този химикал, а ще пия живи витамини и антибактериални продукти, които хем са природни, хем предприсани от лекар. Надали ще стигна до пневмония точно заради тях на първо време, но това е друга тема.
Да не изпадаме в крайности. Медикаментите понякога са наистина нужни, както и лекарската намеса. Аз не съм против медицината, а против отношението на повечето бг лекари към най-тежко болните пациенти. Острото ми отношение се дължи на личен опит, а не на конспиративни теории. Да, има и добри лекари, които същевременно са и добри хора, но аз лично такъв бг лекар не съм видяла. В най-тежките моменти от живота ми видях професионално и човешко отношение единствено от лекар-чужденец, практикуващ у нас. Арогантното поведение на съвременните мародери - попове и лекари ме отвращава. Сори, доктор бг, ама се държиш като класически бг доктор, затова се радваш и на особеното ми внимание.
 
държиш като класически бг доктор
Не знам, аз от има няма 5 години съм при тази докторка и съм забравил всякакво отношение лекарско. Съветвам те да направиш същото - намери човек, който не лекува симптоматично, а цялостното състояние, обръща внимание и може би ще намериш покой. Това е офф специално за теб, защото гледам, че следващата зима ще ти е тежка от грипове с толкова много отрицателни емоции ;)
 
А към @Doctor_BG - Защо по дяволите употребяваш име на лекарство във форум?!?!?! Нали се сещаш ако някоя от бгмамите попадне тука и види, че го е писал доктор, веднага ще реши, че има пневмония и ще се самолекува. Плюс това, въпреки че не съм критерий, тъй като даже парацетамол не съм пил в последните години - как така има само едно лекарство за пневмония?
 
Не знам, аз от има няма 5 години съм при тази докторка и съм забравил всякакво отношение лекарско. Съветвам те да направиш същото - намери човек, който не лекува симптоматично, а цялостното състояние, обръща внимание и може би ще намериш покой. Това е офф специално за теб, защото гледам, че следващата зима ще ти е тежка от грипове с толкова много отрицателни емоции ;)

Не ме мисли. Аз съм здрава като бик и почти толкова умна, особено ако питаш доктора и Петко. :)

Горчивият ми опит с лекарите е косвен, т.е. преживях го чрез свой близък. Аз по доктори не ходя, освен ако не се стигне до умирачка. Миналата зима, заради грипа направих пневмония, пък не ми изписаха антибиотика, споменат от надутия бизнесдоктор. Пих два антибиотика едновременно - на 12 и 24 часа.
 
А към @Doctor_BG - Защо по дяволите употребяваш име на лекарство във форум?!?!?! Нали се сещаш ако някоя от бгмамите попадне тука и види, че го е писал доктор, веднага ще реши, че има пневмония и ще се самолекува. Плюс това, въпреки че не съм критерий, тъй като даже парацетамол не съм пил в последните години - как така има само едно лекарство за пневмония?

И ти говориш без да знаеш.

Цефтриаксон е генерично име (провери какво е това) и никой не може да се самолекува с него, защото е само за ВЕНОЗНО ПРИЛОЖЕНИЕ.

Със сигурност няма само едно лекарство за пневмония, но не е и нужно да ти обяснявам на теб, защото просто няма смисъл.
 
Почвам да се замислям, дали да спра да си нося часовника.
От къде почнахме и къде стигнахме другари :cool:
 
Почвам да се замислям, дали да спра да си нося часовника.
От къде почнахме и къде стигнахме другари :cool:
Ти само гледай какво ще стане ако докторът пусне тема '' препоръчайте ми гащи''. :D

Единствените, заслужаващи уважение тук са Бърни, djokando83 и lqllqlq. Нищо не може да отклони вниманието им от часовниците. :D:D:D
 
Почвам да се замислям, дали да спра да си нося часовника.
От къде почнахме и къде стигнахме другари :cool:
Продай го на доктора ако е до 700 лева , с парите си купи биткойни. След 5 години с парите си купи нов часовник + кола :) чиста работа...
 

Горе