Препоръчайте ми ръчен часовник

Усещам някаква дискриминация към докторите. Все пак и те са хора, ако инвестират всичките си пари и енергия само и единствено в здравеопазването, ще се самоунищожат.
 
Тва е друго нещо :)) тестван ли е магазина ?

Лично аз не съм.
Гледам ги с 30000+ отзива в гошо. В снипета вади, че са в бизнеса от 1987. Хаванаха ми окото с много добрите намаления и наистина разнообразие. От няколко дни само сравнявам при тях и тук и ми се изправят косите. Джулиани сега натискат Сертина на реклама. Цени от 7000 нагоре. Същите модели в Джума са 3300-3800 с 5% мито + 20% ДДС. Вярно, че тук ще имаш сервиз при нужда, ама от друга страна швейцарец какво може да му стане за 2 години, че да си така наплашен? При дабъл пенетрейшън в цената все ще можеш да си позволиш една профилактика си мисля аз и да не чак пък толкова тегаво.

Иначе се чудя на един Oris Audi sport. Ама пък не съм фен на марката. Ако щеше и Бентли да пише пак нямаше да ме трогне. Истината е, че скърцам със зъби на ей тоя Corum
Не, че не мога да го купя, ама пусто с моето схващане, че ако носиш за 5-6000 часовник трябва да имаш поне 50-60 000 доход на месец и ми се струва леко изхвърляне.
 
Нали се сещаш ако някоя от бгмамите попадне тука и види, че го е писал доктор, веднага ще реши, че има пневмония
Божествено просветление! Ето от къде са се появили колата и апартаментите! Ивайло е видял е интернет, че хората карат бентлита и той се обзаведе с едно въображаемо :D

как така има само едно лекарство за пневмония
Толкова ли е трудно да се светнеш, че в голяма част от случаите зад различните търговски марки стои една и съща активна съставка ... Аспирин, упсарин etc.
 
Усещам някаква дискриминация към докторите. Все пак и те са хора, ако инвестират всичките си пари и енергия само и единствено в здравеопазването, ще се самоунищожат.
Идеята беше, че гледат на професията си като на бизнес, пък тя по презумпция би трябвало да е призвание, продиктувано от алтруизъм. Както и да е... Нека не бъдем наивни. :)
 
Идеята беше, че гледат на професията си като на бизнес, пък тя по презумпция би трябвало да е призвание, продиктувано от алтруизъм. Както и да е... Нека не бъдем наивни. :)
Ходи до Германия да видиш как са призвани, ако нямаш кинти/застраховка заминаваш на улицата и никой няма да те погледне хич не им пука.
 
Ходи до Германия да видиш как са призвани, ако нямаш кинти/застраховка заминаваш на улицата и никой няма да те погледне хич не им пука.
Тук го правят и при наличие на осигуровка. ;) Никога няма да разбера до каква степен трябва да се превърнеш в изрод, за да караш онко болен в терминален стадий на болестта да ти виси по коридорите и да чака височайшото ти благоволение? На бас, че такова отношение към тази група пациенти в Германия няма.
 
Тук го правят и при наличие на осигуровка. ;) Никога няма да разбера до каква степен трябва да се превърнеш в изрод, за да караш онко болен в терминален стадий на болестта да ти виси по коридорите и да чака височайшото ти благоволение? На бас, че такова отношение към тази група пациенти в Германия няма.
На бас, че ако няма застраховка/пари никой няма въобще да го погледне или ако застраховката не покрива това за което е там, дори няма и в коридора да го пуснат ако не си плати.

Разбери, че здравеопазването с скъпо, някой трябва да плати. С тия смешни осигуровки дето ги плащаме нищо не може да се покрие.
 
Разбери, че здравеопазването с скъпо, някой трябва да плати. С тия смешни осигуровки дето ги плащаме нищо не може да се покрие.

Абсолютно вярно! Ама мамешките им пост-комунистически кратуни не могат да го проумеят това. Който иска безплатно здравеопазване на ходи в Куба или Северна Корея. Това е положението.
 
Абсолютно вярно! Ама мамешките им пост-комунистически кратуни не могат да го проумеят това. Който иска безплатно здравеопазване на ходи в Куба или Северна Корея. Това е положението.
Абе що не си пиеш седативите, бе муньо. Майка е майка ти. Никъде не говоря за безплатно и изобщо не визирам здравеопазването в повечето си постове. Ако искаш да изядеш псувните, продължавай да ми истерясваш като неврастеник.
 
Който иска безплатно здравеопазване на ходи в Куба или Северна Корея. Това е положението.

Напротив - здравеопазването трябва да бъде безплатно. Напълно безплатно.
 
Ей, уруспия недоклатена, така ще говориш на магарето дето те търпи у вас...
Я не ми казвай с кого как да говоря, бе говедо. Научи се да четеш и да вникваш в текста и тогава рипай като ударен от 220V. То верно, че жегите влошават състоянието на психично болните, ама пий си хапчетата и стой на сянка. Най-добре се заври в мишата си дупка.
 
От часовници отиде темата на лекарства и уруспии. Да няма днес слънчево изригване:)
 
Напротив. Трябва да бъде точно като в USA.
Че ти тогава ще си умреш под някоя ограда :D
 
  • Like
Реакции: sim5
Че ти тогава ще си умреш под някоя ограда :D
Аз работя върху добрия си имунитет ежедневно, не ме мисли мен. 1 чаша с лимонов сок с джинджифил/смути на закуска, 1 капсула кора от мравчено дърво със селен и витамин C през зимния сезон дневно + правилно хранене и съм готов ;)
 
Аз работя върху добрия си имунитет ежедневно, не ме мисли мен. 1 чаша с лимонов сок с джинджифил/смути на закуска, 1 капсула кора от мравчено дърво със селен и витамин C през зимния сезон дневно + правилно хранене и съм готов ;)
А като се потрошиш след удар в спирка, заради хвърлена снежна топка? :)
 

Горе