Препоръчайте ми сайт като svejo

wordi4

Member
Здравейте ! От 1 седмица получавам огромен брой посещения от svejo.net , след като публикувам новокачената снимка или виц там естествено . В момента получавам по около 100тина уникални само от свежо , бихте ли ми препоръчали друг такъв сайт в който се набляга на смешното , сайта ми е за смешни картинки и вицове . Прегледах стари теми , но сайтовете които са препоръчали вече са изтрити :)
 
От: Препоръчайте ми сайт като svejo

качвай тук razdrusai.com още е нов сайта и интересните неща ги рекламирам чрез фейсбук страници и пак ще генерираш добър трафик от мен
 
От: Препоръчайте ми сайт като svejo

качвай тук razdrusai.com още е нов сайта и интересните неща ги рекламирам чрез фейсбук страници и пак ще генерираш добър трафик от мен

Интересно сайтче , ще го пробвам.
 
От: Препоръчайте ми сайт като svejo

качвай тук razdrusai.com още е нов сайта и интересните неща ги рекламирам чрез фейсбук страници и пак ще генерираш добър трафик от мен
Много доволен , достигам почти същия трафик както от свежо . Ако направиш и бутонче за добавяне като свежото , за да не е нужно всеки път да добавям ръчно връзката от сайта ти , ще добавям всяка публикация :)
 
От: Препоръчайте ми сайт като svejo

Първите няколко дни получавах трафик от малко качени картинки , след това като засилих качването и трафика изчезна... Просто престанаха да публикуват във фейсбук страниците си.
 
От: Препоръчайте ми сайт като svejo

Сайтчето е хубаво , дано се разрастне
 
От: Препоръчайте ми сайт като svejo

качвай тук razdrusai.com още е нов сайта и интересните неща ги рекламирам чрез фейсбук страници и пак ще генерираш добър трафик от мен

Да, приятно ме изненада с 200-300 референции и мен. Пожелавам ти успех със сайта. Единствено рекламата на е таргет в ляво ми къса нервите, просто не мога да ползвам сайт, на който постоянно трябва да затварям рекламите. Разбирам че трябва да се монетизира трафика, обаче така гониш доста народ като мен. Да излиза от долу добре, ама той закрива половината бутони, че и зарежда на всяка страница ...
 

Горе