Препоръчайте някоя фрий тема

Аз от години използвам ionmag. Не знам дали е подходяща за футболни отбори, но няма елемент, който да не може да се настройва, както и всяка страница може да има свой вариант, чрез tagdiv composer.
 
Ех хора, изкриви се замисълът на темата. Няма смисъл да се караме по между си за такива неща. Аз лично си признавам, че коденето не ми е сила. Занимавам се с други работи и сайтовете са ми любимо хоби. Поради тази причина ползвам WP, защото с малко помощ от хора тук и други познати и малко четене, може да направиш нещо полезно.
Много хора тук са ми помагали с проблеми и затова обичам да чета форума. На много съм се опитал и аз да помогна и се радвам, когато успея.
Ако имате желание, мога да ви покажа какво се опитвам да направя за детската футболна школа, която споменх. Не съм уникалният специалист, но не ми пречи да опитвам.
Желая успех на всички! Не се карайте, а се опитайте да си помагате.
 
Последно редактирано:
Ти си някъв програмист ли? Бай дъ уей? чИ сЪ изказваш от пета инстанция?
Да. Езиците, на които съм писал сигурно са повече от гънките на мозъка ти.

Знаеш ли какво отворен отворко, искам да ми дадеш топ сайтове, който са на WP.
Заповядай отворко.

А сега е по-добре да спреш да се изказваш за неща, от които нямаш грам понятие.
 
Да. Езиците, на които съм писал сигурно са повече от гънките на мозъка ти.
Заповядай отворко.
А сега е по-добре да спреш да се изказваш за неща, от които нямаш грам понятие.
Не стига, че си тясно скроен, с много лошо възпитание, ама явно си и прост.
WPbeginner остава да не е на WP. Много си умен. Въобще, разкарай се...

П.с. А и кое му е ТОП-а, извън първите десет страници, кой знае къде е. Някъде където на теб ти е пипето. И ако разбираше от програмиране, нямаше да си на WP.
Много си ербап но се излагаш. Типичен нашенец.
 
Последно редактирано:
Мисля, че Torbalan Trolski имаше предвид съдържанието, което е на тази страница, не самата нея. Отвори линка и виж 40 сайта, които ползват WP.
 
Не стига, че си тясно скроен, с много лошо възпитание, ама явно си и прост.
WPbeginner остава да не е на WP. Много си умен. Въобще, разкарай се...
Хайде сега виж 40-те сайта, които са изброени в статията и си затвори човката.

И ако разбираше от програмиране, нямаше да си на WP.
Льольо имат такива проекти зад гърба си, че малкото ти мозъче няма капацитет да ги схване изобщо. И ако си мислиш, че програмирането се изчерпва с правене на сайтове ...
Но това няма нищо общо с навика ти да се изказваш неподготвен за неща, които са далеч над умствените ти възможности.
 
Мисля, че Torbalan Trolski имаше предвид съдържанието, което е на тази страница, не самата нея. Отвори линка и виж 40 сайта, които ползват WP.
Става банален с тия обиди...освен всичко друго. Типичен селянин. Ама в лошия смисъл на думата. Нищо особено няма в тоя линк.
Има няма десетина сайта някъв бранд, сред хиляди подобни на тях и много по-големи брандове. И дали х кинта да им направят да е на WP, по някаква си причина, всеки случай несвързана с функционалност.
 
Хайде сега виж 40-те сайта, които са изброени в статията и си затвори човката.
Льольо имат такива проекти зад гърба си, че малкото ти мозъче няма капацитет да ги схване изобщо. И ако си мислиш, че програмирането се изчерпва с правене на сайтове ...
Но това няма нищо общо с навика ти да се изказваш неподготвен за неща, които са далеч над умствените ти възможности.
Знаеш ли колко ми е до теб...
 
Ще дам една тема за размисъл на много хора, които твърдят или не твърдят нещо.

Plone CMS използват:

  1. Federal Bureau of Investigation (FBI)
  2. Central Intelligence Agency (CIA)
  3. US Department of Energy
  4. NASA Science
  5. Disney
  6. Google
  7. eBay
  8. Walmart
  9. UCLA
  10. Yale University
  11. Harvard
  12. The Pennsylvania State University
  13. University of Notre Dame
  14. University of Virginia
  15. University of California - Davis
  16. University of North Carolina
  17. University of Louisville
  18. Brazilian Government
  19. The New Zealand Treasury
  20. Lufthansa
  21. Nokia
  22. Cambridge University
и др.

Апък Drupal CMS се ползва от:

  1. Tesla Motors
  2. University of Colorado
  3. Sevilla Futbol Club
Горният списък повече ме впечатлява, да съм честен. Там където се иска сигурност.
 
Ще дам една тема за размисъл на много хора, които твърдят или не твърдят нещо.

Plone CMS използват:

  1. Federal Bureau of Investigation (FBI)
  2. Central Intelligence Agency (CIA)
  3. US Department of Energy
  4. NASA Science
  5. Disney
  6. Google
  7. eBay
  8. Walmart
  9. UCLA
  10. Yale University
  11. Harvard
  12. The Pennsylvania State University
  13. University of Notre Dame
  14. University of Virginia
  15. University of California - Davis
  16. University of North Carolina
  17. University of Louisville
  18. Brazilian Government
  19. The New Zealand Treasury
  20. Lufthansa
  21. Nokia
  22. Cambridge University
и др.

Апък Drupal CMS се ползва от:

  1. Tesla Motors
  2. University of Colorado
  3. Sevilla Futbol Club
Горният списък повече ме впечатлява, да съм честен. Там където се иска сигурност.
Това едно на ръка, но той човечеца не разбира, че всъщност тези няколко по-известни бранда, които са базирани на WP са толкова жестоко едитнати, че от WP им остава само принципа на публикуване. Някой беше споменал, че това е вид маркетинг.
 
WordPress е странно как завзеха целия пазар, досущ както e Craigslist и eBay, двамата големи играча, доминират все още целите Щати. Нещата са от ясно по-ясно нагласени! Както и Ламборгини и Фолксваген, макар и немски марки на VAG Group, марката на Адолфо ... германците, които американците ненавиждат, и въпреки всичко и заради активно лансиране и медийна пропаганда, всеки втори клип на американски ютубър е за Ламборгини. Ютубъри си накупиха един тон стари Галардота и Мурсиелагота, макар че това далеч не са най-добрите коли. Едно Ferrari за същата цена ще размаже тоя Фолксваген без никакъв проблем, а не знам дали знаете, но повечето по-нови Ламборгинита се запалват. Има дори десетки клипове на запалени такива в движение. Дори копчетата по интериора са същите, които слагат на Volkswagen и на Audi. Пластмасови, евтини, масовка ... но щом Justin Bieber и кой ли още не кара Ламбо, "трябва и аз". Същата работа като с WordPress.

А един приятел, чийто баща е полицай в Северна Каролина и има Volkswagen Golf R32, цялата му улица до долу е пълна с Фауве-та. Това ли е най-доброто? Трошливия масов Фолксваген за 5 цента? Нито един от тях знае немски, мразят германците дори, обаче се купува Фолксваген. Цените също са много ниски за тия коли там, което е също съмнително, предвид, че е европейска марка.

А в Car Throttle канала купиха една умряла Шкода, и я реновираха, и сега има милиони гледания и лайкчета от пуберите и нолайфърите, дето само да им кажеш, че нещо е "добро" -- и ще отидат да го купят веднага! Хора без собствено мнение.

Нещата не са случайни. WordPress е сложен за използване, грозен, бавен и бъгав CMS. Не желая някой да идва и да ме оборва и да спори с мен, тъй като това е лично моето мнение и никой няма право да дойде и да ми тегли "една" само защото си изразявам мнението.

В чл. 39, ал. 1 от Конституцията установява правото свободно да се изразява и разпространява (чрез различни изразни средства) мнение -- Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.

Това е моето мнение и никой не може да ми го промени. Някой, който е с подобно мнение на моето, тези мои постове са за него/тях!
 
Последно редактирано:
WordPress е странно как завзеха целия пазар, досущ както e Craigslist и eBay, двамата големи играча, доминират все още целите Щати. Нещата са от ясно по-ясно нагласени! Както и Ламборгини и Фолксваген, макар и немски марки на VAG Group, марката на Адолфо ... германците, които американците ненавиждат, и въпреки всичко и заради активно лансиране и медийна пропаганда, всеки втори клип на американски ютубър е за Ламборгини. Ютубъри си накупиха един тон стари Галардота и Мурсиелагота, макар че това далеч не са най-добрите коли. Едно Ferrari за същата цена ще размаже тоя Фолксваген без никакъв проблем, а не знам дали знаете, но повечето по-нови Ламборгинита се запалват. Има дори десетки клипове на запалени такива в движение. Дори копчетата са пластмасови, но щом Justin Bieber и кой ли още не кара Ламбо, "трябва и аз". Същата работа като с WordPress.

А на един приятел, чийто баща е полицай в Северна Каролина, има Volkswagen Golf R32, и цялата му улица до долу е пълна с Фауве-та. Нито един от тях знае немски, мразят германците дори, обаче се купува Фолксваген. Цените също са много ниски за тия коли там, което е също съмнително, предвид, че е европейска марка.

Нещата не са случайни. WordPress е сложен за използване, грозен, бавен и бъгав CMS. Не желая някой да идва и да ме оборва и да спори с мен, тъй като това е лично моето мнение и никой няма право да дойде и да ми тегли "една" само защото си изразявам мнението.

В чл. 39, ал. 1 от Конституцията установява правото свободно да се изразява и разпространява (чрез различни изразни средства) мнение -- Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.

Това е моето мнение и никой не може да ми го промени. Някой, който е с подобно мнение на моето, тези мои постове са за него/тях!
Дори не трябват някакви познания, просто логика. Няма как нещо, което е базирано на определени програмни езици, но е направено за масовия потребител, за да може той като цъкне 1, да се генерира 2 да е по-бързо, по-защитено, по-красиво и за каквото се сетиш по- от къстъм базиран на същите програмни езици.
 
PNrf68.jpg
 
9xB24s.jpg
 
2zy6wu.jpg
 
oSs8BT.jpg
 
PJnS5E.jpg
 

Горе