Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

tsokala

Member
Здравейте!

След доста продължително търсене в интернет, не знам на кого да се спра?!

Става въпрос за изработка на онлайн магазин, но не като масовите, които се предлагат по 200-300 лв., а нещо качествено.

Ако някой има наблюдения, нека сподели.

Благодаря предварително!
 
човек ти поне си се справил с заглавието, но не знаеш какво ти трябва и по този начин изглеждаш несериозен



значи това http://demo.opencart.com/ което наричаш магазин от 200 300лв

И това на колегата от форума 2fast4you

http://www.shopix.me/

СА ЕДНО И СЪЩО

Ако се питаш къде е разликата

Ами в няколко хиляди часа труд който са вложени в проекта хайде да ги кажем 1000+

въпроса е ти готов ли си да платиш за толкова труд...? Къстъм дизайн, платени добавки към опън картата, закупуване и обработка на картинките, описания на продуктите и тъй нататак докато стигнем на края до интегриране на всичко в едно цяло... и въобще не съм добавил труда по СЕОто
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

Вече има две сериозни предложения! :D
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

От най-сериозните....... относно снимки на продуктите и уникални описания, това си е моя задача и няма да ангажирам никой с нея.
Продължавам с търсенето в такъв случай.
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

Нещо качествено, хммм, то материалите не са много различни, майсторлъка трябва да плащаш, може и да не е фирма, има и много кадърни фрийленсъри, но ако искаш поддръжка и някаква гаранция, май по-добре фирма, но приготви повечко пари от 1-2К
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

Ако искаш да се получи качествено е най-добре сам да контролираш процеса по изграждането на сайта. В смисъл да направиш концепция какво точно искаш да има магазина като функционалност, как искаш да се случват нещата от към администрация, как искаш да протича процеса на поръчка, как искаш да изглежда сайта поне някаква основна концепция за разположение на елементи и т.н.

Естествено в последствие при изграждането на сайта трябва да следиш дали нещата се случват както искаш ти и ако не промените да се правят навреме.

Най-гъвкавите системи които ще ти дадат свобода в насока да се доближиш максимално до това което искаш са Magento и Drupal commerce, това естествено идва на определена цена. По тежки са от другите shopping системи и изискват повече ресурси, естествено има си решения и тук да станат даже по леки но изисква допълнителна работа. Самото изграждане на сайта е по-трудно, защото имат една камара настройки и възможности навсякъде и не са като конвенционалните инсталираш и тръгва, което автоматично вдига цената за изработка.

Бих ти предложил да ти го направя на drupal, но съм ангажиран с други проекти за месеци напред и нямам физическото време за други проекти.
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

За съжаление желанието да продаваш не е обвързано с твоите възможности. Нямаш концепция, какво е това аджеба онлайн магазин и какви нужни грижи и средства са необходими да работи.
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

От най-сериозните....... относно снимки на продуктите и уникални описания, това си е моя задача и няма да ангажирам никой с нея.
Продължавам с търсенето в такъв случай.

Моля те дефинирай понятието "сериозна фирма" ? Искаш нещо което е сериозно но не масово и за 200-300 лв? Ако искаш нещо сериозно и имаш бюджет от на 10 хиляди лева мога да ти предложа решение. Ако искаш допълнително доработки или човек да оразмерява графични елементи и да вкарва продукти заедно с кратко описание мога да ти калкулирам цена на час и за това. Ако ти трябва нещо сериозно за 250 лв, съжалявам но не предлагаме дървено желязо.

Дай някакво техническо задание - примерен магазин, насочил ли си се към конкретна платформа, какво желаеш да включва като модули? Ще има ли SEO или няма?
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

Ето ти няколко предложения от мене, свържи се с тях и си приготви парички.

themags.com
edesign.bg
design.bg
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

Цокала не е нов в онлайн бизнеса не го мислите - Даже се учудвам че е пуснал такава тема

Ето един съвет от мен

През последните години се нагледах на добре изглеждащи магазини дето поради разни детски болести на платформата не могат да се класират и тн.

В крайна сметка с пълна сила важи правилото няма значение какъв цвят е котката важно е да лови мишки - Така че замисли се сайта за изложба ли ти трябва или да върти трафик и продажби - Ако ти трябва да прави продажби си направи собствено проучване едни от най оборотните магазини на какви платформи са правени - на повечето във футера пише кой ги е правил - свържи се с хората и тн.
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

В крайна сметка с пълна сила важи правилото няма значение какъв цвят е котката важно е да лови мишки

Приказваш глупости. Дизайна на един продукт е едно от първите решения, които се взимат. Още преди да си тръгнал да търсиш финансиране даже. Било то онлайн магазин.

Иначе по темата - има фирми, които ще свършат работата за 100лв (във форума доста колеги също могат), а има и такива (например http://www.2advanced.com/) за които трябва да си приготвиш 5-6 цифрена сума. Всичко зависи от изискванията и бюджета.
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

от моя скромен опит с електронните магазини бих те посъветвал първо да тестваш няколко магазина на готови платформи, да разбереш какво точно ти трябва и как да е конфигурирано.
с тази информация изготвяш техническо задание за твоя проект и правиш запитване в 2-3 известни фирми за изработката.
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

Какво му е на това http://demo.opencart.com/

знам един магазин, който няма дори и кошница, няма фасбуците по него, гол като пушка и пука от продажби, а същите конкуренти са се нахендрили с всичко и от всякъде и правят опити за клизма назаденшприцен.
 
От: От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

Приказваш глупости. Дизайна на един продукт е едно от първите решения, които се взимат. Още преди да си тръгнал да търсиш финансиране даже. Било то онлайн магазин.

Иначе по темата - има фирми, които ще свършат работата за 100лв (във форума доста колеги също могат), а има и такива (например http://www.2advanced.com/) за които трябва да си приготвиш 5-6 цифрена сума. Всичко зависи от изискванията и бюджета.

Стефанов има още доста корички да папаш докато получиш някои прозрения за електронната търговия - В горният пост и Федерала ти го е казал.

На всеки един магазин може да му се направи що годе приличен дизайн обаче като удариш гредата с некачествено направен магазин който не ти позволява да си управляваш мета данните из него и почне да ти бълва дублирано съдържание ще си го имаш само за украса с хубавият дизайн.
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

Здравей, колега. За съжаление не познавам хората от форума и не знам какъв опит имаш в тези неща. Струва ми се, че прохождаш и ето какви са съветите ми към теб: Знам, че може да прозвучи несериозно, но ако в момента опипваш почвата и още се учиш, ти препоръчвам да започнеш с някой по- евтин вариант. Изграждането на качествен магазин е много сериозна работа. Нещата започват от идеята за цялостна концепция, нужен ти е бюджет, нужно ти е проучване на пазара, трябва ти качествен и сигурен хостинг, надеждни програмисти, дизайнер. След това започваш с функционалностите на сайта и навигацията му, имаш плануване на дизайн който трябва да бъде френдли, разбран, да се съобрази с психологията на цветовете и още куп други на пръв поглед дребни неща. От там след куп ядове с програмистите когато накрая имаш готов сайт трябва да го напълниш със стока и да се тества. После ти трябва рекламна стратегия, СЕО оптимизация, поддръжка и тнт. С две думи ако не си опипал почвата и не си проучил нещата не си слагай таралеж в гащите със скъп сайт, чието създаване ще отнеме много време и средства, а по- добре започни с някоя платформа. С времето след като натрупаш бюджет, опит и познания, тогава се хвърляй в дълбокото и давай много пари. Надявам се да съм бил полезен :)
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

За съжаление желанието да продаваш не е обвързано с твоите възможности. Нямаш концепция, какво е това аджеба онлайн магазин и какви нужни грижи и средства са необходими да работи.

А ти сигурен ли си в думите си? :D
 
От: Препоръчайте ми фирма, която професионално да ми изработи онлайн магазин

Цокала не е нов в онлайн бизнеса не го мислите - Даже се учудвам че е пуснал такава тема

Ето един съвет от мен

През последните години се нагледах на добре изглеждащи магазини дето поради разни детски болести на платформата не могат да се класират и тн.

В крайна сметка с пълна сила важи правилото няма значение какъв цвят е котката важно е да лови мишки - Така че замисли се сайта за изложба ли ти трябва или да върти трафик и продажби - Ако ти трябва да прави продажби си направи собствено проучване едни от най оборотните магазини на какви платформи са правени - на повечето във футера пише кой ги е правил - свържи се с хората и тн.

Благодаря ти Mantaman! Така и ще направя. Просто исках да попитам и Вас за мнение, с кои от фирмите си струва да се работи. Е, явно бях криво разбран.
 

Горе