Препоръчайте някой елементарен магазински плъгин за WP.

CHILIEV

Member
До преди малко разцъквах eShop for Wordpress и ми се стори малко тромавичък. Вярно - с доста екстри (повечето полу-демо), но напълно излишни за мен в случая.
Трябва ми някое плъгинче с което лесно да добавям текст, картинка и цена. Съответно продуктите да могат да се разделят в различни категории във формата на страници или да указвам в коя страница да се тикне стоката.
Вярвам че ще помогнете за което благодаря предварително
wink.gif
 
От: Препоръчайте някой елементарен магазински плъгин за WP.

Точно това имам в момента. Не ми върши работа, понеже както писах по-горе е малко тромавичко, не успях да си създам страници от различните категории, може да се прикачва само една снимка (във фрее версията) и т.н. и т.н.
help.gif
 
От: Препоръчайте някой елементарен магазински плъгин за WP.

До сега не ми се е налагало да правя магазин с Wordpress и не съм ги пробвал. Ако нещо мога да ти бъда полезен при тестването им, кажи, на линия съм :)
 
От: Препоръчайте някой елементарен магазински плъгин за WP.

...изглежда ще бъде този eShop for Wordpress
Много е тромав, но ми предлага малко повече функции от другите приложения, които са и бъгави често. Не че това е цвете за мирисане ама все пак.

Малко ме притеснява както са тръгнали да го комерсиализират да не ударят брадвата на фрее версията по някое време ида си увисна...
Connie_twiddle.gif

Мерси пак на всички!
 
От: Препоръчайте някой елементарен магазински плъгин за WP.

good.gif
 

Горе